YEL’in 19 Mayıs Mesajı Yel, Bugün 19 Mayıs 1919’da temelleri atılan kurtuluş mücadelemizin 103. Yıldönümünü milletçe büyük bir onur, coşku ve heyecanla kutlamaktayız.
Öztürk Yılmaz' dan 19 Mayıs Mesajı Öztürk Yılmaz mesajında, “Erdoğan rejimi yıktı diyoruz. Bu adamlar Erdoğan'la birlikte arkasına saklanıp Anıtkabir ziyaret ediyorlar. Bu ne demektir? Bu onu meşrulaştırmak demektir. Niye yapıyorlar bunu?
İYİ Parti Bursa İl Başkanı Selçuk Türkoğlu’ndan 19 Mayıs açıklaması: İYİ Parti İl Başkanı Selçuk Türkoğlu, 19 Mayıs’ın 103.Yıldönümü dolayısıyla yaptığı açıklamada, “Bir bir yok ettikleri Cumhuriyetimizin bütün değerlerini, and olsun ki, yeniden inşa edeceğiz” dedi.
Prof. Dr. Türkan Saylan' ı Minnetle Andık Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Onursal Başkanı Prof. Dr. Türkan Saylan, vefatının 13. yılında adının verildiği Çerkezköy Belediyesi Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür ve Sanat Merkezi’nde anıldı.
TEKİRDAĞ TSO Başkanı Cengiz Günay TOBB Genel Kurul Toplantısına Katıldı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 78. Genel Kurul Toplantısı, elektronik ortamda gerçekleştirildi.​

Kızılay ihtiyaç sahiplerine yardım paketi dağıtıyor

Güneş demir
4.04.2022 18:21:52
Yardıma muhtacım 5 çocuğum var geçimimi sağlayamıyorum sizden madi yardım desteği istiyorum

Çocuk İstismarını önlemeye yönelik yeni dernek geliyor

dabut
12.02.2022 23:00:22
kendi annesi alkolik cocugunu ortada bırakan biri bu dernekte olması çok garip once ailesine sahip çıksın

Emiryakup Mahallesinde toplu aşılama yapıldı

Mahmut demir
30.12.2021 09:34:24
Aşılanan ve hasta olan komşularımızla geçmiş olsun dileklerimi iletirim Devletimizin. millet hizmetinde olması huzur ve güven veriyor

TESKİ'de Genel Müdür Koltuğu Bakın Kaç Ay Boş Kalacak?

Salih aksoy
16.11.2021 17:12:05
Makama talibim.

Çorlu´da faaliyet gösteren T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı´na bağlı Çorlu Gençlik Merkezi Müdürü Adem Hiçyılmaz ve Gençlik Lideri Güvenç Güneş, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan´ı makamında ziyaret etti.

Çorlu Gençlik Merkezi çalışmaları hakkında Başkan Baysan ile fikir alışverişinde bulunmak istediklerini belirten Hiçyılmaz, ?2016 yılı itibari ile Çorlu Gençlik Merkezi olarak yapacaklarımız ve planlamalarımız hakkında Çorlu Belediye Başkanımızı bilgilendirmek istedik. Önümüzdeki süreç içinde belediyemiz ile birlikte 14-29 yaş arası gençlerimizin, serbest çalışma zamanlarını en elverişli şekilde değerlendirebilmeleri için ortak projeler geliştirmek arzusundayız.  Bu kapsamda fikir alışverişinde bulunduk? dedi.

Çorlu Gençlik Merkezi Müdürü Adem Hiçyılmaz ve Gençlik Lideri Güvenç Güneş´e ziyaretlerinden ötürü teşekkür ettiğini belirten Başkan Baysan, Çorlu için ne gerekirse her zaman taşın altına ellerini koymaya hazır olduklarını ifade ederek, Çorlu Belediyesi´nin gençler için yürüttüğü ve hazırladığı projeler hakkında bilgiler paylaştı.


Gündem 29.01.2016 12:17:39 0

Çorlu Gençlik Merkezi´nden Başkan Baysan´a ziyaret

Çorlu´da faaliyet gösteren T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı´na bağlı Çorlu Gençlik Merkezi Müdürü Adem Hiçyılmaz ve Gençlik Lideri Güvenç Güneş, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan´ı makamında ziyaret etti.


1

Asyaport Çalışanlarından Milli Eğitime Kitap Desteği

2

Mera İyileştirme Ve Yönetimi Projesinin Meyveleri Toplanmaya Başlandı

3

Futbol Turnuvası’nın şampiyonu Marmaraereğlisi Belediye Spor Kulübü oldu.

4

Öztrak: “Tarihimizde İlk Kez İç Borç Faizi, Borcu Aştı

5

19 Mayıs' ı Dolu Dolu Kutladık

6

Tekirdağ Ülkü Ocakları İl Başkanından Ziyaret

7

KTSO Başkanı Soner Ilık ile Türk Patent ve Marka Kurumu Daire Başkanı Tamer Ayar, Kırklareli Eski Kaşarı’nın Coğrafi İşareti konusunu görüştü

SON YÜKLENENLER