DEB PARTİSİ İSKEÇE İLİ YÖNETİCİLERİ GÖKÇEPINAR KÖYÜNÜ ZİYARET ETTİLER
DEB Partisi İskeçe İl Teşkilatı Seçim Komisyonu Başkanı ve AP Milletvekili adayı Ozan Ahmetoğlu söz alarak köy halkına katıldığımız seçim hakkında bilgi vererek sandığa gidip DEB Partisi´ne oyumuzu kullanmanın önemine değindi.
Tarih: 27.4.2019 00:50:08/ 217okunma / 0yorum

25 Nisan 2019 akşamı DEB Partisi´nin İskeçe ilinde bulunan yöneticiler Gökçepınar köyünü ziyaret ederek, köy haklıya kucaklaştı.

DEB Partisi İskeçe İl Teşkilatı Seçim Komisyonu Başkanı ve AP Milletvekili adayı Ozan Ahmetoğlu, DEB Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve AP Milletvekili adayı Bahri Belço, DEB Partisi Genel Başkan Yardımcıları Ramadan Duban ve Mustafa Şargo, DEB Partisi AP Milletvekili adayları Hüseyin Bandak, Cemali Tahir, Aysun Kara, Cavide Nizam, Hamide Hacımemiş ve Reyhan Osman ile MYK üyesi Mukaddes Sadık ziyarete katıldılar.

Parti Yöneticileri ve AP Milletvekilleri adaylarının esnafı ve kahvehaneleri gezdiği esnada bayan AP Milletvekilleri köyün bayanlarıyla bir araya gelme fırsatı buldu.

Gökçepınar ziyaretinde DEB Partisi İskeçe İl Teşkilatı Seçim Komisyonu Başkanı ve AP Milletvekili adayı Ozan Ahmetoğlu söz alarak köy halkına katıldığımız seçim hakkında bilgi vererek sandığa gidip DEB Partisi´ne oyumuzu kullanmanın önemine değindi. Avrupa Parlamentosu seçimlerinin hem kronikleşmiş azınlık sorunlarını hem de karşı karşıya kaldığımız güncel sorunları ve özellikle de ekonomik sorunları daha rahat bir şekilde Atina ve Avrupa´ya duyuruabileceğimizin altını çizdi.

Ziyaret edilen yelerin birinde Gökçepınarlı olan DEB Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve AP Milletvekili adayı Bahri Belço da söz alarak bu mücadelenin bir parçası olduğu ifade ederek köy halkından AP Milletvekili seçimlerinde DEB Partisi´ne destek talebinde bulundu.

DEB Partisi olarak bu sıcak ve samimi karşılamadan dolayı Gökçepınarl köy halkına çok teşekkür ederiz.

DEB Partisi

Kaynak: Haber Merkezi

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
5.6889
EURO
6.2847