‘Kampüse Bahar Geldi’ Etkinlikleri Kapsamında Düzenlenen 14. Spor Şenlikleri, Kupa ve Madalya Töreni ile Tamamlandı Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ‘Kampüse Bahar Geldi’ etkinlikleri kapsamında düzenlenen 14. Spor Şenlikleri, Kupa ve Madalya Töreni ile tamamlandı.
Anıtkabir’e giden ata toprağı Süleymanpaşa’da karşılandı Rumeli İskelesi’nde mola veren sporcuları Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Sabri Çınar misafir ederken sporcuların dinlenme sürelerince de Selanik’ten gelen toprağı emanet olarak aldı.
Kırsal Mahalleler Turnuvası Şampiyonu Bıyıkali oldu Turnuvaya da ev sahipliği yapan Bıyıkalispor, büyük çekişmeye sahne olan ve uzatma devrelerine giden maçı 5-4 kazanarak şampiyon oldu.
“Atama İçişleri Bakanı Hakkında Gereğini Yapın” “İçişleri Bakanlığı yapmak yerine siyaset yapan, on parmağında on kara siyasetçilere bulaştırmaya çalışan bu atama bakan haddini fazlasıyla aşmıştır. Görevini yerine getirmeyen bu memur hakkında Saray mutlaka gereğini yapmalıdır."
Doğa için sür etkinliği 8 Mayıs Pazar Günü Motosikletlere atlayıp, Ayvasıl'a gidiyoruz.

Kızılay ihtiyaç sahiplerine yardım paketi dağıtıyor

Güneş demir
4.04.2022 18:21:52
Yardıma muhtacım 5 çocuğum var geçimimi sağlayamıyorum sizden madi yardım desteği istiyorum

Çocuk İstismarını önlemeye yönelik yeni dernek geliyor

dabut
12.02.2022 23:00:22
kendi annesi alkolik cocugunu ortada bırakan biri bu dernekte olması çok garip once ailesine sahip çıksın

Emiryakup Mahallesinde toplu aşılama yapıldı

Mahmut demir
30.12.2021 09:34:24
Aşılanan ve hasta olan komşularımızla geçmiş olsun dileklerimi iletirim Devletimizin. millet hizmetinde olması huzur ve güven veriyor

TESKİ'de Genel Müdür Koltuğu Bakın Kaç Ay Boş Kalacak?

Salih aksoy
16.11.2021 17:12:05
Makama talibim.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Karate, Güreş ve Halterde Türkiye derecesi yapan sporcuları tebrik ederek, mecliste grubu bulunan siyasi parti grup başkanvekilleri ile birlikte ödüllerini verdi.

HALTER ŞAMPİYONUNA TEBRİK

Türkiye Bedensel Engelliler Gençler Halter Şampiyonasında Türkiye Şampiyonu olan Gökhan Gence’ye 10 bin TL ödül takdim eden Yüksel, Türkiye 23 Yaş Altı Kadınlar Güreş Şampiyonasında gümüş madalya kazanan Damla Kör’e 7500 TL, Türkiye 15 Yaş Altı Kadınlar Güreş Şampiyonasında Türkiye üçüncüsü olmayı başaran Aylin Avcı’ya ise 5 bin TL ikramiye verdi. Türkiye Yıldızlar Karate Şampiyonasında üçüncülük elde eden Ömer Eymen Tuna ve Türkiye Büyükler Karate Şampiyonası Türkiye üçüncüsü olan Hira Kasatura da Başkan Yüksel’in elinden 5’er bin TL’lik ödül aldılar.

“SPORCULARIMIZ ULUSLARARASI ALANDA DA BOY GÖSTERECEK”

Ödül töreninde konuşan Başkan Yüksel, gençlere fırsat verildiğinde neler başarabildiklerini her fırsatta gördüklerini vurgulayarak, başarılarının daim olmasını dilediği genç sporcuların aynı zamanda Süleymanpaşa’yı ülke çapında temsil ettikleri için de teşekkür etti. Süleymanpaşa’da yaşayan gençlere ve çocuklara imkân yaratmak, hayatlarında yeni kapılar açmak ve zararlı alışkanlıklardan uzaklaşmalarını sağlamak amacıyla başlattıkları spor tesisi yatırım atağının kısa sürede yarattığı etkiden duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Yüksel, önümüzdeki yıllarda Süleymanpaşa Belediyesinin ve yetiştirdiği sporcuların uluslararası alanda da boy göstereceklerine inandığını belirtti.

Ödül töreni toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.


Spor 8.04.2022 18:40:00 0

Süleymanpaşalı şampiyonlara belediyeden ödül

Türkiye çapında gerçekleştirilen turnuvalarda Süleymanpaşa’yı temsil ederek madalya kazanan Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları, Süleymanpaşa Belediye Meclisi toplantısında düzenlenen törenle ödüllendirildi.


1

Asyaport Çalışanlarından Milli Eğitime Kitap Desteği

2

Mera İyileştirme Ve Yönetimi Projesinin Meyveleri Toplanmaya Başlandı

3

Futbol Turnuvası’nın şampiyonu Marmaraereğlisi Belediye Spor Kulübü oldu.

4

Öztrak: “Tarihimizde İlk Kez İç Borç Faizi, Borcu Aştı

5

19 Mayıs' ı Dolu Dolu Kutladık

6

Tekirdağ Ülkü Ocakları İl Başkanından Ziyaret

7

KTSO Başkanı Soner Ilık ile Türk Patent ve Marka Kurumu Daire Başkanı Tamer Ayar, Kırklareli Eski Kaşarı’nın Coğrafi İşareti konusunu görüştü

SON YÜKLENENLER