Büyükşehir Belediyesinden Personele İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından personele yönelik İş Sağlığı ve Güvenliği Temel Eğitimleri verildi. Eğitim programları salgın nedeniyle online olarak gerçekleştirildi.

Cuma namazı öncesi camiler dezenfekte edildi

Süleymanpaşa Belediyesi, Cuma namazı ibadetlerini cemaatle birlikte eda etmek isteyen vatandaşların sağlığını korumak adına, her perşembe günü camilerde dezenfeksiyon çalışması yürütüyor.

Çocuk Parkları Dezenfekte Edildi

Süleymanpaşa Belediyesi, salgın tedbirlerinin hafifletildiği 17 Mayıs tarihinden bu yana özellikle çocuk parkları ve kamusal alanlarda dezenfeksiyon çalışmalarını hızlandırdı.

Çocuk Parkları Dezenfekte Edildi

Süleymanpaşa Belediyesi, Korona virüsü ile mücadele kapsamında normalleşme süreci öncesi, ilçe genelindeki parklar ve sosyal alanlarda detaylı dezenfeksiyon çalışmaları gerçekleştirdi.

Atık İlaçlar Toplanıyor.

Sıfır atık projesi kapsamında atık yağ, atık pil, atık tekstil, elektronik atık, kâğıt, cam ve plastik atıklarını geri dönüşüme kazandıran Çerkezköy Belediyesi, kentimiz genelindeki eczanelere "Atık İlaç Toplama Kutusu" dağıttı.

ÖZBEKİSTAN BUHARA BİR TARİKAT

ALTIN ADAMIN İZİNDE (ESİK/KAZAKİSTAN)

DES OTEL hijyen ödülü aldı

Yunan ekonomisi alarm veriyor

Başkan Öztekin Gezi Evi' ne Misafir Oldu1

Muhtarlar Günü Kutlandı

2

Başkan Yüksel Süleymanpaşa Muhtarlar Derneğini ağırladı

3

Başkan Yüksel meslek ve esnaf odaları ile bir araya geliyor

4

Azerbaycanlı Sanatçılara Kol Kanat Geriyor

5

Refah Partisi' nin Yeniden Doğuşu

6

Yeni Bir Küçük Sanayi Sitesi Yapılıyor

7

Kızılay-NKÜ İşbirliği

SON YÜKLENENLER

Anahtar Kelimeler: hijyen ödülü

DES OTEL hijyen ödülü aldı

Kültür ve Turizm Bakanlığı, otellerde korona virüs tedbirleri kapsamında açıkladığı kriterleri tamamlayan işletmeler için vereceği güvenli turizm sertifikası şehir otelleri arasında ikinci, Tekirdağ’da birinci olarak De's Otel’e verdi

Türk Standartları Enstitüsüne (TSE) başvuru yapan Des Otel,  160 maddelik kriterlerini tamamlayarak TSE Baş denetçisinden tam not alarak belgeyi almaya hak kazandı.

Projede otellerin pandemi süresince uyması gereken kriterler listesinin hazırlandığını anlatan Avrupa Yakası T.S.E. Müdürü Kemal Nedirli, “Misafir otele girdiği andan itibaren her tarafın kontrol edildiği, risklerin sıfıra indirildiği, kare kodlu bir belge oluşturulmuş, misafir kare kodu okuttuğunda kim tarafından ne zaman yapıldığı, belgenin süresi gibi tüm bilgilere ulaşabilecek” dedi.

Güvenli turizm sertifikasını aldıklarını anlatan Des Otel Genel Müdürü Necmi Gür, “Türkiye’de ve Marmara bölgesinde ayrıca Tekirdağ’da şehir otelleri arasında ikinci olarak TSE’den güvenli otel sertifikasını almaktan dolayı çok mutluyuz. Bir aydır departman müdürü arkadaşlarımla 160 maddelik kriterleri ilk güvenli şehir oteli olmak için gece gündüz çalıştık ve başardık. TSE çok ciddi bir kuruluş ve bizde kendilerini tercih ettik. misafirlerimiz her zaman olduğu gibi Des Otele güvenebilirler kalitemizi tescilledik” dedi.