TEKİRDAĞ’ a 21 Doktor Kadrosu Tahsis Edildi Doktorlarımızın atamaları 29 HAZİRAN 2022 ÇARŞAMBA tarihinde yapılacak ve görevlerine başlayacaklardır.
Tekirdağlı şehidin adı Vatan Mahallesi Barış Sokak’ta yaşayacak Şehit Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Halil Tuna Akgöz Spor Tesisleri, Barış Sokak’ta düzenlenen törenle hizmete açıldı.
Ülkü Ocakları Öğrencilere Hediye Veriyor Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile 100 bin öğrenciye karne hediyesi dağıtılacağını duyurdu.
Bütçe Yapamaz Haldesiniz, Sandığı Getirin Mızrak çuvala sığmıyor. 2022 bütçesinin ömrü 6 ay bile sürmedi. “Faiz sebep, enflasyon netice” diyerek döviz kurunu ve enflasyonu arşa çıkaranlar, şimdi çıkmış hiç sıkılmadan “enflasyon sebep, tutmayan bütçe netice” diyor.
Cüneyt Yüksel' in Muhteşem Şovu Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, ilçede görev yapan basın mensupları ile birlikte belediye tarafından gerçekleştirilen proje ve yatırımları yerinde değerlendirdiği bir tanıtım turu gerçekleştirdi.

Nizam Perk ,Türkiye MaviVatan’dan vazgeçmez!  

Erdal öner ve Fatma öner
25.05.2022 02:50:27
Herşeyin hayırlısı olsun Hakkınızda.iyiki varsınız.

Kızılay ihtiyaç sahiplerine yardım paketi dağıtıyor

Güneş demir
4.04.2022 18:21:52
Yardıma muhtacım 5 çocuğum var geçimimi sağlayamıyorum sizden madi yardım desteği istiyorum

Çocuk İstismarını önlemeye yönelik yeni dernek geliyor

dabut
12.02.2022 23:00:22
kendi annesi alkolik cocugunu ortada bırakan biri bu dernekte olması çok garip once ailesine sahip çıksın

Emiryakup Mahallesinde toplu aşılama yapıldı

Mahmut demir
30.12.2021 09:34:24
Aşılanan ve hasta olan komşularımızla geçmiş olsun dileklerimi iletirim Devletimizin. millet hizmetinde olması huzur ve güven veriyor

Haber: Fatih ERGE

KAÇ AY İZİNLİ OLDUĞU ANLAŞILDI

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin stratejik kurumu olan TESKİ’de genel müdürlük makamı iddialara göre 3 ay boş kalacak. İçöz’ün 3 ay boyunca genel müdür maaşı almaya devam edeceği ve sonrasında emekli olacağı gelen kulis bilgileri arasında.

VEKALET TURHAN TOPRAK’TA

TESKİ gibi stratejik yatırımlar yapan bir kurumun 3 ay süreyle vekaleten yürütülecek olması bir çok sıkıntıları da beraberinde getireceği düşünülüyor. Yeni genel müdür atanana kadar TESKİ Genel Müdürlüğüne Vekaleten Turhan Toprak bakacak. Fakat bu atama İbrahim İçöz’ün 3 ay izin süresi dolduktan sonra yapılacak.

ETİK Mİ?

TESKİ Genel Müdürü İbrahim İçöz’ün 3 ay daha resmen bu makamda olması kurumsal yapısını henüz tamamlayamamış TESKİ için büyük riskler taşıyor. Etik olmayan bu tutumun yasal olduğu ise bilinen bir gerçek.

Vekaleten genel müdürlük makamına bakacak olan Turhan Toprak’ın asaletinin ise 3 ay sonunda gelmesi bekleniyor. Hayrabolulu olan Toprak, evli ve 2 çocuk babası.


MANŞET 16.11.2021 16:41:00 1

TESKİ'de Genel Müdür Koltuğu Bakın Kaç Ay Boş Kalacak?

TESKİ Genel Müdürlüğünden izinlerini kullandıktan sonra emekliliğe ayrılmak için dilekçe veren İbrahim İçöz izinli olduğu sürede genel müdür maaşı almaya devam edecek.


Salih aksoy
16.11.2021 17:12:05
Makama talibim.

1

Karahisarlı Köyünde Görkemli Açılış

2

Halk Günü Buluşmaları Devam Ediyor

3

TEKİRDAĞ’ a 21 Doktor Kadrosu Tahsis Edildi

4

Tekirdağlı şehidin adı Vatan Mahallesi Barış Sokak’ta yaşayacak

5

Börek Festivali Yapılıyor

6

Çerkezköy' de Kurban Satış Yeri Hazırlığı Tamam

7

Tren Yolcu Kapasitesi Arttırılıyor

SON YÜKLENENLER