YEL’in 19 Mayıs Mesajı Yel, Bugün 19 Mayıs 1919’da temelleri atılan kurtuluş mücadelemizin 103. Yıldönümünü milletçe büyük bir onur, coşku ve heyecanla kutlamaktayız.
Öztürk Yılmaz' dan 19 Mayıs Mesajı Öztürk Yılmaz mesajında, “Erdoğan rejimi yıktı diyoruz. Bu adamlar Erdoğan'la birlikte arkasına saklanıp Anıtkabir ziyaret ediyorlar. Bu ne demektir? Bu onu meşrulaştırmak demektir. Niye yapıyorlar bunu?
İYİ Parti Bursa İl Başkanı Selçuk Türkoğlu’ndan 19 Mayıs açıklaması: İYİ Parti İl Başkanı Selçuk Türkoğlu, 19 Mayıs’ın 103.Yıldönümü dolayısıyla yaptığı açıklamada, “Bir bir yok ettikleri Cumhuriyetimizin bütün değerlerini, and olsun ki, yeniden inşa edeceğiz” dedi.
Prof. Dr. Türkan Saylan' ı Minnetle Andık Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Onursal Başkanı Prof. Dr. Türkan Saylan, vefatının 13. yılında adının verildiği Çerkezköy Belediyesi Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür ve Sanat Merkezi’nde anıldı.
TEKİRDAĞ TSO Başkanı Cengiz Günay TOBB Genel Kurul Toplantısına Katıldı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 78. Genel Kurul Toplantısı, elektronik ortamda gerçekleştirildi.​

Kızılay ihtiyaç sahiplerine yardım paketi dağıtıyor

Güneş demir
4.04.2022 18:21:52
Yardıma muhtacım 5 çocuğum var geçimimi sağlayamıyorum sizden madi yardım desteği istiyorum

Çocuk İstismarını önlemeye yönelik yeni dernek geliyor

dabut
12.02.2022 23:00:22
kendi annesi alkolik cocugunu ortada bırakan biri bu dernekte olması çok garip once ailesine sahip çıksın

Emiryakup Mahallesinde toplu aşılama yapıldı

Mahmut demir
30.12.2021 09:34:24
Aşılanan ve hasta olan komşularımızla geçmiş olsun dileklerimi iletirim Devletimizin. millet hizmetinde olması huzur ve güven veriyor

TESKİ'de Genel Müdür Koltuğu Bakın Kaç Ay Boş Kalacak?

Salih aksoy
16.11.2021 17:12:05
Makama talibim.

            Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası (Çorlu TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Enis Sülün ve Meclis Üyeleri´nden oluşan heyet 27 Ocak 2016 Çarşamba günü Tekirdağ Milletvekilleri; Mustafa Yel (AK Parti), Ayşe Doğan (AK Parti), Metin Akgün (AK Parti) ve Candan Yüceer´i (CHP) ziyaret ettiler.

            Oldukça samimi ortamda gerçekleşen ziyaretlerde, Tekirdağ için birliktelik mesajları verildi. Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Tekirdağ  milletvekilleri yaptıkları konuşmalarda, artık seçimlerin geride kaldığını belirterek, Ülkenin ve Bölgemizin kalkınması için ellerinden gelen çabayı göstereceklerine vurgu yaptılar.

            Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Enis Sülün; "Çorlu, gelişen sanayisi ve büyüyen ticaret hacmi ile her geçen gün Trakya´nın lideri olma vasfını taşımaktadır"

            Çorlu, gelişen sanayisi ve büyüyen ticaret hacmi ile her geçen gün Trakya´nın lideri olma vasfını taşımaktadır diyen  Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Enis Sülün; Çorlu´nun ulusal ve uluslararası pazar payının arttırılarak Çorlu´nun bölgede önemli bir ticaret merkezi haline gelmesi ve bölgedeki rekabet gücünün artırılması, istihdamın artırılması, beşeri gelişme ve sosyal dayanışmanın güçlendirilmesi, bölgesel gelişmenin sağlanması ve kamu hizmetlerinde kalitenin ve etkinliğin artırılması amaçlanmaktadır" dedi

            Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Enis Sülün; "Odamız olarak Vekillerimizle sürekli işbirliği içinde olacağız"

            Tekirdağ Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Milletvekillerine hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını ifade eden Enis Sülün; "İlimiz ve Ülkemizde yaşayan bireyleri temsilen TBMM´ye Milletvekili olarak seçilen Mustafa Yel, Ayşe Doğan ve Metin Akgün´e şahsım ve kurumum adına yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Odamız olarak Vekillerimizle sürekli işbirliği içinde olarak şehrimizin sorunlarına çözüm bulmak istiyoruz" açıklamasında bulundu.

            AK Parti Tekirdağ Milletvekili Metin Akgün; " Tekirdağ´ın genel sorunları hakkında var gücümüzle çalışıyoruz"

            Gerçekleşen ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren AK Parti Tekirdağ Milletvekili Metin Akgün; " Daha önce birlikte görev yaptığım Çorlu TSO Meclis Üyesi arkadaşlarımı burada görmek beni son derece memnun etti. Tekirdağ´ın genel sorunları hakkında var gücümüzle çalışıyoruz. Öncelikle Çorlu Havaalanında ki iyileştirmelerle ilgili sayın bakanımızla görüşmelerimizi gerçekleştirdik. Çorlu - Ankara seferini yapan uçakların iyileştirilmesi için 2016 yılının ikinci çeyreği için söz aldık. Daha sonraki zaman diliminde Çorlu - Antalya seferi için girişimlerimiz olacaktır" dedi.

            Metin Akgün, 2016 yılı itibariyle gübre ve mazot desteklerinin yattığını, buğday desteklerinin de Şubat ayının başında yatacağını dile getirdi.

            AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel; " Bölgemizin yatırımları, çıkarları ve daha fazla hizmet alabilmesi için hep birlikte hareket ediyoruz"

            Türkiye´nin ve Trakya´nın yükselen değeri Çorlu TSO´yu burada ağırlamaktan dolayı çok mutlu olduk diyen AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel; " Trakya Bölgesinde ki 26. Dönem vekilleri olarak Bölgemizin yatırımları, çıkarları ve daha fazla hizmet alabilmesi için hep birlikte hareket ediyoruz. Bunun bugüne kadar yansımaları çok olumlu oldu. Dün gerçekleşen toplantıda Sayın Başbakanımız, Tekirdağ´ın bu birlik ve beraberliğinden överek bahsetti.  Bu birlik ve beraberliğin Tekirdağ´ımıza büyük yararlar getireceğinin düşüncesindeyim. Görevde bulunduğumuz süre boyunca da bu birliğimizin devam edeceğini umuyorum. Neticede 920 bin Tekirdağlı hemşerimiz bundan fayda görecektir. Sizler Çorlu TSO olarak Tekirdağ´a yön veren Türkiye´mize istihdam anlamında ve vergi kazancı anlamında büyük fedakarlıklar yapan insanlarsınız" ifadelerini kullandı.

            AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel; "Birlik ve beraberlik içerisinde parti ayırımı yapmadan 920 bin vatandaşımızın mutluluğu için çalışıyoruz"

