Çerkezköy' de Kurban Satış Yeri Hazırlığı Tamam Belediye Başkanı Vahap Akay, “Vatandaşlarımızın sorunsuz bir Kurban Bayramı geçirmesi için Kurban Satış ve Kesim Yerimizi bu yıl da hazır hale getirdik” dedi.
Tren Yolcu Kapasitesi Arttırılıyor Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Kurban Bayramı’nda Yüksek Hızlı Tren hatlarında 11 bin 838, ana hat ve bölgesel trenlerde 39 bin 800 olmak üzere toplam 51 bin 638 kişilik ek kapasite artışı yapıldığını duyurdu.
Çerkezköy' de Dünya Yoga Günü Kutlandı Çerkezköy Belediyesi tarafından 21 Haziran Dünya Yoga Günü dolayısıyla Kartal Tepe Piknik ve Mesire Alanı’nda sabah ve akşam olmak üzere iki seans yoga etkinliği gerçekleştirildi
Feci kaza, İbresi 125 km'de takılı kaldı Tekirdağ Sahilinde görülmemiş kaza, aracın motoru 50 metre ileri fırladı 2 yaralı var.
Aygun Köy Okullarını TBMM'ye Sordu Tekirdağ'da bir süredir gündem olan köy okullarının içler acısı halini Tekirdağ CHP Milletvekili İlhami Özcan Aygun soru önergesi vererek konuyu TBMM'ye taşıdı.

Nizam Perk ,Türkiye MaviVatan’dan vazgeçmez!  

Erdal öner ve Fatma öner
25.05.2022 02:50:27
Herşeyin hayırlısı olsun Hakkınızda.iyiki varsınız.

Kızılay ihtiyaç sahiplerine yardım paketi dağıtıyor

Güneş demir
4.04.2022 18:21:52
Yardıma muhtacım 5 çocuğum var geçimimi sağlayamıyorum sizden madi yardım desteği istiyorum

Çocuk İstismarını önlemeye yönelik yeni dernek geliyor

dabut
12.02.2022 23:00:22
kendi annesi alkolik cocugunu ortada bırakan biri bu dernekte olması çok garip once ailesine sahip çıksın

Emiryakup Mahallesinde toplu aşılama yapıldı

Mahmut demir
30.12.2021 09:34:24
Aşılanan ve hasta olan komşularımızla geçmiş olsun dileklerimi iletirim Devletimizin. millet hizmetinde olması huzur ve güven veriyor

Kızılay Derneği Çerkezköy Şubesi her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayında ihtiyaç sahibi vatandaşlara erzak paketi yardımı yapıyor.
Kızılay Çerkezköy Şube Başkanı Ertan Aşut, erzak paketlerinin gerçek ihtiyaç sahiplerine verildiğini belirterek, "Kızılay Çerkezköy Şube Başkanlığı olarak her yıl Kipa ile birlikte düzenlediğimiz erzak yardım kampanyası bu yıl da devam ediyor. Vatandaşlarımızın Kızılay Şubemize yaptığı erzak bağışlarını gerçek ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırıyoruz. Bu konuda Kızılay Çerkezköy Şubesi olarak elimizden gelen gayreti gösteriyoruz" dedi.
İhtiyaç sahibi vatandaşlara yapılan erzak paketi yardımlarının dağıtımında kendilerine mahalle muhtarlarının da yardımcı olduğunu belirten Başkan Ertan Aşut, "Mahalle muhtarlarımızla birlikte yaptığımız çalışmalarda mahallelerde gerçek ihtiyaç sahibi vatandaşları belirleyerek erzak paketlerini kendilerine teslim ediyoruz. Kızılay Çerkezköy Şubesi olarak yardımdan gerçek ihtiyaç sahibi vatandaşların yararlanmasını amaçlıyoruz" diye konuştu.
Kızılay Çerkezköy Şube Başkanı Ertan Aşut, Türk Kızılay´ı olarak 4 farklı bağış seçeneği sunduklarını da belirterek, "Ramazan ayı sevgi ve paylaşma ayı. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımız, hali vakti iyi olanlardan sevgi, şefkat ve yardım bekliyor. Türk Kızılay´ı tarafından özenle hazırlanan dört farklı bağış seçeneğinden hayırsever vatandaşlar satın alarak erzak paketini Kızılay Şubemize getirebilirler. Bizler de bunları gerçek ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırıyoruz. İhtiyaç sahiplerine yardım etmek isteyen vatandaşlarımız bu şekilde yardım elini onlara uzatabilirler" dedi.
Erzak yardımı kampanyasında Kızılay´a destek veren ve yardım eden herkese teşekkür eden Kızılay Çerkezköy Şube Başkanı Ertan Aşut, "Ramazan ayında erzak yardımı kampanyasında bizlere destek veren, katkı sağlayan tüm hayırsever vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Hayırseverlerimizin Kızılay´ımıza verdiği destekler Türk Kızılay´ının gücüne güç katıyor" ifadelerini kaydetti.


Gündem 29.06.2015 16:28:36 1

Kızılay ihtiyaç sahiplerine yardım paketi dağıtıyor

Kızılay Derneği Çerkezköy Şubesi her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayında ihtiyaç sahibi vatandaşlara erzak paketi yardımı yapıyor.


Güneş demir
4.04.2022 18:21:52
Yardıma muhtacım 5 çocuğum var geçimimi sağlayamıyorum sizden madi yardım desteği istiyorum

1

Karahisarlı Köyünde Görkemli Açılış

2

Halk Günü Buluşmaları Devam Ediyor

3

TEKİRDAĞ’ a 21 Doktor Kadrosu Tahsis Edildi

4

Tekirdağlı şehidin adı Vatan Mahallesi Barış Sokak’ta yaşayacak

5

Börek Festivali Yapılıyor

6

Çerkezköy' de Kurban Satış Yeri Hazırlığı Tamam

7

Tren Yolcu Kapasitesi Arttırılıyor

SON YÜKLENENLER