/resimler/2016-1/23/1119245485729.jpg

Bölgedeki yerel kaynaklardan edinilen bilgiye göre, Rus savaş uçakları terör örgütü DAEŞ´in kontrolündeki Deyru´z Zor kentine bağlı köyleri bombalaması sonucu aralarında kadın ve çocukların da bulunduğu 50 kişi öldü, onlarca kişi de yaralandı.

Çok sayıda yaralının enkaz altından çıkarıldığını ve ölenlerin toplu olarak defnedildiğini bildiren bölgedeki kaynaklar, Rus saldırılarında çok sayıda evin yıkıldığını ve hasar gördüğünü ifade etti.

Türkmen beldesi Halep´in kuzeyinde muhaliflerin terör örgütü DAEŞ ve PYD ile olan cephe hattına saldıran Rus uçakları, DAEŞ´in kontrolündeki Rakka, Deyru´z Zor ve Halep´in kuzeydoğusundaki Munbic ile Bab ilçesinde bulunan sivil yerleşim yerlerini bombalamakta.


Dünya 23.01.2016 11:18:01 0

Rusya katliama doymuyor!

Enkaz altından çok sayıda yaralı çıkartılırken ölenlerin toplu halde gömüldüğü belirtiliyor.


Komşuda Tüm Kafe ve Restoranlar Kapandı

Yunanistan'da Lokanta ve kafeteryalar, Kovid-19 ile mücadele kapsamında uygulanan kısıtlamalar ve artan maliyetler nedeniyle kepenklerini kapattı.

Hedef Balkanlarda Kızılelma

Tekirdağ Balkan Türkleri Dernek Başkanı Aydın Ersoy 14 Kasım'da Bulgaristan'da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Parlamento seçimlerinde Cumhurbaşkanı adayı Mustafa Karadayı'yı destekleyeceklerini açıkladı.

İsmail Cengiz: Taliban saldırdığı köylerde onlarca evi ateşe veriyor

Avrasya Federasyonu Genel Başkanı İsmail Cengiz; Taliban saldırdığı köylerde onlarca evi ateşe veriyor, Meymene ve Şıbırgan'dan Mezar'ı Şerif'e göç başladı.

Türkiye’nin sınırları yolgeçen hanı değildir.

Türk Ocakları, ülkemizdeki  sığınmacılar ve düzensiz  göçmenler ile ilgili  tedbirlerin  Devlet’imiz tarafından ivedilikle alınmasını talep etti.

Siftah Parasını çerçeveletti

Tekirdağ Macaristan Fahri Konsolosu Erdoğan Erken'in Budapeşte'de kaldığı hotelde verdiği siftah parası çerçeve yapıldı.

1

Başkan Yüksel Atlas Pasajı esnafını ziyaret etti

2

Balkan Edebiyat ve Yazarlık Akademisi başladı

3

Çocuk parkları dezenfekte ediliyor

4

Bayburt'lu kadınlar yemekleriyle yarıştılar

5

NKÜ’de ‘Bilimsel Araştırma Çalıştayı’ Tamamlandı

6

Çocuk İstismarını önlemeye yönelik yeni dernek geliyor

7

“Mandacı; 30 Yaşındaki Bir İranlı Sahtekarın Önüne Yatanlardır”

SON YÜKLENENLER

Anahtar Kelimeler: Rusya katliama doymuyor