Drone Sahibi Olup Gökyüzüne kanat Açmak İçin 8 Sebep DJI Türkiye Yetkili Distribütörü Karfo Karacasulu, drone alışverişi konusundaki kafa karışıklıklarını gidermek adına, drone satın almak için 8 nedeni anlatıyor.
Boşanmanın Aile Üzerindeki Etkileri Konferansı Yapıldı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında, ‘Boşanmanın Taraflar Üzerindeki Hukuki Etkileri (Özellikle Kadın ve Çocukların Durumu)’ konulu konferans gerçekleştirildi.
Tredaş' dan Leyleklere Özel Platform TREDAŞ, elektrik dağıtım hizmeti sağladığı Trakya Bölgesinde enerji nakil hatlarına kurduğu özel platform ile hem leyleklerin akıma kapılarak ölmesini engelliyor, hem de enerji arzının kesintiye uğramasının önüne geçiyor.
Süleymanpaşa dört bir yandan dezenfekte ediliyor Süleymanpaşa Belediyesi, ilkbaharın yaklaşması ile birlikte gerilemesi beklenen Korona virüsü salgını ile mücadelede ayağını gazdan çekmiyor. Şehrin birçok noktasında dezenfekte çalışmaları aksamadan sürüyor.
Tekirdağ'da 2021 yılında 6 bin 956 evlilik gerçekleşti. Türkiye İstatistik Kurumu 2021 Yılı Evlenme ve Boşanma İstatistiklerinden “Tekirdağ İli, Evlenme ve Boşanma İstatistikleri” konusunda bir basın bülteni hazırladı.

Nizam Perk ,Türkiye MaviVatan’dan vazgeçmez!  

Erdal öner ve Fatma öner
25.05.2022 02:50:27
Herşeyin hayırlısı olsun Hakkınızda.iyiki varsınız.

Kızılay ihtiyaç sahiplerine yardım paketi dağıtıyor

Güneş demir
4.04.2022 18:21:52
Yardıma muhtacım 5 çocuğum var geçimimi sağlayamıyorum sizden madi yardım desteği istiyorum

Çocuk İstismarını önlemeye yönelik yeni dernek geliyor

dabut
12.02.2022 23:00:22
kendi annesi alkolik cocugunu ortada bırakan biri bu dernekte olması çok garip once ailesine sahip çıksın

Emiryakup Mahallesinde toplu aşılama yapıldı

Mahmut demir
30.12.2021 09:34:24
Aşılanan ve hasta olan komşularımızla geçmiş olsun dileklerimi iletirim Devletimizin. millet hizmetinde olması huzur ve güven veriyor

Yeni nesil gardırop olarak tanımlanan Rentony, artık İstanbul’dan sonra 20 il de daha kullanıcılarına kiralama hizmeti sunacak.

Rentony kurucu ortaklarından stil danışmanı Yasemin Eke sistemin işleyişi ile ilgili bilgiler verip; “Rentony’de giyeceğiniz ürüne karar verip, tarihi belirlemeniz yeterli. Sonra web sitemizden girip her online alışveriş sitesi gibi kiralamanızı yapabiliyorsunuz. Ürünün kullanım süresi 5 gün, sonrasında kuryemiz gelip kapınızdan ürünü iade alıyor.” dedi.

Hijyenik kuru temizleme, yüksek ısılı buharlı ütü, deneme kabinleri, paketleme hijyenine kadar her adımı kurguladıklarını belirten Eke; “Yeni yıl itibariyle 20 şehre daha özel kuryemizle hizmet vermeye başladık. Bu illerimiz İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana, Konya, Kocaeli, Tekirdağ, Kırklareli, Edirne, Balıkesir, Sakarya, Eskişehir, Afyonkarahisar, Muğla, Denizli, Mersin, Kayseri ve Aydın. 2022’nin ikinci yarısından sonra Türkiye geneline yayılmayı hedefliyoruz. Kiralama sektörü Türkiye'de hala yeni ve gelişmekte olan bir sektör, o yüzden bizim de öncelikli amacımız bu pazarı büyütmek.” dedi.

 

 

 


Yaşam 19.02.2022 23:22:00 0

Yeni Nesil Gardırop “Rentony”den 20 Şehre Özel Kiralama Servisi

Web sitesi üzerinden özel ve farklı markaların kıyafet ve çantalarını kiralama fırsatı sunan Rentony 20 şehirde daha hizmet vermeye başladı.


1

Karahisarlı Köyünde Görkemli Açılış

2

Halk Günü Buluşmaları Devam Ediyor

3

TEKİRDAĞ’ a 21 Doktor Kadrosu Tahsis Edildi

4

Tekirdağlı şehidin adı Vatan Mahallesi Barış Sokak’ta yaşayacak

5

Börek Festivali Yapılıyor

6

Çerkezköy' de Kurban Satış Yeri Hazırlığı Tamam

7

Tren Yolcu Kapasitesi Arttırılıyor

SON YÜKLENENLER