YEL’in 19 Mayıs Mesajı Yel, Bugün 19 Mayıs 1919’da temelleri atılan kurtuluş mücadelemizin 103. Yıldönümünü milletçe büyük bir onur, coşku ve heyecanla kutlamaktayız.
Öztürk Yılmaz' dan 19 Mayıs Mesajı Öztürk Yılmaz mesajında, “Erdoğan rejimi yıktı diyoruz. Bu adamlar Erdoğan'la birlikte arkasına saklanıp Anıtkabir ziyaret ediyorlar. Bu ne demektir? Bu onu meşrulaştırmak demektir. Niye yapıyorlar bunu?
İYİ Parti Bursa İl Başkanı Selçuk Türkoğlu’ndan 19 Mayıs açıklaması: İYİ Parti İl Başkanı Selçuk Türkoğlu, 19 Mayıs’ın 103.Yıldönümü dolayısıyla yaptığı açıklamada, “Bir bir yok ettikleri Cumhuriyetimizin bütün değerlerini, and olsun ki, yeniden inşa edeceğiz” dedi.
Prof. Dr. Türkan Saylan' ı Minnetle Andık Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Onursal Başkanı Prof. Dr. Türkan Saylan, vefatının 13. yılında adının verildiği Çerkezköy Belediyesi Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür ve Sanat Merkezi’nde anıldı.
TEKİRDAĞ TSO Başkanı Cengiz Günay TOBB Genel Kurul Toplantısına Katıldı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 78. Genel Kurul Toplantısı, elektronik ortamda gerçekleştirildi.​

Kızılay ihtiyaç sahiplerine yardım paketi dağıtıyor

Güneş demir
4.04.2022 18:21:52
Yardıma muhtacım 5 çocuğum var geçimimi sağlayamıyorum sizden madi yardım desteği istiyorum

Çocuk İstismarını önlemeye yönelik yeni dernek geliyor

dabut
12.02.2022 23:00:22
kendi annesi alkolik cocugunu ortada bırakan biri bu dernekte olması çok garip once ailesine sahip çıksın

Emiryakup Mahallesinde toplu aşılama yapıldı

Mahmut demir
30.12.2021 09:34:24
Aşılanan ve hasta olan komşularımızla geçmiş olsun dileklerimi iletirim Devletimizin. millet hizmetinde olması huzur ve güven veriyor

TESKİ'de Genel Müdür Koltuğu Bakın Kaç Ay Boş Kalacak?

Salih aksoy
16.11.2021 17:12:05
Makama talibim.

Çerkezköy Belediyesi Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğü, 2 adet tuzlama makinesi, 1 adet solüsyon tankı, 2 adet kar küreme aracı, 3 adet kepçe, 2 adet kamyon ve 2 adet de greyder ile 23 personelden oluşan ekiple şehir merkezi başta olmak üzere tüm mahallelerimizde çalışmalarını sürdürüyor. Kar yağışı boyunca kentimizdeki ana arterlerin ve bağlantı yollarının açık tutulması ve vatandaşlarımızın herhangi bir sıkıntı yaşamaması için ekiplerimizin özveri ile çalıştığını kaydeden Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Dün akşam saatlerinde etkili olan kar yağışının hayatı olumsuz etkilememesi için tüm ekiplerimiz seferber olarak başta ana arterler olmak üzere tüm yollarımızda karla mücadele çalışması başarı ile gerçekleştirildi. Kentimizde kısa süreli etkili olan kar yağışı boyunca yaptığımız kar temizleme, tuzlama ve solüsyon çalışmaları neticesinde ulaşıma kapalı bir yolumuz olmadı. Karla mücadele çalışmalarında zor şartlarda görev yapan tüm ekiplerimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

İSTANBUL’A 2 ADET GREYDER DÖNDERİLDİ

İstanbul’da meydana gelen olağan üstü kar yağışının hayatı olumsuz yönde etkilediğini sözlerine ekleyen Belediye Başkanımız Vahap Akay, “AFAD’tan gelen talep üzerine Belediyemiz araç parkurunda bulunan 2 adet greyder, kar yağışı ile mücadele çalışmalarına destek olmak amacıyla gece saatlerinde İstanbul’a doğru yola çıktı. Bu vesile ile karla mücadele çalışmalarına katılan tüm emekçilere başarılar diliyorum. Allah ayaklarına taş değdirmesin” diye konuştu. 

MAĞDURİYET YAŞAYAN VATANDAŞLARIMIZIN KONAKLAMALARI SAĞLANDI

İstanbul’da yağan yoğun kar yağışı nedeniyle Tekirdağ Valiliği kararıyla İstanbul girişlerinin de geçici olarak durdurulduğunu anımsatan Başkanımız Vahap Akay, “Çerkezköy’den İstanbul istikametine gitmekte olan vatandaşlar, İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince şehir çıkışından geri çevrildiler. Çerkezköy Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne yapılan başvurular neticesinde mağduriyet yaşayan vatandaşlarımızın, kentimizdeki otellere ve Polis Evi’ne yerleştirilerek konaklamaları sağlandı” dedi.


Gündem 27.01.2022 00:21:00 0

Çerkezköy Belediyesi Teyakkuzda

Çerkezköy Belediyesi, İstanbul’da hayatı durma noktasına getiren kar yağışıyla mücadele çalışmalarına da 2 adet greyder göndererek destek verdi.


1

Asyaport Çalışanlarından Milli Eğitime Kitap Desteği

2

Mera İyileştirme Ve Yönetimi Projesinin Meyveleri Toplanmaya Başlandı

3

Futbol Turnuvası’nın şampiyonu Marmaraereğlisi Belediye Spor Kulübü oldu.

4

Öztrak: “Tarihimizde İlk Kez İç Borç Faizi, Borcu Aştı

5

19 Mayıs' ı Dolu Dolu Kutladık

6

Tekirdağ Ülkü Ocakları İl Başkanından Ziyaret

7

KTSO Başkanı Soner Ilık ile Türk Patent ve Marka Kurumu Daire Başkanı Tamer Ayar, Kırklareli Eski Kaşarı’nın Coğrafi İşareti konusunu görüştü

SON YÜKLENENLER

Anahtar Kelimeler: Çerkezköy Belediyesi Teyakkuzda