EVSİD, 60 ülkeden 100 alıcıyı İstanbul'a getiriyor Ev ve Mutfak Eşyaları Sanayicileri ve İhracatçıları Derneği (EVSİD), 1-4 Haziran tarihleri arasında 'Turkish Housewares by Invitation Only' etkinliği kapsamında 60 ülkeden 100 alıcıyı İstanbul'da buluşturacak.
Ovit Dağı Tüneli ve Çanakkale Köprüsü bile daha kısa sürede tamamlandı 28 Aralık 2017 tarihinde temeli atılan 46 km’lik Tekirdağ Hayrabolu karayolu 6 yıldır tamamlanamıyor.
Düşük Faizli Tarım Kredileri TÜDKİYEB Genel Başkanı Nihat Çelik, Küçükbaş hayvancılıkta kredi üst limiti 15 milyon liradan 25 milyon liraya çıkarıldı.
Gıda Arzı Güvenliği ve Dijitalleşme Ortak Uygulama ve Araştırma Merkezi (GADOM) Açılış Töreni Gerçekleşti Tekirdağ NKÜ ve Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesinin ortağı olduğu, Kırklareli Üniversitesinin ise Koordinatörlüğünü gerçekleştirdiği (GADOM)'nin Açılış ve Ortaklık Protokolü İmza Töreni gerçekleşti.
Trakya Dış Ticaret İstihbarat Merkezi (DTİM), Firmalara Danışmanlık Hizmeti Veriyor “İlimizdeki ve bölgemizdeki firmalar ile yurt dışındaki firmalar arasında ticaret köprüleri kuruyoruz”

Nizam Perk ,Türkiye MaviVatan’dan vazgeçmez!  

Erdal öner ve Fatma öner
25.05.2022 02:50:27
Herşeyin hayırlısı olsun Hakkınızda.iyiki varsınız.

Kızılay ihtiyaç sahiplerine yardım paketi dağıtıyor

Güneş demir
4.04.2022 18:21:52
Yardıma muhtacım 5 çocuğum var geçimimi sağlayamıyorum sizden madi yardım desteği istiyorum

Çocuk İstismarını önlemeye yönelik yeni dernek geliyor

dabut
12.02.2022 23:00:22
kendi annesi alkolik cocugunu ortada bırakan biri bu dernekte olması çok garip once ailesine sahip çıksın

Emiryakup Mahallesinde toplu aşılama yapıldı

Mahmut demir
30.12.2021 09:34:24
Aşılanan ve hasta olan komşularımızla geçmiş olsun dileklerimi iletirim Devletimizin. millet hizmetinde olması huzur ve güven veriyor

KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık gerçekleştirilen ziyaretle ilgili olarak yaptığı açıklamasında; “Türk Patent ve Marka Kurumu Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Dairesi Başkanı hemşehrimiz Tamer Ayar ile heryerden.com sahibi Cem Koçbeyefendi odamızı ziyarette bulundu. Kırklareli Eski Kaşarı’nın Coğrafi İşareti alması ile ilgili gelişmeleri değerlendirerek, görüş alışverişinde bulunduk.

Oda yönetimi olarak Kırklareli’deki istihdamı artırarak, ekonominin canlanması için bugüne kadar yaptığımız ve önümüzdeki günlerde yapacağımız çalışmalar hakkında kendilerine bilgiler verdim. Her zaman yanımızda olduklarını belirterek yapacağımız her türlü çalışmada birlikte hareket edebileceklerini ifade ettiler” dedi.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirerek, Türk Patent ve Marka Kurumu Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Dairesi Başkanı Tamer Ayar ile heryerden.com sahibi Cem Koç’a teşekkür etti.


Ekonomi 20.05.2022 15:50:00 0

KTSO Başkanı Soner Ilık ile Türk Patent ve Marka Kurumu Daire Başkanı Tamer Ayar, Kırklareli Eski Kaşarı’nın Coğrafi İşareti konusunu görüştü

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, Türk Patent ve Marka Kurumu Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Dairesi Başkanı Tamer Ayar ile heryerden.com sahibi Cem Koç’u ağırladı.


1

Karahisarlı Köyünde Görkemli Açılış

2

Halk Günü Buluşmaları Devam Ediyor

3

TEKİRDAĞ’ a 21 Doktor Kadrosu Tahsis Edildi

4

Tekirdağlı şehidin adı Vatan Mahallesi Barış Sokak’ta yaşayacak

5

Börek Festivali Yapılıyor

6

Çerkezköy' de Kurban Satış Yeri Hazırlığı Tamam

7

Tren Yolcu Kapasitesi Arttırılıyor

SON YÜKLENENLER