Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü, Başbakan Davutoğlu ile Srebrenitsa Katliamı´nın 20. Yılı anma etkinlikleri için Bosna- Hersek´e gidiyor.

CHP Meclis Grup Başkanlığı tarafından görevlendirilen Köprülü, TBMM Genel Kurulu´nda yaptığı anma konuşmasının ardından Cuma günü Başbakan Davutoğlu´nun beraberinde ki heyetle Bosna Hersek´e gidiyor.

Başbakan Ahmet Davutoğlu ile birlikte Srebrenitsa´ya gidecek heyeti, CHP adına temsil edecek milletvekili Köprülü´ye, Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu ve Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu da eşlik edecekler.

Srebrenitsa Katliamı´nın, Avrupa´nın 2. Dünya savaşından sonra gördüğü en büyük insanlık suçu olarak tarihe geçtiğini belirten Köprülü, ?Bu insanlık suçunun unutulmaması ve hatırlanması için biz de CHP olarak orada olacağız? dedi. Köprülü; Bu tür katliamların bir daha yaşanmaması için barış dileklerini tüm dünyaya ileteceklerini ve Bosnalı kardeşlerinin acılarını her zaman paylaşacaklarını vurguladı. Cuma günü Bosna´ya hareket edecek olan heyet, Cumartesi akşamı ülkeye dönecek.


Gündem 10.07.2015 11:36:33 0

Köprülü Başbakan Davutoğlu ile Bosna-Hersek yolunda

Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü, Başbakan Davutoğlu ile Srebrenitsa Katliamı´nın 20. Yılı anma etkinlikleri için Bosna- Hersek´e gidiyor.


Başkan Yüksel’ den İlçe Milli Eğitim Müdürüne Ziyaret

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla, Süleymanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Atilla’yı makamında ziyaret ederek Öğretmenler Günü’nü kutladı.

Yol sorunu ortadan kalkıyor

Uzun yıllar boyunca yaşanan yol sorununu ortadan kaldırmak için iki yıldır kesintisiz çalışmalar yürüten Süleymanpaşa Belediyesi, yeni yol açma, yol tamiri, kaldırım ve sosyal donatı alanları faaliyetlerine hız verdi

Kadın girişimciler Demokrasi ve Özgürlükler Adasında Toplandı

Demokrasi ve Özgürlükler Adasında düzenlenen “Dünya Kadın Girişimcilik Günü” İstişare Toplantısına Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay ve Hiascıkoğlu katıldı

Gazeteci Şerif Baysalan Basın Ödülleri Başvuruları Başladı

Süleymanpaşa Basın Mensupları Derneği tarafından düzenlenen Gazeteci Şerif Baysalan Basın Ödülleri yarışması başvuruları başladı.

İçöz'ün İstifası bir başlangıç, ardı da gelecek.

Tekirdağ Su Kanalizasyon İdaresi'nde (TESKİ) sular durulmuyor. Genel Müdür İbrahim İçöz isrifa mektubunu sosyal medya hesabından yayınladı.

1

Başkan Yüksel Atlas Pasajı esnafını ziyaret etti

2

Balkan Edebiyat ve Yazarlık Akademisi başladı

3

Çocuk parkları dezenfekte ediliyor

4

Bayburt'lu kadınlar yemekleriyle yarıştılar

5

NKÜ’de ‘Bilimsel Araştırma Çalıştayı’ Tamamlandı

6

Çocuk İstismarını önlemeye yönelik yeni dernek geliyor

7

“Mandacı; 30 Yaşındaki Bir İranlı Sahtekarın Önüne Yatanlardır”

SON YÜKLENENLER