Tredaşspor Sezonu Başarılı Kapadı IC İbrahim Çeçen Vakfı ‘nın “Birlikte Güçlüyüz” sloganıyla çalışmalarını sürdüren TREDAŞ Spor, faaliyet gösterdiği alt yapı kategorilerinde 2021-2022 sezonunu başarılı şekilde bitirdi
Futbol Turnuvası’nın şampiyonu Marmaraereğlisi Belediye Spor Kulübü oldu. 19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor Bayramı Futbol Turnuvası’nın şampiyonu Marmaraereğlisi Belediye Spor Kulübü oldu.
‘Kampüse Bahar Geldi’ Etkinlikleri Kapsamında Düzenlenen 14. Spor Şenlikleri, Kupa ve Madalya Töreni ile Tamamlandı Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ‘Kampüse Bahar Geldi’ etkinlikleri kapsamında düzenlenen 14. Spor Şenlikleri, Kupa ve Madalya Töreni ile tamamlandı.
Anıtkabir’e giden ata toprağı Süleymanpaşa’da karşılandı Rumeli İskelesi’nde mola veren sporcuları Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Sabri Çınar misafir ederken sporcuların dinlenme sürelerince de Selanik’ten gelen toprağı emanet olarak aldı.
Kırsal Mahalleler Turnuvası Şampiyonu Bıyıkali oldu Turnuvaya da ev sahipliği yapan Bıyıkalispor, büyük çekişmeye sahne olan ve uzatma devrelerine giden maçı 5-4 kazanarak şampiyon oldu.

Nizam Perk ,Türkiye MaviVatan’dan vazgeçmez!  

Erdal öner ve Fatma öner
25.05.2022 02:50:27
Herşeyin hayırlısı olsun Hakkınızda.iyiki varsınız.

Kızılay ihtiyaç sahiplerine yardım paketi dağıtıyor

Güneş demir
4.04.2022 18:21:52
Yardıma muhtacım 5 çocuğum var geçimimi sağlayamıyorum sizden madi yardım desteği istiyorum

Çocuk İstismarını önlemeye yönelik yeni dernek geliyor

dabut
12.02.2022 23:00:22
kendi annesi alkolik cocugunu ortada bırakan biri bu dernekte olması çok garip once ailesine sahip çıksın

Emiryakup Mahallesinde toplu aşılama yapıldı

Mahmut demir
30.12.2021 09:34:24
Aşılanan ve hasta olan komşularımızla geçmiş olsun dileklerimi iletirim Devletimizin. millet hizmetinde olması huzur ve güven veriyor

Elde ettiği başarılarla göz doldurmaya devam eden Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nün genç sporcularından Ahmet Çifçioğlu, Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu tarafından Bursa ilinde düzenlenen Trap Zafer Kupası’nda 90 puanlık atış derecesi ile Türkiye ikincisi olarak büyük başarı elde etti.

Antrenörleri tarafından gelecek vadettiği sıkça dile getirilen genç sporcu, Süleymanpaşa’nın adını tüm Türkiye’de duyurmaktan gurur duyduğunu dile getirerek; “Başta Belediye Başkanımız Cüneyt Yüksel olmak üzere desteklerini esirgemeyen kulüp başkanımız Hüseyin Öztekin’e ve bizleri büyük bir eforla müsabakalara hazırlayan hocamız Zafer Akgün’e teşekkür ederim. Düzenli çalışarak daha büyük başarılar elde edeceğim ve Süleymanpaşamızın adını ülkemizin her yerinde duyuracağım,” dedi.

YÜKSEL : “GURUR DUYUYORUZ”

Spora ve sporcuya her alanda destek verdiklerini ifade eden Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel; “Gençlerimizi yetiştirmek, onları sportif alanlara yönlendirerek sağlıklı bireyler olmaları için projeler üretiyor ve çalışıyoruz. Belediyemizin sporcularının değişik spor dallarında elde ettiği başarılar sayesinde bizler de gurur duyuyoruz. Yaptığımız spor tesislerimizin yanı sıra 15 bin gencimize hizmet edecek ve Trakya’nın en büyük gençlik merkezi olacak; Ata Tepe Gençlik Merkezini de kısa süre içerisinde faaliyete geçirerek gençlerimizin hizmetine sunacağız,” dedi.


Spor 18.08.2021 00:15:00 0

Süleymanpaşalı sporcular başarıya doymuyor

Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Ahmet Çiftçioğlu, katıldığı yarışmada Türkiye ikincisi oldu.
1

Koku Antlaşması Yapıldı

2

Aygun: Taban Fiyatını Açıklayın

3

Çölyak Hastalarına Destek Veriliyor

4

Renkli Foto Çekim Yarışmaları Tamamlandı

5

Vergi Rekortmenlerine Ödül Verilecek

6

Albayrak Meydan OKudu

7

Kadir Albayrak Cüneyt Yüksel' e Cevap Verdi

SON YÜKLENENLER