İstanbul Ülkü Ocakları Başkanlığının önceliğinde Kadıköy'de toplanan yüzlerce kişi Hocalı katliamını protesto etti. 


İstanbul Ülkü Ocakları Başkanlığı Hocalı katliamının 23'üncü yıldönümü nedeniyle Kadıköy'de bir protesto yürüyüşü düzenledi. Akşam saat 20.00 sıralarında Bostancı Bağdat Caddesi'nde başlayan meşaleli yürüyüşe İstanbul Ülkü Ocakları Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım ve çok sayıda ülkücü katıldı. Ellerindeki meşalelerle Bağdat Caddesi'nden yürüyüşe geçen grup sloganlarla Göztepe parkına yürüdü. Grup burada Hocalı katliamında hayatını kaybeden şehitler için saygı duruşunda bulundu. İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından grup adına açıklama yapan İstanbul Ülkü Ocakları Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım katliamı kınadı. İnsanların diri diri yakılarak şehit edildiğini aktaran Yıldırım, Dünyanın hiçbir yerinde böyle bir vahşet yok. Böyle bir zulüm gözükmemiştir. Dünya insan haklarının azılı savunucuları maalesef soykırıma uğrayanlar Müslüman olduklarında sessiz kalmaktadırlar” dedi.


Grubun dağılması sırasında grup içerisinde kavga edenlerin olduğu görüldü. Kavganın neden çıktığı anlaşılmazken ses aracına çıkan bir görevli kavganın durması için anons yaptı. Kavganın büyümesi üzerine çevik kuvvet ekibi çevrede tedbir alırken grup daha sonra dağıldı.


Politika 26.02.2015 23:09:15 0

Kadıköy`de Ülkücüler sokaklara indi

İstanbul Ülkü Ocakları Başkanlığının önceliğinde Kadıköy'de toplanan yüzlerce kişi Hocalı katliamını protesto etti.


AK Parti Seçim hazırlıklarına başladı

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan Genel Merkez Seçim işleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer’in katılım sağladığı toplantının görüntüsünü paylaşmasıyla 2023 seçimlerini işaret etti

Gelecek Partisi Sözcüsü Özcan:  ‘’Söylem, ahlak ve moral üstünlük muhalefete geçmiştir’’

Gelecek Partisi Sözcüsü Serkan Özcan’ın katıldığı bir televizyonunda yaptığı açıklamalar, partisinin resmi sosyal medya hesaplarında kısa video kolajı halinde yayınlanmasıyla birlikte büyük ses getirdi.

Öztrak: Bu Berbat Kitabı Ancak Ekonomist Yazar

Öztrak, " Erdoğan’ın yazdığı kitapta milyonlarca işsiz, yoksulluk, hayat pahalılığı altında ezilen millet, artan borçlar, düşen gelirler, buharlaşa 128 milyar dolar ve tutturulamayan hedefler olduğunu söyledi.

Öztrak: Ülke yönetilmiyor, ülke savruluyor.

CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak, “Ekonomi yönetilmiyor diyoruz. Ülke yönetilmiyor, ülke savruluyor. Şuanda Türk parası da hızla pul olmaya devam ediyor. Doların değeri Türk Lirası cinsinden çift rakamları gördü” dedi

MHP Bulgaristan Seçimleri için vites yükseltti

​​​​​​​Bulgaristan’da 14 Kasım 2021 tarihinde yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Parlamento seçimleri için MHP seferber oldu.

1

Başkan Yüksel Atlas Pasajı esnafını ziyaret etti

2

Balkan Edebiyat ve Yazarlık Akademisi başladı

3

Çocuk parkları dezenfekte ediliyor

4

Bayburt'lu kadınlar yemekleriyle yarıştılar

5

NKÜ’de ‘Bilimsel Araştırma Çalıştayı’ Tamamlandı

6

Çocuk İstismarını önlemeye yönelik yeni dernek geliyor

7

“Mandacı; 30 Yaşındaki Bir İranlı Sahtekarın Önüne Yatanlardır”

SON YÜKLENENLER