Cumartesi

26.8 °

Pazar

28.9 °

Pazartesi

26.9 °

 • BIST 100

  2.554%0,43
 • DOLAR

  16,8806% -2,72
 • EURO

  17,8246% -2,48
 • GRAM ALTIN

  987,71% -2,77
 • Ç. ALTIN

  1629,7215% -2,77

Burcu ŞIK


LOVE ERDOĞAN AKIMI

ABD'nin New York kentindeki reklam panosunda yer alan "Stop Erdoğan" ifadesi tüm Türkiye tarafından tepki ile karşılandı...


Tepkilerin çığ gibi büyümesiyle birlikte Tekirdağ AKPARTİ İl Başkanı Mestan ÖZCAN İl Başkanlığı binasından cevaben "Love Erdoğan" afişi asması ile Tüm Türkiye'de Akpartili Belediyeler de de tepki atağı başladı.Tepkilerin çığ gibi büyümesiyle birlikte Tekirdağ AKPARTİ İl Başkanı Mestan ÖZCAN İl başkanlığı binasından cevaben "LOVE ERDOGAN" afişi asması ile tüm Türkiye'de Akpartili Belediyeler de de tepki atağı başladı. Ülkenin dört bir yanındaki reklam panoları “Love Erdoğan” yazılarıyla doldu. Sosyal Medya da ise milletimiz tepkisini kimi Erdoğan’a yazdıkları sevgi şiirlerini paylaşarak , kimi de dünyaya mesaj vererek dile getirdi..

New York’taki Times Meydanı’nda geçen günlerde, “Advocates of Silenced Turkey” oluşumu tarafından verilen ilanların yayımlandığı reklam panolarına “Stop Erdoğan” yazılmasının ardından Akparti Tekirdağ İl Başkanı Mestan ÖZCAN’ın talimatıyla, Tekirdağ'da bulunan Akpartili Belediyeler LED ekranda “Love Erdoğan” görseline yer verdi.

“İt ürür Kervan yürür’ diye bizde bir söz vardır. Doğru yolda yürüyenleri , aşağılık kimselerin saldırısı engelleyemez anlamında kullanılır. Durum tam da budur.

Amerika’da Cumhurbaşkanımıza karşı başlatılan karalama kampanyası da bu kirli oyunların bir oluşumudur.Çeşitli hileler ile ülkemizin yükselişine dur demeye çalışanlar 15 Temmuz’da ağızlarının payını almışlardır. Milletimiz her şeyin farkındadır.

Cin olmadan adam çarpmaya kalkan bu tayfa sanıyorlar ki bu Ulu ağaçtan dal koparacaklar ....

Oysa düşen üç beş kurumuş yaprak!

Unutulmaması gereken bu davanın dualı olduğu.

Cumhurbaşkanımızı hedef alan bu ucube itibarsızlastırma hareketinin emeli Türkiye’dir, milletimizdir.

Şükürler olsun ki tüm saldırı ve zorluklara karşı milletimizin gücü ile tarihe geçecek dik duruş sergiliyoruz.