Mera İyileştirme Ve Yönetimi Projesinin Meyveleri Toplanmaya Başlandı Karamurat Mahallesi Mera Islah Alanında, 22 Mayıs 2022 Salı günü yapılan etkinlikle mera alanında gözlem yapılarak, teknik personellerden ıslah çalışmaları hakkında detaylı bilgiler alındı.
Öztrak: “Tarihimizde İlk Kez İç Borç Faizi, Borcu Aştı Öztrak, “Hazine ve Maliye Bakanlığının son tahminlerine göre, önümüzdeki dönemde, ödenecek iç borcun anaparası 1,5 trilyon lira, iç borç için ödenecek faiz 2 trilyon lira. Böyle bir durumla daha önce hiç karşılaşmamıştık."
Tekirdağ Ülkü Ocakları İl Başkanından Ziyaret Tekirdağ Ülkü Ocakları İl Başkanı Hayrullah ZIVALIOĞLU ve Bürokrasi Biriminden Rümeysa ALTINDAĞ, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e ziyarette bulundu.
Süleymanpaşa’nın Gençleri Canbay&Wolker İle Coştu Süleymanpaşa Belediyesi, Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla gençlere özel konser düzenledi.
Başkan Saygın, İlk Kez Oy Kullanan Gençler Millet İttifakı Diyor Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tekirdağ İl Başkanı Şener Zeynel Saygın, Yöneylem Araştırma Şirketi'nin ilk kez oy kullanacak gençler üzerine yaptığı seçim anketiyle ilgili değerlendirmede bulundu.

Kızılay ihtiyaç sahiplerine yardım paketi dağıtıyor

Güneş demir
4.04.2022 18:21:52
Yardıma muhtacım 5 çocuğum var geçimimi sağlayamıyorum sizden madi yardım desteği istiyorum

Çocuk İstismarını önlemeye yönelik yeni dernek geliyor

dabut
12.02.2022 23:00:22
kendi annesi alkolik cocugunu ortada bırakan biri bu dernekte olması çok garip once ailesine sahip çıksın

Emiryakup Mahallesinde toplu aşılama yapıldı

Mahmut demir
30.12.2021 09:34:24
Aşılanan ve hasta olan komşularımızla geçmiş olsun dileklerimi iletirim Devletimizin. millet hizmetinde olması huzur ve güven veriyor

TESKİ'de Genel Müdür Koltuğu Bakın Kaç Ay Boş Kalacak?

Salih aksoy
16.11.2021 17:12:05
Makama talibim.

Şarköy Belediye Başkanı Alpay VAR, Belediye Başkan Yardımcısı Ogün KÜRÜMOĞLU ve MasterChef’in sevilen isimleriyle birlikte mutfağa girip, yöremize ait lezzetlerin de olduğu birbirinden güzel yemekler hazırladı. Köfte, mutfakta yapılan yemeklerin en başında yer aldı. MasterChef ekibiyle birlikte uyumlu şekilde çalışan Başkan VAR ve MasterChef ekibi yemekler hazırlanırken samimi ve bir o kadar da keyifli çalışma havası oluşturdular. Belediye Başkanı Alpay VAR, ızgara başında maharetlerini sergilerken bu konularda da gayretli olduğunu MasterChef  yarışmacılarına gösterdi. Oldukça keyifli bir ortamda süren yemek hazırlama aşaması, renkli görüntülerin oluştuğu samimi bir ortama dönüştü.

SOSYAL MEDYADA YAYINLANAN VİDEO REKOR SAYIDA İZLENDİ

MasterChef’ in hünerli elleriyle sürekli diyalog halinde olan Başkan VAR ve Başkan Yardımcısı KÜRÜMOĞLU, yemek konusunda ünlü isimlerden taktik alarak lezzetli yemeklerin yapılmasında pay sahibi oldular. Akabinde yaptıkları yemekleri servis edip, tatlarına baktılar. Gerçekleştirilen organizasyonu ölümsüzleştirmek için yemek sonunda birlikte bol bol fotoğraf çekildiler.

Şarköy Belediye Başkanı Alpay VAR, kentimizde böylesine güzel, samimi ve hoş sohbeti olan insanları görmek, onları konuk etmek bizleri ziyadesiyle memnun etti. Trakya’nın incisi Şarköy’ümüzde, ünlü isimleri ağırlamaya devam edeceklerini  belirtti. Başkan VAR , ‘’Kentimizin tanıtımı için bu tarz organizasyonları daha da arttırmaya devam edeceğiz. Yöremizden lezzetlerinde olduğu yemekleri yaparken büyük bir keyif aldık. MasterChef’in sevilen isimleriyle birlikte olmak bizler için ayrıca mutluluk vericiydi. Kendilerinden yemek konusunda taktikler alarak lezzetli yemekler yapabildiysek ne mutlu bize. Bu duygu ve düşüncelerle MasterChef yarışmasının ünlü isimlerine gönülden teşekkür ediyorum ‘’ dedi.

BAŞKAN VAR SEMPATİK TAVIRLARIYLA GÜLÜMSETTİ

Ayrıca Belediye’nin sosyal medya hesabından paylaşılan eğlenceli ve bir o kadar da sempatik olan video toplamda iki yüz bin kişi tarafından izlendi. Başkan  Alpay  VAR’ ın sosyal medyadan yaptığı paylaşımdaki içerik yüzleri güldürdü, yayınladığı içerikte; ‘’Bir MasterChef değilim belki ancak elimden geleni yaptım. Yemek yapma konusunda iddialı olmasamda belediyecilikte iddialıyız.Şarköy Belediyesi Sosyal tesislerimizdeki misafirlerimize akşam yemeklerini MasterChef’te harikalar yaratan Sergen,Pelin ve Araz’la birlikte hazırladık.

Şarköy’ümüz tercih noktası olmaya ve ünlü isimlere ev sahipiliği yapmaya devam ediyor.Kıymetli MasterChef  yarışmacalarına leziz yemekleri ve eğlenceli sohbetleri için teşekkür ediyorum.’’ İfadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


MANŞET 14.05.2022 01:20:00 0

Şarköy Belediye Başkanı, Alpay Var Masterchef' in Ünlü İsimleriyle Mutfakta Hünerlerini Sergiledi

Başkan Alpay VAR, TV8 ekranlarında yayınlanan, MasterChef 2021'in sevilen yarışmacıları Pelin ZAMAN, Araz Aghnami AKNAM ve hemşehrimiz Sergen ÖZEN ile birlikte mutfağa girerek, Sosyal Tesislerde misafirler için yemek yaptı.


1

Asyaport Çalışanlarından Milli Eğitime Kitap Desteği

2

Mera İyileştirme Ve Yönetimi Projesinin Meyveleri Toplanmaya Başlandı

3

Futbol Turnuvası’nın şampiyonu Marmaraereğlisi Belediye Spor Kulübü oldu.

4

Öztrak: “Tarihimizde İlk Kez İç Borç Faizi, Borcu Aştı

5

19 Mayıs' ı Dolu Dolu Kutladık

6

Tekirdağ Ülkü Ocakları İl Başkanından Ziyaret

7

KTSO Başkanı Soner Ilık ile Türk Patent ve Marka Kurumu Daire Başkanı Tamer Ayar, Kırklareli Eski Kaşarı’nın Coğrafi İşareti konusunu görüştü

SON YÜKLENENLER