‘Kampüse Bahar Geldi’ Etkinlikleri Kapsamında Düzenlenen 14. Spor Şenlikleri, Kupa ve Madalya Töreni ile Tamamlandı Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ‘Kampüse Bahar Geldi’ etkinlikleri kapsamında düzenlenen 14. Spor Şenlikleri, Kupa ve Madalya Töreni ile tamamlandı.
Anıtkabir’e giden ata toprağı Süleymanpaşa’da karşılandı Rumeli İskelesi’nde mola veren sporcuları Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Sabri Çınar misafir ederken sporcuların dinlenme sürelerince de Selanik’ten gelen toprağı emanet olarak aldı.
Kırsal Mahalleler Turnuvası Şampiyonu Bıyıkali oldu Turnuvaya da ev sahipliği yapan Bıyıkalispor, büyük çekişmeye sahne olan ve uzatma devrelerine giden maçı 5-4 kazanarak şampiyon oldu.
“Atama İçişleri Bakanı Hakkında Gereğini Yapın” “İçişleri Bakanlığı yapmak yerine siyaset yapan, on parmağında on kara siyasetçilere bulaştırmaya çalışan bu atama bakan haddini fazlasıyla aşmıştır. Görevini yerine getirmeyen bu memur hakkında Saray mutlaka gereğini yapmalıdır."
Doğa için sür etkinliği 8 Mayıs Pazar Günü Motosikletlere atlayıp, Ayvasıl'a gidiyoruz.

Kızılay ihtiyaç sahiplerine yardım paketi dağıtıyor

Güneş demir
4.04.2022 18:21:52
Yardıma muhtacım 5 çocuğum var geçimimi sağlayamıyorum sizden madi yardım desteği istiyorum

Çocuk İstismarını önlemeye yönelik yeni dernek geliyor

dabut
12.02.2022 23:00:22
kendi annesi alkolik cocugunu ortada bırakan biri bu dernekte olması çok garip once ailesine sahip çıksın

Emiryakup Mahallesinde toplu aşılama yapıldı

Mahmut demir
30.12.2021 09:34:24
Aşılanan ve hasta olan komşularımızla geçmiş olsun dileklerimi iletirim Devletimizin. millet hizmetinde olması huzur ve güven veriyor

TESKİ'de Genel Müdür Koltuğu Bakın Kaç Ay Boş Kalacak?

Salih aksoy
16.11.2021 17:12:05
Makama talibim.

15 Mart Salı Günü başlayan ve 7 gün süren turnuvada 5 takımın mücadele ettiği Süleymanpaşa’nın Yıldızları Ortaokul Kategorisinde 50. Yıl Ortaokulu birinci olurken, Kazandereli Memiş Pehlivan Ortaokulu ikinci, Mediha Mehmet Tetikol Ortaokulu ise üçüncü olarak tamamladı.

SÜLEYMANPAŞA’NIN ŞAMPİYONU ADEN KOLEJİ

6 takımın katıldığı Süleymanpaşa’nın Şampiyonları Lise Kategorisi de oldukça çekişmeli maçlara sahne olurken final müsabakasında Tekirdağ Ebru Naim Fen Lisesi’ni 3-2 yenen Aden Koleji turnuvayı şampiyon olarak tamamladı. Tekirdağ Ebru Naim Fen Lisesi turnuvayı ikinci Tekirdağ Anadolu Lisesi ise üçüncü olarak tamamladı.

ÖDÜL TÖRENİ İLE SONA ERDİ

İsmet İnönü Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmaların ardından ödül töreni gerçekleştirilirken dereceye giren takımların kupa, madalya ve akıllı saat ödüllerini Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Uzunlar, Süleymanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Atilla, Süleymanpaşa Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Hüseyin Mutlu, Türkiye Voleybol Federasyonu Tekirdağ İl Temsilcisi Kazım Ceyhan, Süleymanpaşa Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Hüseyin Öztekin ve Tekirdağ İl Sağlık Müdür Yardımcısı Zafer Soykırlı verdi.

7 gün süren ve oldukça çekişmeli maçlara sahne olan Süleymanpaşa’nın Yıldızları ve Süleymanpaşa’nın Şampiyonları Voleybol Turnuvası tüm takımlar ile birlikte hatıra fotoğrafı çekilmesi ile sona erdi.


Spor 22.03.2022 22:02:00 0

Süleymanpaşa’nın Yıldızları ve Süleymanpaşa’nın Şampiyonları Belli Oldu

Süleymanpaşa’nın Yıldızları ve Süleymanpaşa’nın Şampiyonları Ortaokul ve Liseler Arası Voleybol Turnuvası, final müsabakaları ile sona erdi.


1

Asyaport Çalışanlarından Milli Eğitime Kitap Desteği

2

Mera İyileştirme Ve Yönetimi Projesinin Meyveleri Toplanmaya Başlandı

3

Futbol Turnuvası’nın şampiyonu Marmaraereğlisi Belediye Spor Kulübü oldu.

4

Öztrak: “Tarihimizde İlk Kez İç Borç Faizi, Borcu Aştı

5

19 Mayıs' ı Dolu Dolu Kutladık

6

Tekirdağ Ülkü Ocakları İl Başkanından Ziyaret

7

KTSO Başkanı Soner Ilık ile Türk Patent ve Marka Kurumu Daire Başkanı Tamer Ayar, Kırklareli Eski Kaşarı’nın Coğrafi İşareti konusunu görüştü

SON YÜKLENENLER