Süleymanpaşa Belediyesi, Süleymanpaşa’da sahil şeridini iki katına çıkaran Altınova Mahallesi sahil düzenlemesi ve Cumhuriyet Mahallesi Alkaya Mevkii ile Değirmenaltı Mahallesi arasında uzanan, yürüyüş ve bisiklet yolunu içeren yeni sahil şeridi ile şehrin denizle olan ilişkisini yeniden tanımlarken, mevcut sahil bandında da küçük dokunuşlarla fark yaratmaya devam ediyor.

Alanda konumlandırılan tren vagonu ile bambaşka bir görünüme kavuşturulan, kumsalın vatandaşlarca kullanılabilmesine olanak sağlayan basamaklı seyir terası ile dikkat çeken proje, kafe kısmının açılması ile tamamlanarak misafirlerini ağırlamaya başladı.

BAŞKAN YÜKSEL İNCELEMEDE BULUNDU

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Vagon Paşa Kafe adı verilen işletmeyi ziyaret ederek Süleymanpaşalılarla selamlaştı. Vagon Paşa Kafe’de incelemelerde bulunan Yüksel, ufak tefek eksikliklerin hızla giderilerek kısa süre içinde resmi açılışın gerçekleştirileceğini ifade etti.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Başkan Yüksel, “Süleymanpaşa sahilimize kazandırdığımız Vagon Paşa Kafe’ye uğrayarak hemşerilerimizle selamlaştık. Açılış öncesi son hazırlıkların devam ettiği yeni işletmemizde, halkımıza sunacağımız hizmetleri değerlendirerek, talep ve beklentilerini dinlediğimiz vatandaşlarımızla fikir alışverişinde bulunduk. Şimdiden kıymetli hemşerilerimize hayırlı olsun,” diye konuştu.


Yaşam 27.09.2021 20:38:00 0

Vagon Paşa Kafe misafirlerini ağırlamaya başladı

Balıkçı barınağının hemen yanında bulunan ve yıllardır atıl halde bırakılan, mezbelelik görünümüyle sahilin güzelliğine gölge düşüren küçük kumsal ve çevresi vatandaşların kullanımına elverişli hale getirildi.


Çocuk İstismarını önlemeye yönelik yeni dernek geliyor

Merkezi Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde olan çocuk ihmal ve istismarı ile mücadele edecek bir dernek kuruluyor.

6. Uluslararası Yeşilay Karikatür Yarışması İçin Başvurular Başladı

Yeşilay’ın bu yıl 6. kez düzenlediği Uluslararası Yeşilay Karikatür Yarışması için başvurular başladı. “Bağımlılıklardan Özgürleşmek” temasıyla düzenlenen yarışmaya bu yıl ilk kez “16 Yaş Altı Kategorisi” de eklendi.

Yapımı Süren Bisiklet Yoluna Zarar Verildi

Bülent Ecevit Bulvarı’nda yürütülen bisiklet yolu çalışmalarına kimliği belirsiz kişilerce zarar verildiğinden çalışmalar sekteye uğruyor.

Miniklere kütüphane sevdirecekler

​​​​​​​Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Akademisi öğrencileri, Tekirdağ Namık Kemal Halk Kütüphanesi’ne ziyarette bulunarak kitap okuma etkinliğine katıldılar.

Boy denetimi yapıldı

​​​​​​​Süleymanpaşa Zabıtası, İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Su Ürünleri Kontrol Birimi ile birlikte balık satışı yapan esnafa yönelik denetimler gerçekleştirdi.

1

Başkan Yüksel Atlas Pasajı esnafını ziyaret etti

2

Balkan Edebiyat ve Yazarlık Akademisi başladı

3

Çocuk parkları dezenfekte ediliyor

4

Bayburt'lu kadınlar yemekleriyle yarıştılar

5

NKÜ’de ‘Bilimsel Araştırma Çalıştayı’ Tamamlandı

6

Çocuk İstismarını önlemeye yönelik yeni dernek geliyor

7

“Mandacı; 30 Yaşındaki Bir İranlı Sahtekarın Önüne Yatanlardır”

SON YÜKLENENLER