Cumartesi

26.8 °

Pazar

28.9 °

Pazartesi

26.9 °

 • BIST 100

  2.554%0,43
 • DOLAR

  16,8806% -2,72
 • EURO

  17,8246% -2,48
 • GRAM ALTIN

  987,71% -2,77
 • Ç. ALTIN

  1629,7215% -2,77

Burcu ŞIK


HAŞHAŞİLERİN UYUŞTURUCU MÜPTELALIĞI

Çok değil daha 3 yıl öncesi ....


Çok değil daha 3 yıl öncesi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyıp Erdoğan , CHP Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili bir teşhiste bulunmuştu.

MİTOMANİ

Mitomani ne peki?

Yalan söyleme hastalığı.Yazık ki buna bunama da eklendi. Kemal Bey söylediklerini de unutmaya başladı. Kendisini Türk doktorlarına emanet ederek, iyileşmesi temennimizdir. Bin de bir görülen bu rahatsızlık ancak psikiyatri desteği alıp derinlere inilerek çözülebiliyor. Görüyoruz ki CHP muhalefetinin son kullanma tarihi gelmiş , geçiyor.

Dünden beri Kılıçdaroğlu ülkenin gündemine oturmuş durumda .Twitter da Trend Topic listesinde birinci sırada.Kılıçdaroğlu CHP'si bir kez daha fikir ve zikir zihniyetiyle kendini belli etti. "Uyuşturucu ticareti yapan adamdan vergi alacaksın, organ ticareti yapan adamdan vergi alacaksın, kara parayla devleti dolandırından vergi alacaksın."sözleriyle yaptığı konuşma ile twitter da zirveye yerleşti.

Konuşmasını tekrar tekrar başa alıp dinledim.Verdiğim tepki de "Aman Allah'ım sen aklıma mukayyet ol " demek oldu.  Ne konuştuğunu duymuyor. İçlerinden biri de çıkıp demiyor ki başkanım ne diyorsunuz. Vergi alabilmen için uyuşturucu ve organ ticaretinin serbest olması gerekir. Haşhaşilerin uyuşturucu müptelalılığını biliyoruz. Başkan adayı olduğunuz da kaynak arayışı kalemleriniz belli oldu. Bundan sonra vergi kalemine taciz ve tecavüzüde eklersiniz.

Turkiye'yi böyle mi inşa edeceksiniz ?

"Hiç endişe etmeyin güzel vaadlerimiz var" derken bunu mu kastetmiştiniz? Siz çetecileri tercih edin , biz milleti tercih ediyoruz.

Ülkeyi size 5 yıl emanet etsek uçuracaktınız , dediğiniz doğru. Şimdiden uçuştasınız. Kemerlerinizi iyi bağlayın ,yüksek irtifadasınız. Düşüş sert olacak gibi. Karşılığınız %18 den bile aşağı düşmekte . Daha da dip yapacaksınız.

Boşuna demiyoruz her şeyin başı eğitim diye.

Kemal Bey hırsla  , kinle, öfkeyle ülke yönetilmez.Devlet akılla yönetilir, mantıkla, sagduyuyla. Siz masum insanların canını acıtma niyetindesiniz. Masum insanlar üzerinde "CADI AVCILIGI" söylemi söyledikleriniz. Hem demokrasiden , medya özgürlüğünden bahsedeceksiniz, köşeyi dönünce gazeteleri kapatmakla tehdit edeceksiniz. Gürsel Tekin değil miydi yaptığı konuşmada "iktidarı destekleyen medya kuruluşlarına el koyacağız , iktidar ile çalışan memurları işten atacağız" diyen . Taciz ve tecavüzlerle ilgili sorulan soruya "Kınıyoruz , gereğini yapacağız "diye konu kapatarak tecavüzcüleri sahiplenen sözcünüz Faik ÖZTRAK değil mi?