YEL’in 19 Mayıs Mesajı Yel, Bugün 19 Mayıs 1919’da temelleri atılan kurtuluş mücadelemizin 103. Yıldönümünü milletçe büyük bir onur, coşku ve heyecanla kutlamaktayız.
Öztürk Yılmaz' dan 19 Mayıs Mesajı Öztürk Yılmaz mesajında, “Erdoğan rejimi yıktı diyoruz. Bu adamlar Erdoğan'la birlikte arkasına saklanıp Anıtkabir ziyaret ediyorlar. Bu ne demektir? Bu onu meşrulaştırmak demektir. Niye yapıyorlar bunu?
İYİ Parti Bursa İl Başkanı Selçuk Türkoğlu’ndan 19 Mayıs açıklaması: İYİ Parti İl Başkanı Selçuk Türkoğlu, 19 Mayıs’ın 103.Yıldönümü dolayısıyla yaptığı açıklamada, “Bir bir yok ettikleri Cumhuriyetimizin bütün değerlerini, and olsun ki, yeniden inşa edeceğiz” dedi.
Prof. Dr. Türkan Saylan' ı Minnetle Andık Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Onursal Başkanı Prof. Dr. Türkan Saylan, vefatının 13. yılında adının verildiği Çerkezköy Belediyesi Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür ve Sanat Merkezi’nde anıldı.
TEKİRDAĞ TSO Başkanı Cengiz Günay TOBB Genel Kurul Toplantısına Katıldı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 78. Genel Kurul Toplantısı, elektronik ortamda gerçekleştirildi.​

Kızılay ihtiyaç sahiplerine yardım paketi dağıtıyor

Güneş demir
4.04.2022 18:21:52
Yardıma muhtacım 5 çocuğum var geçimimi sağlayamıyorum sizden madi yardım desteği istiyorum

Çocuk İstismarını önlemeye yönelik yeni dernek geliyor

dabut
12.02.2022 23:00:22
kendi annesi alkolik cocugunu ortada bırakan biri bu dernekte olması çok garip once ailesine sahip çıksın

Emiryakup Mahallesinde toplu aşılama yapıldı

Mahmut demir
30.12.2021 09:34:24
Aşılanan ve hasta olan komşularımızla geçmiş olsun dileklerimi iletirim Devletimizin. millet hizmetinde olması huzur ve güven veriyor

TESKİ'de Genel Müdür Koltuğu Bakın Kaç Ay Boş Kalacak?

Salih aksoy
16.11.2021 17:12:05
Makama talibim.

Marmaraereğlisi’nin 64 yıllık belediye tarihinde yine bir ilki gerçekleştiren Başkan Hikmet Ata, emek ve emekçinin yanında olarak Toplu İş sözleşmesini imzaladı. Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata’nın seçim vaatlerinden biri olan toplu iş sözleşmesi 2022 yılı itibariyle imzalandı. Marmaraereğlisi Belediyesi memur ve sözleşmeli personeller; Başkan Ata’nın gerçekleştirdiği 2022 yılı istişare toplantısında kendilerine teşekkür ederek çiçek takdim etti.

‘’Emeğin ve Emekçinin Her Zaman Yanında olacağız’’

Marmaraereğlisi’ne hizmet eden personelin her türlü takdiri hak ettiklerini belirten Marmaraereğlisi Belediye başkanı Hikmet Ata; ‘’Belediyemiz de çalışan 29 memur, 8 sözleşmeli personelimiz için Toplu İş Sözleşmesi akabinde Sosyal Denge Sözleşmesi’ni imzaladık. Personelimizin haklarını kendi bireysel tercihleriyle, sendika çatısı altında özgürce arayabilmelerine olanak sağladık. Herkes bilmelidir ki, bu hak, emekçinin kendi bireysel ve özgür hakkıdır. Bu anlayışa sahip bir Belediye Başkanı olarak, toplu iş sözleşmelerinin sözünü en başında verdim ve bu konuda çok hassas davrandım. Söz verdiğimiz gibi emeğin ve emekçinin her zaman yanında olacağız’’ Dedi

İşçi Personeller ile de Sözleşme İmzalanacak

Başkan Hikmet Ata alın teri ve emeğin çok kutsal olduğunu ifade ederek; ‘’ Teşekkür eden, Marmaraereğlisi Belediyesi memur statüsünde çalışan personellerimiz, asıl ben size teşekkür ediyorum. Bu şehir için birlikte emek veriyor ve birlikte çalışıyoruz. Mesai arkadaşlarımızın her türlü ücreti, her türlü takdiri hak ettiklerine inanıyorum. Hepimiz Marmaraereğlisi’ne, Marmaraereğlililere hizmet etmeyi, kutsal bir görev olarak görüp, yerine getiriyoruz. Herkese teşekkür ediyorum. Sendika temsilcilerine de göstermiş olduğu gayretten dolayı teşekkür ediyorum. Toplu İş Sözleşmemizin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyor. En kısa sürede diğer çalışma arkadaşlarımız ile de imzalayacağımızın müjdesini veriyorum. Her zaman söylediğimiz gibi Sözümüz var bize inanlara. ” dedi.


Gündem 18.01.2022 23:52:00 0

Mutlu Haber, İmzaları Atıldı

Marmaraereğlisi Belediyesi ile BEM-BİR-SEN arasında 29 memur ve 8 sözleşmeli personeli kapsayan Toplu İş Sözleşmesi ardından Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi imzalandı.


1

Asyaport Çalışanlarından Milli Eğitime Kitap Desteği

2

Mera İyileştirme Ve Yönetimi Projesinin Meyveleri Toplanmaya Başlandı

3

Futbol Turnuvası’nın şampiyonu Marmaraereğlisi Belediye Spor Kulübü oldu.

4

Öztrak: “Tarihimizde İlk Kez İç Borç Faizi, Borcu Aştı

5

19 Mayıs' ı Dolu Dolu Kutladık

6

Tekirdağ Ülkü Ocakları İl Başkanından Ziyaret

7

KTSO Başkanı Soner Ilık ile Türk Patent ve Marka Kurumu Daire Başkanı Tamer Ayar, Kırklareli Eski Kaşarı’nın Coğrafi İşareti konusunu görüştü

SON YÜKLENENLER

Anahtar Kelimeler: Mutlu Haber İmzaları Atıldı