Kooperatif başkanları ile Süleymanpaşa Belediyesi Sahil Ek Hizmet Binasında bir araya gelen Başkan Yüksel, şoför esnafının sorunları, beklenti ve talepleri ile ilgili fikir alışverişinde bulunurken, Süleymanpaşa Belediyesinin özellikle toplu taşıma araçlarının durak yerleri ile ilgili olarak yakın dönemde hayata geçireceği düzenlemeler hakkında da bilgilendirmede bulundu. Yüksel, yakında başlayacak olan Kumbağ Mahallesi meydan düzenlemesi projesi kapsamında minibüslerin giriş çıkış ve duraklama alanlarında rahatlama sağlayacak uygulamalar gerçekleştireceklerini ifade etti.

Toplantıda Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’e Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Uzunlar da eşlik ederken, ilgili müdürler de kooperatiflerin taleplerini yanıtlamak ve not almak üzere hazır bulundular.

Toplantıyla ilgili açıklamada bulunan Başkan Yüksel, “Süleymanpaşa’mızda şehir içi yolcu taşımacılığı yapan minibüs kooperatiflerimizin başkanlarıyla bir araya geldik. Belediyemizde ağırladığımız kıymetli başkanlarımızın talep ve beklentilerini değerlendirerek, sorunlarını dinledik. Toplantımızın ilçemize ve şoför esnafımıza hayırlı olmasını dilerim,” diye konuştu.


Yaşam 28.09.2021 22:12:00 0

Başkan Yüksel toplu taşıma kooperatiflerini ağırladı

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, ilçede faaliyet gösteren şehir içi yolcu taşımacılığı kooperatiflerinin temsilcilerini misafir etti.


Çocuk İstismarını önlemeye yönelik yeni dernek geliyor

Merkezi Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde olan çocuk ihmal ve istismarı ile mücadele edecek bir dernek kuruluyor.

6. Uluslararası Yeşilay Karikatür Yarışması İçin Başvurular Başladı

Yeşilay’ın bu yıl 6. kez düzenlediği Uluslararası Yeşilay Karikatür Yarışması için başvurular başladı. “Bağımlılıklardan Özgürleşmek” temasıyla düzenlenen yarışmaya bu yıl ilk kez “16 Yaş Altı Kategorisi” de eklendi.

Yapımı Süren Bisiklet Yoluna Zarar Verildi

Bülent Ecevit Bulvarı’nda yürütülen bisiklet yolu çalışmalarına kimliği belirsiz kişilerce zarar verildiğinden çalışmalar sekteye uğruyor.

Miniklere kütüphane sevdirecekler

​​​​​​​Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Akademisi öğrencileri, Tekirdağ Namık Kemal Halk Kütüphanesi’ne ziyarette bulunarak kitap okuma etkinliğine katıldılar.

Boy denetimi yapıldı

​​​​​​​Süleymanpaşa Zabıtası, İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Su Ürünleri Kontrol Birimi ile birlikte balık satışı yapan esnafa yönelik denetimler gerçekleştirdi.

1

Başkan Yüksel Atlas Pasajı esnafını ziyaret etti

2

Balkan Edebiyat ve Yazarlık Akademisi başladı

3

Çocuk parkları dezenfekte ediliyor

4

Bayburt'lu kadınlar yemekleriyle yarıştılar

5

NKÜ’de ‘Bilimsel Araştırma Çalıştayı’ Tamamlandı

6

Çocuk İstismarını önlemeye yönelik yeni dernek geliyor

7

“Mandacı; 30 Yaşındaki Bir İranlı Sahtekarın Önüne Yatanlardır”

SON YÜKLENENLER