Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öğrencileri, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle merkez kampüs içerisinde Fakülte Binası önünden başlayarak Rektörlük Binasına kadar bir yürüyüş düzenledi ve yürüyüş sonunda Rektör Vekili Prof. Dr. Celalettin VATANDAŞ, Genel Sekreter Murat Kamil TIRPANCI ve Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. İlker ÖZMUTLU ile birlikte Rektörlük Atatürk Anıtına çiçek bıraktılar.

Rektör Vekili Prof. Dr. Celalettin VATANDAŞ, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bülent EKER, Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. İlker ÖZMUTLU, Genel Sekreter Murat Kamil TIRPANCI, akademik ve idari personel ile öğrencilerin katıldığı etkinlikte, Atatürk Anıtındaki törenden sonra Rektörlük fuaye alanında bir konferans verildi.

Prof. Dr. İlker ÖZMUTLU’nun günün anlam ve önemini belirttiği açış konuşmasının ardından Rektör Vekili Prof. Dr. Celalettin VATANDAŞ, insanın toplumsal bir varlık olduğunu vurgulayarak başladığı konferansında öğretmenlik mesleğinin faziletlerinden bahsederek, öğretmenlerin insanın toplumun bir parçası haline gelmesindeki rolünün önemine değindi. Prof. Dr. Celalettin VATANDAŞ konuşmasını, “24 Kasım Öğretmeneler Günü vesilesi ile Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve şehit öğretmenleri rahmet ve minnetle anıyorum; hayatta olan öğretmenlerimize de sevdikleriyle sağlıklı ve güzel günler diliyorum” sözleriyle bitirdi.


Spor 26.11.2021 02:58:00 0

NKÜ' de Yürüyüş Yapıldı

NKÜ Spor Bilimleri Fakültesi Öğrencileri 24 Kasım Öğretmenler Günü İçin Yürüdü


Doğru Söyledik Yanlış Anlaşıldık

Velimeşespor Kulüp Başkanı Serkan Bezgin, “2 Ocak 2022 tarihinde basında ve kendi kişisel sosyal medya hesabımda yayınlanan paylaşımım kamuoyunda siyasi paylaşım olarak algılandı. Ne yazık ki bu yanlış anlaşılma beni çok üzdü

Tredaş Takımları Şampiyon Oldu

TREDAŞ Spor U14 Kız ve Erkek takımları, 2021 - 2022 Türkiye Basketbol Federasyonu’nun faaliyet programında yer alan U14 Kızlar ve Erkekler Ligi’nde Tekirdağ Şampiyonu oldular.

Tekirdağlı Çocuklar Buz Pateni İle Tanıştılar

Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Akademisi, uzman eğitmenler eşliğinde Süleymanpaşa Belediyesi Buz Sporları Merkezinde buz pateni ile tanıştı.

Kapalı Spor Salonuna Fiba Onaylı Parke Zemin Döşendi

​​​​​​​Çerkezköy Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri tarafından 29 Ekim Spor Kompleksi içerisinde bulunan Kapalı Spor Salonu’muzda FIBA onaylı parke zemin kaplama çalışmaları tamamlandı.

Tekirdağspor deplasmanda güldü

Sekizinci hafta müsabakalarının oynandığı haftada zorlu rakibi ile karşılaşan Tekirdağspor, ikinci yarıda bulduğu gollerle karşılaşmadan 2-1 galip ayrılmayı başardı.

1

Kadın Masa Tenisi Takımımız Play-Off Müsabakalarına Katılacak

2

‘Ömrünün Sonuna Kadar Büyük Beğeni Topladı

3

Bilim ve Tiyatro Şenliğine üç günde binlerce öğrenci akın etti

4

Buzun Minik Yıldızları yetişiyor

5

En çok yolsuzluk ve usulsüzlük haberleri kaldırılıyor

6

Vatandaşın Derdi, Geçim Derdi…

7

Çerkezköy Belediyesi Teyakkuzda

SON YÜKLENENLER

Anahtar Kelimeler: ' Yürüyüş Yapıldı