YEL’in 19 Mayıs Mesajı Yel, Bugün 19 Mayıs 1919’da temelleri atılan kurtuluş mücadelemizin 103. Yıldönümünü milletçe büyük bir onur, coşku ve heyecanla kutlamaktayız.
Öztürk Yılmaz' dan 19 Mayıs Mesajı Öztürk Yılmaz mesajında, “Erdoğan rejimi yıktı diyoruz. Bu adamlar Erdoğan'la birlikte arkasına saklanıp Anıtkabir ziyaret ediyorlar. Bu ne demektir? Bu onu meşrulaştırmak demektir. Niye yapıyorlar bunu?
İYİ Parti Bursa İl Başkanı Selçuk Türkoğlu’ndan 19 Mayıs açıklaması: İYİ Parti İl Başkanı Selçuk Türkoğlu, 19 Mayıs’ın 103.Yıldönümü dolayısıyla yaptığı açıklamada, “Bir bir yok ettikleri Cumhuriyetimizin bütün değerlerini, and olsun ki, yeniden inşa edeceğiz” dedi.
Prof. Dr. Türkan Saylan' ı Minnetle Andık Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Onursal Başkanı Prof. Dr. Türkan Saylan, vefatının 13. yılında adının verildiği Çerkezköy Belediyesi Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür ve Sanat Merkezi’nde anıldı.
TEKİRDAĞ TSO Başkanı Cengiz Günay TOBB Genel Kurul Toplantısına Katıldı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 78. Genel Kurul Toplantısı, elektronik ortamda gerçekleştirildi.​

Kızılay ihtiyaç sahiplerine yardım paketi dağıtıyor

Güneş demir
4.04.2022 18:21:52
Yardıma muhtacım 5 çocuğum var geçimimi sağlayamıyorum sizden madi yardım desteği istiyorum

Çocuk İstismarını önlemeye yönelik yeni dernek geliyor

dabut
12.02.2022 23:00:22
kendi annesi alkolik cocugunu ortada bırakan biri bu dernekte olması çok garip once ailesine sahip çıksın

Emiryakup Mahallesinde toplu aşılama yapıldı

Mahmut demir
30.12.2021 09:34:24
Aşılanan ve hasta olan komşularımızla geçmiş olsun dileklerimi iletirim Devletimizin. millet hizmetinde olması huzur ve güven veriyor

TESKİ'de Genel Müdür Koltuğu Bakın Kaç Ay Boş Kalacak?

Salih aksoy
16.11.2021 17:12:05
Makama talibim.

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri İbrahim Karağöz ve TOBB Tekirdağ İl Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Hülya Perin, kurul üyeleri ile birlikte Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan´ı makamında ziyaret etti.

Tekirdağ İl Genç Girişimciler Kurulu hakkında Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan´a bilgi veren Başkan Perin, İl Genç Girişimciler İcra Kurulu´nun, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) bünyesinde oluşturulan ve TOBB Yönetim Kurulu´nun alacağı kararlara katkıda bulunan bir yapıya sahip olduğunu belirterek istişari bir kurul olduklarını dile getirdi. Tekirdağ İl Genç Girişimciler İcra Kurulu´nun Tekirdağ, Çorlu, Çerkezköy, Malkara, Hayrabolu Ticaret Odası bünyesindeki 18 - 40 yaşları arasındaki 17 kişiden oluştuğunu dile getiren Perin, kurulun genç girişimcilere eğitim, kapasite geliştirme desteği ile girişimci fikirlerini hayata geçirmelerinde destek sağladığını söyledi.

/resimler/2016-1/29/1540037594683.jpg

Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan ise genç girişimcilerin kendisini ziyaret etmelerinden dolayı memnun olduğunu ifade ederek, gençlerin çok çalışıp yol almasının Çorlu için, Tekirdağ için ve Türkiye ekonomisi için çok önemli olduğunu belirtti. Yeni açıklanan sayım sonuçlarına göre Çorlu´nun nüfusunun 245.588 olduğunu ve Çorlu´nun büyük bir hızla büyüdüğünü belirten Başkan Baysan, ?Ben ilk kez belediye başkanı olduğumda nüfus 60.000 dolaylarında idi. Nüfusumuz, 26 yıl içinde nereden nereye gelmiş. İnsanlar bulunduğu yerde gelişimin farkında olamıyor. Ancak dışarıdan gelen kişiler büyümenin ve gelişmenin farkında oluyor. Çorlu´nun artık bir sanayi kenti olduğunu kabul etmemiz gerekiyor. Tekirdağ´ın birinci hedefinin sadece Namık Kemal Üniversitesi´ne bağlı mühendislik fakültesi değil de bağımsız, teknik bir üniversite kurulması olmalıdır. Sizin de genç girişimciler olarak en büyük isteğinizin bu olması gerekir. Katıldığınız bütün platformlarda bu konuda diretmelisiniz. Gençliğiniz, girişimci yapınız ve oluşturduğunuz ortak akıl sayesinde faaliyetleriniz ülkemiz ekonomisi için çok faydalı olacaktır. Sizlere, vizyon yaratma konusunda profesyonel bir danışmanlık almanızı tavsiye ederim. Bunun ileride sizlere çok faydası olacağını düşünüyorum? dedi.


Gündem 29.01.2016 15:38:44 0

İl Genç Girişimciler´den Başkan Baysan´a ziyaret

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri İbrahim Karağöz ve TOBB Tekirdağ İl Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Hülya Perin, kurul üyeleri ile birlikte Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan´ı makamında ziyaret etti.


1

Asyaport Çalışanlarından Milli Eğitime Kitap Desteği

2

Mera İyileştirme Ve Yönetimi Projesinin Meyveleri Toplanmaya Başlandı

3

Futbol Turnuvası’nın şampiyonu Marmaraereğlisi Belediye Spor Kulübü oldu.

4

Öztrak: “Tarihimizde İlk Kez İç Borç Faizi, Borcu Aştı

5

19 Mayıs' ı Dolu Dolu Kutladık

6

Tekirdağ Ülkü Ocakları İl Başkanından Ziyaret

7

KTSO Başkanı Soner Ilık ile Türk Patent ve Marka Kurumu Daire Başkanı Tamer Ayar, Kırklareli Eski Kaşarı’nın Coğrafi İşareti konusunu görüştü

SON YÜKLENENLER