Bayram Öncesi Temizlik Genel temizlik çalışmalarının periyodik olarak yapıldığı kentimiz genelindeki ibadet yerlerimizde halılar, Kurban Bayramı öncesinde Halı Yıkama Aracı ile temizleniyor.
Trakya'nın Renkleri Üsküp'te Bir Araya Geldi Trakyalılar Vakfı Trakya’nın kültürel değerlerini tanıtmak, Trakya’nın turizm faaliyetlerine destek olmak amacıyla Makedonya'nın Başkenti Üstükp'te TİKA ve Kültür ve Turizm Bakanlığının destekleriyle gece düzenledi.
Drone Sahibi Olup Gökyüzüne kanat Açmak İçin 8 Sebep DJI Türkiye Yetkili Distribütörü Karfo Karacasulu, drone alışverişi konusundaki kafa karışıklıklarını gidermek adına, drone satın almak için 8 nedeni anlatıyor.
Boşanmanın Aile Üzerindeki Etkileri Konferansı Yapıldı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında, ‘Boşanmanın Taraflar Üzerindeki Hukuki Etkileri (Özellikle Kadın ve Çocukların Durumu)’ konulu konferans gerçekleştirildi.
Tredaş' dan Leyleklere Özel Platform TREDAŞ, elektrik dağıtım hizmeti sağladığı Trakya Bölgesinde enerji nakil hatlarına kurduğu özel platform ile hem leyleklerin akıma kapılarak ölmesini engelliyor, hem de enerji arzının kesintiye uğramasının önüne geçiyor.

Nizam Perk ,Türkiye MaviVatan’dan vazgeçmez!  

Erdal öner ve Fatma öner
25.05.2022 02:50:27
Herşeyin hayırlısı olsun Hakkınızda.iyiki varsınız.

Kızılay ihtiyaç sahiplerine yardım paketi dağıtıyor

Güneş demir
4.04.2022 18:21:52
Yardıma muhtacım 5 çocuğum var geçimimi sağlayamıyorum sizden madi yardım desteği istiyorum

Çocuk İstismarını önlemeye yönelik yeni dernek geliyor

dabut
12.02.2022 23:00:22
kendi annesi alkolik cocugunu ortada bırakan biri bu dernekte olması çok garip once ailesine sahip çıksın

Emiryakup Mahallesinde toplu aşılama yapıldı

Mahmut demir
30.12.2021 09:34:24
Aşılanan ve hasta olan komşularımızla geçmiş olsun dileklerimi iletirim Devletimizin. millet hizmetinde olması huzur ve güven veriyor

Çerkezköy Haber Gazetesinden Şaban Kardeş’in haberine göre:  Edirne’den Ispartakule’ye kum götüren 13001 sefer sayılı yük treni, fabrika işçilerini taşıyan ve Velimeşe mevkiinde bariyerlerin arasından geçmeye çalıştığı iddia edilen 59 ADJ 755 plakalı araca çarptı. Tren, araca çarptıktan sonra 100 metre ileride durabildi. 6 kişinin hayatını kaybettiği feci kazada 1’i ağır 6 kişi de yaralandı.

 6 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

 Meydana gelen tren kazasında 6 kişi hayatını kaybederken, 6 kişi de yaralandı. Fabrika işçilerini taşıyan aracın ihlali ve aceleciliği 6 cana mal olurken, kazanın ardından olay yerine jandarma ve sağlık ekipleri ile Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı cenaze nakil araçları sevk edildi. Yaralılar kaza yerindeki ilk müdahalelerinin ardından Çerkezköy ve Çorlu’daki hastanelere kaldırılırken, yaralılardan 1’inin sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

Tekirdağ İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Osman Kılıç da olay yerine gelerek kazanın oluş şekli hakkında bilgi aldı. Kaza dolayısıyla Velimeşe-Çorlu yolu yaklaşık 3 saat trafiğe kapanırken, trafik akışı köy içinden sapak yoldan sağlandı. Kaza nedeniyle hemzemin geçit trafiğe kapatılınca Velimeşe’den çıkışlar da Avrupa Serbest Bölge üzerinden yapıldı. Kazada hayatını kaybedenlerin cenazeleri, nöbetçi cumhuriyet savcısının olay yerinde yaptığı incelemelerin ardından morga kaldırılırken, kazanın oluş anına ilişkin güvenlik görüntülerine de nöbetçi savcılık tarafından el konuldu.

 


Yaşam 4.09.2021 13:28:00 0

Katliam Gibi Kaza Haberi Velimeşe'den Geldi 6 Ölü 6 Yaralı

Edirne’den Ispartakule’ye kum götüren 13001 sefer sayılı yük treni Velimeşe Mevkiinde kapalı 2 bariyerin arasından geçmeye çalışan 59 ADJ 755 plakalı servis aracına çarptı. Kaza sonucu 6 kişi hayatını kaybetti 1 ağır 6 yaralı var.
1

Koku Antlaşması Yapıldı

2

Aygun: Taban Fiyatını Açıklayın

3

Çölyak Hastalarına Destek Veriliyor

4

Renkli Foto Çekim Yarışmaları Tamamlandı

5

Vergi Rekortmenlerine Ödül Verilecek

6

Albayrak Meydan OKudu

7

Kadir Albayrak Cüneyt Yüksel' e Cevap Verdi

SON YÜKLENENLER

Anahtar Kelimeler: Katliam Haberi Velimeşe' Geldi Yaralı