‘Kampüse Bahar Geldi’ Etkinlikleri Kapsamında Düzenlenen 14. Spor Şenlikleri, Kupa ve Madalya Töreni ile Tamamlandı Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ‘Kampüse Bahar Geldi’ etkinlikleri kapsamında düzenlenen 14. Spor Şenlikleri, Kupa ve Madalya Töreni ile tamamlandı.
Anıtkabir’e giden ata toprağı Süleymanpaşa’da karşılandı Rumeli İskelesi’nde mola veren sporcuları Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Sabri Çınar misafir ederken sporcuların dinlenme sürelerince de Selanik’ten gelen toprağı emanet olarak aldı.
Kırsal Mahalleler Turnuvası Şampiyonu Bıyıkali oldu Turnuvaya da ev sahipliği yapan Bıyıkalispor, büyük çekişmeye sahne olan ve uzatma devrelerine giden maçı 5-4 kazanarak şampiyon oldu.
“Atama İçişleri Bakanı Hakkında Gereğini Yapın” “İçişleri Bakanlığı yapmak yerine siyaset yapan, on parmağında on kara siyasetçilere bulaştırmaya çalışan bu atama bakan haddini fazlasıyla aşmıştır. Görevini yerine getirmeyen bu memur hakkında Saray mutlaka gereğini yapmalıdır."
Doğa için sür etkinliği 8 Mayıs Pazar Günü Motosikletlere atlayıp, Ayvasıl'a gidiyoruz.

Nizam Perk ,Türkiye MaviVatan’dan vazgeçmez!  

Erdal öner ve Fatma öner
25.05.2022 02:50:27
Herşeyin hayırlısı olsun Hakkınızda.iyiki varsınız.

Kızılay ihtiyaç sahiplerine yardım paketi dağıtıyor

Güneş demir
4.04.2022 18:21:52
Yardıma muhtacım 5 çocuğum var geçimimi sağlayamıyorum sizden madi yardım desteği istiyorum

Çocuk İstismarını önlemeye yönelik yeni dernek geliyor

dabut
12.02.2022 23:00:22
kendi annesi alkolik cocugunu ortada bırakan biri bu dernekte olması çok garip once ailesine sahip çıksın

Emiryakup Mahallesinde toplu aşılama yapıldı

Mahmut demir
30.12.2021 09:34:24
Aşılanan ve hasta olan komşularımızla geçmiş olsun dileklerimi iletirim Devletimizin. millet hizmetinde olması huzur ve güven veriyor

‘Kampüse Bahar Geldi’ etkinliklerinde 40’a yakın Öğrenci Topluluğu son derece aktif rol alırken,etkinliklerin tamamı30.000’e yakın öğrencikatılımıyla şölen havasında geçti.

Öğrencilerin tüm organizasyonu sahiplendiği ‘Kampüse Bahar Geldi’ etkinlikleri içerisinde düzenlenen ve futbol, basketbol, voleybol, ayak tenisi, atletizm, yüzme, oryantiring ve masa tenisi branşlarında yarışmaların organize edildiği 14. Spor Şenliği ise 200’e yakın zorlu maçın ardından final maçları ile tüm etkinliklerinin en büyük parçası olarak başarıyla ve büyük bir coşkuyla son buldu.

Etkinliğin ve müsabakaların organize edilmesinde büyük emeği geçenöğrencilere Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Celalettin VATANDAŞ ve Prof. Dr. Yılmaz ÇAKICI tarafından teşekkür belgesi takdimi gerçekleşirken, emeği geçen personelimize ise Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN final müsabakaları sonrası düzenlenen kupa ve madalya töreninde teşekkür belgesitakdiminde bulundu.

Üç gün süren ‘Kampüse Bahar Geldi’ etkinliklerinin son gününde oynanan final müsabakalarında dereceye girenler için düzenlenen Kupa ve Madalya Törenine Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Bülent EKER, Prof. Dr. Celalettin VATANDAŞ ve Prof. Dr. Yılmaz ÇAKICI, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Öğr. Gör. Serkan AYDIN, akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı.

Üniversitemize bağlı fakülte ve yüksekokullardan oluşan 19 birimimizin katıldığı ve 500’ü aşkın öğrencimizi kampüsümüzde sporla buluşturan bu büyük organizasyonun bitimini temsil eden törende konuşan Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, “Yıl sonu sınavları öncesi öğrencilerimize moral olsun diye düzenlediğimiz etkinliklerimizin güzel bir motivasyon kaynağı olduğuna inanıyorum. Spor şenlikleri kapsamında oynanan müsabakalarda dereceye girenleri tebrik ediyorum. Katılan tüm takımlara ve sporculara teşekkür ederim. Bu vesile ile tüm gençlerimizin ‘19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyorum” dedi.

Müsabakalarda dereceye girenlere kupa ve madalyaları Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Bülent EKER, Prof. Dr. Celalettin VATANDAŞ ve Prof. Dr. Yılmaz ÇAKICI tarafından takdim edildi. Rektör ŞAHİN ve Rektör Yardımcıları, tören sonrasında gençlerin eğlencesine eşlik ettiler.


Spor 20.05.2022 15:30:00 0

‘Kampüse Bahar Geldi’ Etkinlikleri Kapsamında Düzenlenen 14. Spor Şenlikleri, Kupa ve Madalya Töreni ile Tamamlandı

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ‘Kampüse Bahar Geldi’ etkinlikleri kapsamında düzenlenen 14. Spor Şenlikleri, Kupa ve Madalya Töreni ile tamamlandı.


1

Karahisarlı Köyünde Görkemli Açılış

2

Halk Günü Buluşmaları Devam Ediyor

3

TEKİRDAĞ’ a 21 Doktor Kadrosu Tahsis Edildi

4

Tekirdağlı şehidin adı Vatan Mahallesi Barış Sokak’ta yaşayacak

5

Börek Festivali Yapılıyor

6

Çerkezköy' de Kurban Satış Yeri Hazırlığı Tamam

7

Tren Yolcu Kapasitesi Arttırılıyor

SON YÜKLENENLER