Bayram Öncesi Temizlik Genel temizlik çalışmalarının periyodik olarak yapıldığı kentimiz genelindeki ibadet yerlerimizde halılar, Kurban Bayramı öncesinde Halı Yıkama Aracı ile temizleniyor.
Trakya'nın Renkleri Üsküp'te Bir Araya Geldi Trakyalılar Vakfı Trakya’nın kültürel değerlerini tanıtmak, Trakya’nın turizm faaliyetlerine destek olmak amacıyla Makedonya'nın Başkenti Üstükp'te TİKA ve Kültür ve Turizm Bakanlığının destekleriyle gece düzenledi.
Drone Sahibi Olup Gökyüzüne kanat Açmak İçin 8 Sebep DJI Türkiye Yetkili Distribütörü Karfo Karacasulu, drone alışverişi konusundaki kafa karışıklıklarını gidermek adına, drone satın almak için 8 nedeni anlatıyor.
Boşanmanın Aile Üzerindeki Etkileri Konferansı Yapıldı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında, ‘Boşanmanın Taraflar Üzerindeki Hukuki Etkileri (Özellikle Kadın ve Çocukların Durumu)’ konulu konferans gerçekleştirildi.
Tredaş' dan Leyleklere Özel Platform TREDAŞ, elektrik dağıtım hizmeti sağladığı Trakya Bölgesinde enerji nakil hatlarına kurduğu özel platform ile hem leyleklerin akıma kapılarak ölmesini engelliyor, hem de enerji arzının kesintiye uğramasının önüne geçiyor.

Nizam Perk ,Türkiye MaviVatan’dan vazgeçmez!  

Erdal öner ve Fatma öner
25.05.2022 02:50:27
Herşeyin hayırlısı olsun Hakkınızda.iyiki varsınız.

Kızılay ihtiyaç sahiplerine yardım paketi dağıtıyor

Güneş demir
4.04.2022 18:21:52
Yardıma muhtacım 5 çocuğum var geçimimi sağlayamıyorum sizden madi yardım desteği istiyorum

Çocuk İstismarını önlemeye yönelik yeni dernek geliyor

dabut
12.02.2022 23:00:22
kendi annesi alkolik cocugunu ortada bırakan biri bu dernekte olması çok garip once ailesine sahip çıksın

Emiryakup Mahallesinde toplu aşılama yapıldı

Mahmut demir
30.12.2021 09:34:24
Aşılanan ve hasta olan komşularımızla geçmiş olsun dileklerimi iletirim Devletimizin. millet hizmetinde olması huzur ve güven veriyor

Trakyalılar Vakfı tarafından yapılan yazılı açıklamada:

Trakyalılar Vakfı olarak, Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı ile TİKA tarafından desteklenen Trakya'nın Yaşayan Renkleri Projemiz kapsamında, uluslararası platformlarda ülkemizin olumlu imajına katkıda bulunmak, Trakya’nın kültürel değerlerini tanıtmak, Trakya’nın turizm faaliyetlerine destek olmak, iki ülke arasında gerçekleştirilecek kültürel faaliyetler ile uluslararası barışa ve dostluğa katkı sağlamak, Kuzey Makedonya'daki Türk toplumu ile bir araya gelerek birliğimizin sürekliliğini sağlamak, gençlere manevi, kültürel değerlerimize sahip çıkma konusunda önder olmak amaçlarıyla 28 Mayıs 2022, Cumartesi günü Üsküp Porta Meydanı, Zafer Anıtında Trakya’nın kültürel mirası olan tarihi festival ve etkinliklerini tanıttığımız fotoğraf sergisi ve stant etkinlikleri gerçekleştirdik. Aynı günün akşamı ise Üsküp Hilton Oteli'nde Dostluk Gecesi düzenledik.

Sergiye ve dostluk yemeğine Türkiye Cumhuriyeti Üsküp Büyükelçiliği, TİKA Üsküp Koordinatörlüğü, Yunus Emre Enstitüsü Üsküp Müdürlüğü, Kuzey Makedonya'da faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları MATUSİTEB, ADEKSAM, Türk Öğretmenler Birliği, Türk Gençlik Birliği yöneticileri, kamu kuruluşlarının üst makamlarında görev alan bürokratlar, Tefeyyüz İlköğretim Okulu öğretmenleri, Ohrid Mustafa Kemal İlkokulu Öğretmenleri, Necati Zekeriye İlköğretim Okulu öğretmenleri ve öğrencileri, Yeni Balkan Gazetesi ve Makedonya'da faaliyet gösteren basın kuruluşları ve Makedonya'nın dört bir tarafından gelen soydaşlarımız katıldı. Dostluk Gecesinde Trakyalılar Vakfı Gökhan Özgöç, MATÜSİTEB Başkanı Hüsrev Emin ve TİKA Üsküp Koordinatörü Halim Ömer Söğüt konuşma yaptılar. Necati Zekeriya İlkokulu Merkez Jupa Halk Oyunları Ekibi gösteri sundu. Trakyalılar Vakfımıza projemiz kapsamında destek veren, etkinliklerde bizimle birlikte olan herkese çok teşekkür ederiz. 

 


 


Yaşam 30.05.2022 23:19:00 0

Trakya'nın Renkleri Üsküp'te Bir Araya Geldi

Trakyalılar Vakfı Trakya’nın kültürel değerlerini tanıtmak, Trakya’nın turizm faaliyetlerine destek olmak amacıyla Makedonya'nın Başkenti Üstükp'te TİKA ve Kültür ve Turizm Bakanlığının destekleriyle gece düzenledi.
1

Koku Antlaşması Yapıldı

2

Aygun: Taban Fiyatını Açıklayın

3

Çölyak Hastalarına Destek Veriliyor

4

Renkli Foto Çekim Yarışmaları Tamamlandı

5

Vergi Rekortmenlerine Ödül Verilecek

6

Albayrak Meydan OKudu

7

Kadir Albayrak Cüneyt Yüksel' e Cevap Verdi

SON YÜKLENENLER

Anahtar Kelimeler: Trakya' Renkleri Üsküp' Araya Geldi