DEB PARTİSİ İSKEÇE İLİ YÖNETİCİLERİ GÖKÇEPINAR KÖYÜNÜ ZİYARET ETTİLER
DEB Partisi İskeçe İl Teşkilatı Seçim Komisyonu Başkanı ve AP Milletvekili adayı Ozan Ahmetoğlu söz alarak köy halkına katıldığımız seçim hakkında bilgi vererek sandığa gidip DEB Partisi´ne oyumuzu kullanmanın önemine değindi.
Tarih: 27.4.2019 00:50:08/ 969okunma / 0yorum

25 Nisan 2019 akşamı DEB Partisi´nin İskeçe ilinde bulunan yöneticiler Gökçepınar köyünü ziyaret ederek, köy haklıya kucaklaştı.

DEB Partisi İskeçe İl Teşkilatı Seçim Komisyonu Başkanı ve AP Milletvekili adayı Ozan Ahmetoğlu, DEB Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve AP Milletvekili adayı Bahri Belço, DEB Partisi Genel Başkan Yardımcıları Ramadan Duban ve Mustafa Şargo, DEB Partisi AP Milletvekili adayları Hüseyin Bandak, Cemali Tahir, Aysun Kara, Cavide Nizam, Hamide Hacımemiş ve Reyhan Osman ile MYK üyesi Mukaddes Sadık ziyarete katıldılar.

Parti Yöneticileri ve AP Milletvekilleri adaylarının esnafı ve kahvehaneleri gezdiği esnada bayan AP Milletvekilleri köyün bayanlarıyla bir araya gelme fırsatı buldu.

Gökçepınar ziyaretinde DEB Partisi İskeçe İl Teşkilatı Seçim Komisyonu Başkanı ve AP Milletvekili adayı Ozan Ahmetoğlu söz alarak köy halkına katıldığımız seçim hakkında bilgi vererek sandığa gidip DEB Partisi´ne oyumuzu kullanmanın önemine değindi. Avrupa Parlamentosu seçimlerinin hem kronikleşmiş azınlık sorunlarını hem de karşı karşıya kaldığımız güncel sorunları ve özellikle de ekonomik sorunları daha rahat bir şekilde Atina ve Avrupa´ya duyuruabileceğimizin altını çizdi.

Ziyaret edilen yelerin birinde Gökçepınarlı olan DEB Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve AP Milletvekili adayı Bahri Belço da söz alarak bu mücadelenin bir parçası olduğu ifade ederek köy halkından AP Milletvekili seçimlerinde DEB Partisi´ne destek talebinde bulundu.

DEB Partisi olarak bu sıcak ve samimi karşılamadan dolayı Gökçepınarl köy halkına çok teşekkür ederiz.

DEB Partisi

Kaynak: Haber Merkezi

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
DEMOKRAT PARTİ SAHADA GÖRÜNMEYE BAŞLADI
DEMOKRAT PARTİ SAHADA GÖRÜNMEYE BAŞLADI
Demokrat Parti İstanbul İl Başkanı Ekrem Eray Arda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Mesajında, Cumhuriyetin ülkemizin en değerli miraslarından biri olduğuna işaret eden Arda, özgürlüğümüzün ve bağımsızlığımızın teminatı cumhuriyettir vurgusu yaptı
İYİ PARTİ´ DEN MUHTEŞEM BİR KUTLAMA
İYİ PARTİ´ DEN MUHTEŞEM BİR KUTLAMA
İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanlığı 2. Yaş gününü çeşitli etkinlerle kutladı. Gün içinde Atatürk Anıtı´na çelenk sunan ve bir dizi ziyaretler gerçekleştiren İYİ Partililer akşam da Karaevli Düğün Salonunda yemekte bir araya geldi.
KADİR ALBAYRAK ARALIKSIZ OLARAK İLÇELERİ DOLAŞIYOR
KADİR ALBAYRAK ARALIKSIZ OLARAK İLÇELERİ DOLAŞIYOR
Başkan Albayrak Saray İlçesinde Mahalle Muhtarları ile Bir Araya Geldi
ARTIK HİÇBİR ŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK
ARTIK HİÇBİR ŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK
İYİ Parti Tekirdağ İl Başkan Adayı Gökhan Metiner, İYİ Parti´nin 2´nci kuruluş yıldönümünde bir mesaj yayınlayarak, İYİ Parti´nin Türkiye´de umutların karardığı bir dönemde ortaya çıkarak umut ışıklarını yeşerttiğini kaydetti.
AYGUN: ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZDA İŞSİZLİK YÜZDE 80´LERDE
AYGUN: ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZDA İŞSİZLİK YÜZDE 80´LERDE
Bakanlık engelli istihdamı için net söz veremiyor
İLHAMİ AYGUN´ DAN MİLLİ EĞİTİM BAKANINA 9 SORU
İLHAMİ AYGUN´ DAN MİLLİ EĞİTİM BAKANINA 9 SORU
Tekirdağ´ın Saray ilçesinde bulunan Atatürk Ortaokulu binası, 2019-2020 eğitim öğretim dönemine başlanmadan önce 200 bin TL harcanarak, çatısından, duvar onarımı ve badanasına kadar geniş kapsamlı bir tadilattan geçirilmiştir.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
5.7704
EURO
6.3641