Boşanmanın Aile Üzerindeki Etkileri Konferansı Yapıldı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında, ‘Boşanmanın Taraflar Üzerindeki Hukuki Etkileri (Özellikle Kadın ve Çocukların Durumu)’ konulu konferans gerçekleştirildi.
Tredaş' dan Leyleklere Özel Platform TREDAŞ, elektrik dağıtım hizmeti sağladığı Trakya Bölgesinde enerji nakil hatlarına kurduğu özel platform ile hem leyleklerin akıma kapılarak ölmesini engelliyor, hem de enerji arzının kesintiye uğramasının önüne geçiyor.
Süleymanpaşa dört bir yandan dezenfekte ediliyor Süleymanpaşa Belediyesi, ilkbaharın yaklaşması ile birlikte gerilemesi beklenen Korona virüsü salgını ile mücadelede ayağını gazdan çekmiyor. Şehrin birçok noktasında dezenfekte çalışmaları aksamadan sürüyor.
Tekirdağ'da 2021 yılında 6 bin 956 evlilik gerçekleşti. Türkiye İstatistik Kurumu 2021 Yılı Evlenme ve Boşanma İstatistiklerinden “Tekirdağ İli, Evlenme ve Boşanma İstatistikleri” konusunda bir basın bülteni hazırladı.
Önder Çiftçi Kadın Kolları Yardımlaşma Derneği’nden Başkan Erkiş’e ziyaret Önder Çiftçi Kadın Kolları Yardımlaşma Derneği, Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Kızılay ihtiyaç sahiplerine yardım paketi dağıtıyor

Güneş demir
4.04.2022 18:21:52
Yardıma muhtacım 5 çocuğum var geçimimi sağlayamıyorum sizden madi yardım desteği istiyorum

Çocuk İstismarını önlemeye yönelik yeni dernek geliyor

dabut
12.02.2022 23:00:22
kendi annesi alkolik cocugunu ortada bırakan biri bu dernekte olması çok garip once ailesine sahip çıksın

Emiryakup Mahallesinde toplu aşılama yapıldı

Mahmut demir
30.12.2021 09:34:24
Aşılanan ve hasta olan komşularımızla geçmiş olsun dileklerimi iletirim Devletimizin. millet hizmetinde olması huzur ve güven veriyor

TESKİ'de Genel Müdür Koltuğu Bakın Kaç Ay Boş Kalacak?

Salih aksoy
16.11.2021 17:12:05
Makama talibim.

NKÜ Üniversitesi Çorlu Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Lokman Hakan Tecer ve Çerkezköy Belediye Başkanımız Vahap Akay arasında imzalanan emisyonlardan kaynaklı koku şikayetlerinin izlenebilirliğini sağlamada kullanılacak cep telefonu tabanlı uygulamanın Çerkezköy’e ve NKÜ Çorlu Mühendislik Fakültesi’ne hayırlı olmasını dileyen Belediye Başkanımız Akay, “Bu uygulama ile vatandaşlarımız ister güzel olsun, ister kötü koku anında cep telefonları ile bize bildirimde bulunabilecekler.

KOKUNUN NEDENİ TESPİT EDİLİP İLGİLİ KURUM İLE TEMAS KURULACAK

NKÜ Çorlu Mühendislik Fakültesi ile yaptığımız protokol kapsamında kentimize ait emisyonlardan kaynaklı koku şikayetleri ile ilgili bilgiler toplanacak, bilgisayar ortamında depolanacak, veriler güncellenecek, kontrol ve analiz edilerek görüntülenebilecek. Kısacası kentimizin emisyonlardan kaynaklı koku şikayetlerinin özellikleri toplanarak, sürekli güncellenecek. Eğer kötü kokuyla alakalı bir sorun ise bunu Çerkezköy Belediyesi çözecekse bize, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi çözecekse Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne, eğer Bakanlığı ilgilendiren bir konu ise Çevre ve İklim Değişikliği Bakanlığı’na bildirecek” dedi.

HAYIRLI OLSUN

İmzalanan Emisyonlardan Kaynaklı Koku Şikayetlerinin İzlenebilirliğini Sağlamada Kullanılacak Coğrafi Bilgi Sistemi (CBS) Destekli Mobil Uygulama ve Bildirim Yönetim Paneli Geliştirme Projesi protokolünün Çerkezköy Belediyesi’ne ve NKÜ Çorlu Mühendislik Fakültesi’ne hayırlı olmasını dileyen Belediye Başkanımız Vahap Akay, iş birliği ve katkıları için de Çorlu Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Lokman Hakan Tecer ve öğretim üyelerine teşekkür etti.


Yaşam 19.01.2022 06:40:00 0

Çorlu Mühendislik Fakültesi İle Protokol İmzaladık

NKÜ Çorlu Mühendislik Fak ve Çerkezköy Belediyesi arasında Emisyonlardan kaynaklı koku şikayetlerinin izlenebilirliğini sağlamada kullanılacak Mobil Uygulama ve Bildirim Yönetim Paneli Geliştirme Projesi protokolü imzalandı.


1

Asyaport Çalışanlarından Milli Eğitime Kitap Desteği

2

Mera İyileştirme Ve Yönetimi Projesinin Meyveleri Toplanmaya Başlandı

3

Futbol Turnuvası’nın şampiyonu Marmaraereğlisi Belediye Spor Kulübü oldu.

4

Öztrak: “Tarihimizde İlk Kez İç Borç Faizi, Borcu Aştı

5

19 Mayıs' ı Dolu Dolu Kutladık

6

Tekirdağ Ülkü Ocakları İl Başkanından Ziyaret

7

KTSO Başkanı Soner Ilık ile Türk Patent ve Marka Kurumu Daire Başkanı Tamer Ayar, Kırklareli Eski Kaşarı’nın Coğrafi İşareti konusunu görüştü

SON YÜKLENENLER