1

Saray' ın Çatısı Saray'a Hakaret Oldu

2

Tekirdağ İmsakiye

3

Vali Yıldırım'dan Ramazan Ayı Kutlaması

4

Her gün Canlı Mukabele Yayını

5

Tekirdağ Ülkü Ocaklarından anlamlı ziyaret

6

Tekirdağ'da yemeğin adresi Hürriyet Mahallesi oluyor

7

Araç kullananların başına mutlaka gelir, numarayı kaydedin.

SON YÜKLENENLER

Anahtar Kelimeler: Mevcut Belediyeler İçinde Numara

Mevcut Belediyeler İçinde 1 Numara

Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Bozdağ, yönetimi ile birlikte Belediye Başkanımız Vahap Akay’ı makamında ziyaret etti.

Ziayerette, Pandemi dolayısıyla kapanan işletmelere yapılan desteklerden dolayı Başkanımız Akay’a teşekkür etti.

Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Bozdağ ve Yönetim Kurulu Üyeleri Çerkezköy Belediye Meclisi’nin Ocak ayında aldığı ilçemizde iş yeri açma ve çalışma ruhsatı bulunan ve pandemi süresinde genelge ile faaliyeti durdurulan Çerkezköy Belediyesi sınırları içerisindeki kahvehane, kıraathane, bilardo salonu, internet cafe, kır bahçesi ve halı sahalara 2021 yılı içerisinde bir defaya mahsus 2 bin TL yardım yapılması nedeni ile Belediye Başkanımız Vahap Akay’ı ziyaret ederek, teşekkürlerini ilettiler.

MEVCUT BELEDİYELER İÇİNDE 1 NUMARA

Çerkezköy’ün Tekirdağ’da 11 ilçe içinde esnafa destek konusunda öncü olduğuna vurgu yapan Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Bozdağ, “Mevcut Belediyeler içinde 1 numara destek verdi. Biz de esnafımız adına Başkanımıza teşekkür etmek için ziyarette bulunmak istedik. Esnafa destek konusunda 11 ilçede en iyi durumda olan ilçeyiz. Bu konuda diğer ilçe esnaflarından da esnaf arkadaşlarımızın Başkanımıza teşekkürlerini getirdik” dedi. Bozdağ, konuşmasının sonunda tüm Çerkezköy halkının esnafa destek olması için alışverişlerini yerel esnaftan yapmaları konusunda çağrıda bulundu.

ESNAFIMIZ CİDDİ SIKINTILAR YAŞIYOR

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanımız Vahap Akay, “2020 ülkemiz ve tüm dünya için zorlu bir sene oldu. Maalesef hala da bu zorlu süreç devam ediyor. Bu süreçte esnafımız da ciddi sıkıntılar yaşadı ve yaşamaya da devam ediyor. Esnafımızın şartları çok zor. İki ay evvel Cumhuriyet Halk Partili ve İYİ Partili Meclis Üyelerinin imzası ile esnafımıza destek konusunda öneri geldi. Çerkezköy Belediye Meclisi’nde 5393 sayılı Belediye Kanunu’ndan hareketle pandemi dolayısıyla kapalı olan işletmelere bir defaya mahsus olmak üzere 2 bin TL nakdi yardım yapılması kararı aldık” diye konuştu.

BİR NEBZE DE OLSA DESTEK OLABİLDİYSEK NE MUTLU BİZE

Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Esnafımıza bir nebze de olsa destek olabildiysek ne mutlu bize. Allah esnafımıza kolaylık versin. Çok zor bir süreç. İnşallah daha güzel, daha sağlıklı günlere en kısa zamanda kavuşacağız” ifadelerini kullandı. Ziyaret sonunda Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Bozdağ, Belediye Başkanımız Vahap Akay’a üzerinde resminin bulunduğu dokuma tablo hediye etti.