‘Kampüse Bahar Geldi’ Etkinlikleri Kapsamında Düzenlenen 14. Spor Şenlikleri, Kupa ve Madalya Töreni ile Tamamlandı Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ‘Kampüse Bahar Geldi’ etkinlikleri kapsamında düzenlenen 14. Spor Şenlikleri, Kupa ve Madalya Töreni ile tamamlandı.
Anıtkabir’e giden ata toprağı Süleymanpaşa’da karşılandı Rumeli İskelesi’nde mola veren sporcuları Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Sabri Çınar misafir ederken sporcuların dinlenme sürelerince de Selanik’ten gelen toprağı emanet olarak aldı.
Kırsal Mahalleler Turnuvası Şampiyonu Bıyıkali oldu Turnuvaya da ev sahipliği yapan Bıyıkalispor, büyük çekişmeye sahne olan ve uzatma devrelerine giden maçı 5-4 kazanarak şampiyon oldu.
“Atama İçişleri Bakanı Hakkında Gereğini Yapın” “İçişleri Bakanlığı yapmak yerine siyaset yapan, on parmağında on kara siyasetçilere bulaştırmaya çalışan bu atama bakan haddini fazlasıyla aşmıştır. Görevini yerine getirmeyen bu memur hakkında Saray mutlaka gereğini yapmalıdır."
Doğa için sür etkinliği 8 Mayıs Pazar Günü Motosikletlere atlayıp, Ayvasıl'a gidiyoruz.

Kızılay ihtiyaç sahiplerine yardım paketi dağıtıyor

Güneş demir
4.04.2022 18:21:52
Yardıma muhtacım 5 çocuğum var geçimimi sağlayamıyorum sizden madi yardım desteği istiyorum

Çocuk İstismarını önlemeye yönelik yeni dernek geliyor

dabut
12.02.2022 23:00:22
kendi annesi alkolik cocugunu ortada bırakan biri bu dernekte olması çok garip once ailesine sahip çıksın

Emiryakup Mahallesinde toplu aşılama yapıldı

Mahmut demir
30.12.2021 09:34:24
Aşılanan ve hasta olan komşularımızla geçmiş olsun dileklerimi iletirim Devletimizin. millet hizmetinde olması huzur ve güven veriyor

TESKİ'de Genel Müdür Koltuğu Bakın Kaç Ay Boş Kalacak?

Salih aksoy
16.11.2021 17:12:05
Makama talibim.

Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Masa Tenisi Takımımız, Türkiye Masa Tenisi Federasyonu tarafından 21-24 Ocak 2022 tarihlerinde İzmir'de düzenlenen 3. lig 2. Etap müsabakalarına katıldı. Kentimizi başarıyla temsil eden Çerkezköy Belediye Kadın Masa Tenisi Takımımız oynadığı 7 maçın 5'ini kazandı. Oldukça çekişmeli karşılaşmalara imza atan temsilcimiz bu sayede ilk 5'e girmeyi başardı.

BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM

3. Lig 2. Etap müsabakalarında elde ettiği başarıyla Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Masa Tenisi Takımımız Mart ayında Kırşehir'de düzenlenecek olan Play-Off müsabakalarına katılmaya hak kazandı. Çerkezköy Belediyesi’nin her zaman sporun ve sporcunun yanında olduğunu ifade eden Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Antrenörlerimizi ve Kadın Masa Tenisi Takımımızı yürekten kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.


Spor 29.01.2022 00:44:00 0

Kadın Masa Tenisi Takımımız Play-Off Müsabakalarına Katılacak

Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Masa Tenisi Takımımız, 3. Lig 2. Etap maçlarında elde ettiği başarıyla, Play-Off müsabakalarına katılma hakkı kazandı.


1

Asyaport Çalışanlarından Milli Eğitime Kitap Desteği

2

Mera İyileştirme Ve Yönetimi Projesinin Meyveleri Toplanmaya Başlandı

3

Futbol Turnuvası’nın şampiyonu Marmaraereğlisi Belediye Spor Kulübü oldu.

4

Öztrak: “Tarihimizde İlk Kez İç Borç Faizi, Borcu Aştı

5

19 Mayıs' ı Dolu Dolu Kutladık

6

Tekirdağ Ülkü Ocakları İl Başkanından Ziyaret

7

KTSO Başkanı Soner Ilık ile Türk Patent ve Marka Kurumu Daire Başkanı Tamer Ayar, Kırklareli Eski Kaşarı’nın Coğrafi İşareti konusunu görüştü

SON YÜKLENENLER