CÜNEYT YÜKSEL ESNAF BORCUNA ÖNCELİK TANIYOR
biz göreve geldiğimizden bu güne kadar 10 milyon lira para ödedik. O boşa giden paraları kasamızda tutarak bunu başardık.
Tarih: 30.5.2019 07:38:47/ 3049okunma / 0yorum

Başkan Yüksel´den alacaklı esnafa bayram müjdesi

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Karadeniz Mahallesi´nde kurulan Gönül Sofrası´nda yaptığı konuşmada aylardır Süleymanpaşa Belediyesi´nden alacağı olan ancak alamayan esnafa müjde verdi.

“GÖREVE GELDİĞİMİZDEN BU GÜNE KADAR 10 MİLYON LİRA PARA ÖDEDİK”

Göreve geldikten sonra Süleymanpaşa Belediyesi´nde yaşanan değişime dikkat çeken Yüksel, 11 Nisan´dan bu yana 10 milyon TL ödeme yapıldığının altını çizerken; “Belediyecilik gönül işi dedik. O belediyecilik işinde de milletin parasını israf etmemek var. Hamdolsun ki biz göreve geldiğimizden bu güne kadar 10 milyon lira para ödedik. O boşa giden paraları kasamızda tutarak bunu başardık.” dedi.

“GEÇTİĞİMİZ YILIN BÜTÜN BORÇLARINI KAPATIP ESNAFIMIZIN YÜZÜNÜ BAYRAM ÖNCESİ GÜLDÜRECEĞİZ”

Geçtiğimiz yılın ağustos ayından beri alacağını bekleyen Süleymanpaşa esnafının mağduriyetlerine sessiz kalınamayacağını belirten Başkan Yüksel; “ Göreve geldiğimizde 8,9,10,11,12. aylardan kalma esnafa borç vardı. Geçen yılın borçları vardı. Allah nasip ederse Cuma gününe kadar geçtiğimiz yılın bütün borçlarını kapatıp esnafımızın yüzünü bayram öncesi güldüreceğiz.” diye konuştu.

 

Kaynak: Haber Merkezi

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
6.1023
EURO
6.5922