            Tekirdağ halkının sorunlarını çözmek için girişimlere başladık diyen Yel; "Tekirdağlı vatandaşlarımızın göreve başladığımız süre zarfından itibaren bize ulaştırdıkları sorunları bizlerde bakanlarımıza ilettik.  Herkesin farklı beklentisi var. Tarım ve diğer sektördeki sorunlarla ilgili istişarelerimiz devam ediyor. Bunlarla ilgili destekler devam ediyor. Yerel yönetimlerle ilgili sorunlar çerçevesinde aksaklıkları inceleyerek yol gösterici olmak istiyoruz. Bunun yanı sıra parti ayrımı yapmaksızın bize gerekli projeler sunulduğu halde biz hem Büyükşehir Belediyemize hem de 11 ilçemize gerekli desteği yapacağız. Bizlerin anlayışı birlik ve beraberlik içerisinde parti ayırımı yapmadan 920 bin vatandaşımızın sorunlarını kalbimizde hissederek ve bunlara en kısa zamanda çözüm üreterek yolumuza devam etmek istiyoruz. Bilgi birikimimiz ve heyecanımızla bunları gerçekleştirmek için elimizden gelen gayreti göstermek istiyoruz.  Buraya kadar teşrifleriniz bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Bundan sonraki süreçte de her zaman kapımız ve telefonlarımız sizlere açıktır" dedi.

            AK Parti Tekirdağ Milletvekili Ayşe Doğan; "Vatandaşlarımızı ziyaretlerimizde bizlere sorunlarını aktarıyorlar. Bizde bu sorunları çözebilecek yetkili makamlarımıza iletiyoruz"

            AK Parti Tekirdağ Milletvekili Ayşe Doğan, Çorlu ve Trakya bölgesinde lokomotif olan Çorlu TSO´yu burada ağırlamaktan onur duymaktayız ifadelerini kullanarak; Göreve geldiğimiz günden beri tüm vekillerimizle birlikte Tekirdağ halkının mutluluğu ve refahı için çalışmalar yürütüyoruz. Vatandaşlarımızı ziyaretlerimizde bizlere sorunlarını aktarıyorlar. Bizde bu sorunları çözebilecek yetkili makamlarımıza iletiyoruz. Seçimleri geride bıraktık. Şimdiki hedefimiz birlik ve bütünlüğümüzü koruyarak daha iyi bir Tekirdağ amaçlıyoruz" açıklamasında bulundu.

            CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer; "Tekirdağ halkının sorunlarını hep birlikte çözeceğimize inanıyorum"

            CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer; "Türkiye´nin gözde odalarından bir tanesi olan Çorlu TSO Meclis Üyeleri´nin bizlere yapmış olduğu ziyaret bizleri son derece mutlu etmiştir. Seçimlerden sonra başlattığımız çalışmalarımızla Tekirdağ halkının sorunlarını hep birlikte çözeceğimize inanıyorum. Gerek STK´lar gerekse diğer kuruluşlarımızla yapmış olduğumuz istişarelerde ki ortak noktamız Tekirdağ halkının mutluluğudur" dedi.

            Gerçekleşen ziyaretler kapsamında Tekirdağ Milletvekilleri, Çorlu TSO Meclis Üyelerini tek tek dinleyerek bölge halkının sorunları hakkında bilgiler aldılar.


Gündem 29.01.2016 12:13:46 0

Çorlu TSO´dan Tekirdağ Milletvekillerine ziyaret

Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Enis Sülün ve Meclis Üyeleri´nden oluşan heyet 27 Ocak Çarşamba Tekirdağ Milletvekillerini ziyaret ettiler.


1

Asyaport Çalışanlarından Milli Eğitime Kitap Desteği

2

Mera İyileştirme Ve Yönetimi Projesinin Meyveleri Toplanmaya Başlandı

3

Futbol Turnuvası’nın şampiyonu Marmaraereğlisi Belediye Spor Kulübü oldu.

4

Öztrak: “Tarihimizde İlk Kez İç Borç Faizi, Borcu Aştı

5

19 Mayıs' ı Dolu Dolu Kutladık

6

Tekirdağ Ülkü Ocakları İl Başkanından Ziyaret

7

KTSO Başkanı Soner Ilık ile Türk Patent ve Marka Kurumu Daire Başkanı Tamer Ayar, Kırklareli Eski Kaşarı’nın Coğrafi İşareti konusunu görüştü

SON YÜKLENENLER