Begüm Polat SMA Çocukları Derneğinin Yüzü Oldu Her şarkısı bir milyon tıklanma barajını geçen gençliğin pop starı ve örnek aldığı Begüm Polat, SMA çocukları derneğinin yüzü oldu ve gönüllü desteğe başladı
Aşk Değil, İş Buluşması Wilma Elles, Cihangir'de bir beyefendiyle yan yana görüntülendi.
Üniversiteli gençler müzik gecesinde buluştu Süleymanpaşa Belediyesi Ahmet Erensoy Gençlik Merkezi, Namık Kemal Üniversitesi öğrencilerine gün boyu sunduğu birçok hizmetin yanı sıra düzenlediği organizasyonlar ile de katkı sağlamaya devam ediyor.
MSG' de Ferhat Göçer Dönemi Başladı 700 Geçerli oy kullanılan Genel Kurulda Ferhat Göçer ve Yönetim Kurulu ekibi toplam 494 oyla, 2 yıl süreyle göreve geldi.
'Seninle Evlenir miyim?' En İyi Komedi Oyunu Seçildi Tiyatronun duayen ismi Haldun Dormen süpervizörlüğünde sahnelenen, Barbaros Uzunöner’in yazıp yönettiği “Seninle Evlenir Miyim?” En İyi Komedi Oyunu seçildi.

Kızılay ihtiyaç sahiplerine yardım paketi dağıtıyor

Güneş demir
4.04.2022 18:21:52
Yardıma muhtacım 5 çocuğum var geçimimi sağlayamıyorum sizden madi yardım desteği istiyorum

Çocuk İstismarını önlemeye yönelik yeni dernek geliyor

dabut
12.02.2022 23:00:22
kendi annesi alkolik cocugunu ortada bırakan biri bu dernekte olması çok garip once ailesine sahip çıksın

Emiryakup Mahallesinde toplu aşılama yapıldı

Mahmut demir
30.12.2021 09:34:24
Aşılanan ve hasta olan komşularımızla geçmiş olsun dileklerimi iletirim Devletimizin. millet hizmetinde olması huzur ve güven veriyor

TESKİ'de Genel Müdür Koltuğu Bakın Kaç Ay Boş Kalacak?

Salih aksoy
16.11.2021 17:12:05
Makama talibim.

Malkara peyniri 28 Ocak 2016 Perşembe günü başlayan, dünyanın en büyük ilk dört turizm fuarı arasında yer alan EMİTT 2016 Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı´nın ilk gününde katılımcılardan tam not aldı.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi standı içerisinde Malkara Belediyesi´nin de yer aldığı ve Malkara peynirinin en iyi şekilde tanıtıldığı fuarın Malkara sorumluluğunu Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, komisyon başkanlığını ise Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Nazif Balcı gerçekleştirdi. Malkara peynirinin markalaşması ve tanıtımı için Kaanlar Gıda, Yaman Peynircilik, Ünal Peynircilik, Şeref Dondurma ve Buğra Peynir Helvası Malkara´dan katılım sağlayan ve destek olan firmalar oldular.

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve Malkara Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Nazif Balcı´nın yanı sıra TÜYAP Kongre Merkezi´nde gerçekleştirilen fuara; ?Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü, Tekirdağ Valisi Enver Salihoğlu, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Hayrabolu Belediye Başkanı Fehmi Altayoğlu, Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay, Türkiye´nin değişik bölgelerinden valiler, il ve ilçe belediye başkanları, İl Kültür Turizm Müdürleri, ilçe kaymakamları, sivil toplum örgütleri, Türkiye´nin belli başlı tüm seyahat acentaları, tur operatörleri, otelleri, 200´ün üzerinde yerleşim yerlerinin temsilcileri ve 71 ülkeden yüzlerce katılımcı yer aldı.

28-31 Ocak 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 20. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı´nda Malkara peyniri ile peynir helvası bizzat destek veren firmalar tarafından, Malkara peynirlerinden yapılan gözleme ve tostların ikramları ise Kim Buldu Çiftliği tarafından katılımcılara ikram edildi. Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul da protokol üyelerine hediyelik peynir sepetlerinden takdim etti.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi´nce oluşturulan müzik ekibi tarafından fuar girişinde verilen Balkan türküleri konseri büyük beğeni topladı. Aynı müzik ekibinin Tekirdağ standında da verdikleri mini konserdeki Trakya havaları sayesinde Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Tekirdağ´a bağlı ilçe belediye başkanlarını ve fuar ziyaretçileri çalınan şarkılara eşlik edip oynadılar.

Ayrıca Tekirdağ´ın diğer ilçeleri de kendi ürün temalarıyla fuara katılım sağladılar. Malkara Belediyesi tarafından Malkara peyniri ile Malkara peyniri kültürünün ve marka değerinin tanıtımı önümüzdeki üç gün boyunca devam edecek olup, EMİTT Fuarı´na katılmak isteyen Malkaralılar için 30 Ocak 2016 Cumartesi ve 31 Ocak 2016 Pazar günü Malkara Belediye binasının önünden saat 9.00´da ücretsiz olarak otobüs kaldırılacak. Vatandaşlara otobüs içerisinde fuar biletleri yine ücretsiz olarak dağıtılacaktır.


Magazin 29.01.2016 12:04:25 0

Malkara peyniri EMİTT 2016´da tam not aldı

Malkara peyniri EMİTT 2016 Fuarı´nın ilk gününde katılımcılardan tam not aldı.


1

Asyaport Çalışanlarından Milli Eğitime Kitap Desteği

2

Mera İyileştirme Ve Yönetimi Projesinin Meyveleri Toplanmaya Başlandı

3

Futbol Turnuvası’nın şampiyonu Marmaraereğlisi Belediye Spor Kulübü oldu.

4

Öztrak: “Tarihimizde İlk Kez İç Borç Faizi, Borcu Aştı

5

19 Mayıs' ı Dolu Dolu Kutladık

6

Tekirdağ Ülkü Ocakları İl Başkanından Ziyaret

7

KTSO Başkanı Soner Ilık ile Türk Patent ve Marka Kurumu Daire Başkanı Tamer Ayar, Kırklareli Eski Kaşarı’nın Coğrafi İşareti konusunu görüştü

SON YÜKLENENLER