Karabük Türk Ocağı Şubesi, Hocalı Katliamı olarak tarihe geçen katliamla ilgili olarak bir konferans düzenlemiştir.  Milli konulara karşı her zaman hassas olan Türk Ocakları Karabük Şubesi güzel bir tasarımla  hazırlamış olduğu davetiyeyi tüm haber kanallarına ulaştırmış durumdadır.

Türk dünyası dün nasıl ki soykırımlara uğramışsa hemen yakın tarihlerde de gerek Kerkük-Musul´ da, gerek Suriye Türkmen dağında ve 25 yıl öncesinde de Azerbaycan Karabağ bölgesinde yaşayan Hocalı Türkleri çoluk çocuk demeden bir gece içinde RUS destekli Ermeni Ordusu pespayeleri tarafından katledilmişlerdir.

Karabük Türk Ocağı tarafından düzenlenen program bilgileri aşağıdadır.


Gündem 26.02.2018 07:52:26 0

HOCALI KATLİAMI ANILACAKTIR.

Karabük Türk Ocağı Milli Bir Konuyu Canlı Tutuyor


Başkan Yüksel’ den İlçe Milli Eğitim Müdürüne Ziyaret

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla, Süleymanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Atilla’yı makamında ziyaret ederek Öğretmenler Günü’nü kutladı.

Yol sorunu ortadan kalkıyor

Uzun yıllar boyunca yaşanan yol sorununu ortadan kaldırmak için iki yıldır kesintisiz çalışmalar yürüten Süleymanpaşa Belediyesi, yeni yol açma, yol tamiri, kaldırım ve sosyal donatı alanları faaliyetlerine hız verdi

Kadın girişimciler Demokrasi ve Özgürlükler Adasında Toplandı

Demokrasi ve Özgürlükler Adasında düzenlenen “Dünya Kadın Girişimcilik Günü” İstişare Toplantısına Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay ve Hiascıkoğlu katıldı

Gazeteci Şerif Baysalan Basın Ödülleri Başvuruları Başladı

Süleymanpaşa Basın Mensupları Derneği tarafından düzenlenen Gazeteci Şerif Baysalan Basın Ödülleri yarışması başvuruları başladı.

İçöz'ün İstifası bir başlangıç, ardı da gelecek.

Tekirdağ Su Kanalizasyon İdaresi'nde (TESKİ) sular durulmuyor. Genel Müdür İbrahim İçöz isrifa mektubunu sosyal medya hesabından yayınladı.

1

Başkan Yüksel Atlas Pasajı esnafını ziyaret etti

2

Balkan Edebiyat ve Yazarlık Akademisi başladı

3

Çocuk parkları dezenfekte ediliyor

4

Bayburt'lu kadınlar yemekleriyle yarıştılar

5

NKÜ’de ‘Bilimsel Araştırma Çalıştayı’ Tamamlandı

6

Çocuk İstismarını önlemeye yönelik yeni dernek geliyor

7

“Mandacı; 30 Yaşındaki Bir İranlı Sahtekarın Önüne Yatanlardır”

SON YÜKLENENLER

Anahtar Kelimeler: HOCALI KATLİAMI ANILACAKTIR