Boşanmanın Aile Üzerindeki Etkileri Konferansı Yapıldı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında, ‘Boşanmanın Taraflar Üzerindeki Hukuki Etkileri (Özellikle Kadın ve Çocukların Durumu)’ konulu konferans gerçekleştirildi.
Tredaş' dan Leyleklere Özel Platform TREDAŞ, elektrik dağıtım hizmeti sağladığı Trakya Bölgesinde enerji nakil hatlarına kurduğu özel platform ile hem leyleklerin akıma kapılarak ölmesini engelliyor, hem de enerji arzının kesintiye uğramasının önüne geçiyor.
Süleymanpaşa dört bir yandan dezenfekte ediliyor Süleymanpaşa Belediyesi, ilkbaharın yaklaşması ile birlikte gerilemesi beklenen Korona virüsü salgını ile mücadelede ayağını gazdan çekmiyor. Şehrin birçok noktasında dezenfekte çalışmaları aksamadan sürüyor.
Tekirdağ'da 2021 yılında 6 bin 956 evlilik gerçekleşti. Türkiye İstatistik Kurumu 2021 Yılı Evlenme ve Boşanma İstatistiklerinden “Tekirdağ İli, Evlenme ve Boşanma İstatistikleri” konusunda bir basın bülteni hazırladı.
Önder Çiftçi Kadın Kolları Yardımlaşma Derneği’nden Başkan Erkiş’e ziyaret Önder Çiftçi Kadın Kolları Yardımlaşma Derneği, Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Kızılay ihtiyaç sahiplerine yardım paketi dağıtıyor

Güneş demir
4.04.2022 18:21:52
Yardıma muhtacım 5 çocuğum var geçimimi sağlayamıyorum sizden madi yardım desteği istiyorum

Çocuk İstismarını önlemeye yönelik yeni dernek geliyor

dabut
12.02.2022 23:00:22
kendi annesi alkolik cocugunu ortada bırakan biri bu dernekte olması çok garip once ailesine sahip çıksın

Emiryakup Mahallesinde toplu aşılama yapıldı

Mahmut demir
30.12.2021 09:34:24
Aşılanan ve hasta olan komşularımızla geçmiş olsun dileklerimi iletirim Devletimizin. millet hizmetinde olması huzur ve güven veriyor

TESKİ'de Genel Müdür Koltuğu Bakın Kaç Ay Boş Kalacak?

Salih aksoy
16.11.2021 17:12:05
Makama talibim.

Dün gece 4 hasta yakınının Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi'nde nöbetçi olan hamile hemşireye saldırmasının ardından tepkiler çığ gibi yükselirken bir diğer tepki de CHP'li Başkan Yontar'dan geldi. Başkan Yontar, sağlık çalışanlarının her defasında mobbinge uğradığını ve iktidarın bu konuda sessiz kaldığını belirterek şu ifadeleri kullandı;

" Günümüz Türkiye'sin de sağlık çalışanlarımızın can güvenliği yok. Dün de bunun bir kanıt niteliği taşıyan örneği yaşandı. Hamile bir hemşire sırf " biraz bekleyin sizinle ilgileceğim" dediği için 4 hasta yakınının şiddetine maruz kaldı. Hamile hemşireye saldıran o 4 cani, hamile olduğunu bile bile hemşirenin karnını tekmeleyerek bebeğinin canına dâhi kast etti.     Hasta yakınlarının ya da hastaların, sağlık çalışanlarına bu kadar fevri davranmasının en önemli sebebi iktidarın bu konuda affedici olmasıdır. Şiddet uygulandığı an ya susuyorlar, ya da serbest bırakıyorlar. İnsanlar da bu husustan cesaret alarak önüne gelene şiddet uygulayabiliyor. Biz her defasında şiddet konusunu gündeme getirdik. Sağlık çalışanlarına yönelik yeni bir yasa gelmeli, çalışma şartları iyileştirilmeli dedik. Fakat iktidar her zaman ki gibi yine bildiğini okudu. Daha kaç can AKP'nin sorumsuzluğu yüzünden yanacak meçhul. Bir an önce düzenlemeler gelmeli, şiddet son bulmalı."

şeklinde konuştu.


Yaşam 18.01.2022 23:42:00 0

CHP' li Yontar Sağlıkçılar Darp Ediliyor, AKP İzliyor!

CHP Tekirdağ İl Kadın Kolları Başkanı Nurten Yontar, dün gece 4 hasta yakınının, hamile hemşireyi darp etmesi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Başkan Yontar:" Sağlık çalışanlarına yönelik yeni yasalar çıkmalı." dedi.


1

Asyaport Çalışanlarından Milli Eğitime Kitap Desteği

2

Mera İyileştirme Ve Yönetimi Projesinin Meyveleri Toplanmaya Başlandı

3

Futbol Turnuvası’nın şampiyonu Marmaraereğlisi Belediye Spor Kulübü oldu.

4

Öztrak: “Tarihimizde İlk Kez İç Borç Faizi, Borcu Aştı

5

19 Mayıs' ı Dolu Dolu Kutladık

6

Tekirdağ Ülkü Ocakları İl Başkanından Ziyaret

7

KTSO Başkanı Soner Ilık ile Türk Patent ve Marka Kurumu Daire Başkanı Tamer Ayar, Kırklareli Eski Kaşarı’nın Coğrafi İşareti konusunu görüştü

SON YÜKLENENLER