YEL’in 19 Mayıs Mesajı Yel, Bugün 19 Mayıs 1919’da temelleri atılan kurtuluş mücadelemizin 103. Yıldönümünü milletçe büyük bir onur, coşku ve heyecanla kutlamaktayız.
Öztürk Yılmaz' dan 19 Mayıs Mesajı Öztürk Yılmaz mesajında, “Erdoğan rejimi yıktı diyoruz. Bu adamlar Erdoğan'la birlikte arkasına saklanıp Anıtkabir ziyaret ediyorlar. Bu ne demektir? Bu onu meşrulaştırmak demektir. Niye yapıyorlar bunu?
İYİ Parti Bursa İl Başkanı Selçuk Türkoğlu’ndan 19 Mayıs açıklaması: İYİ Parti İl Başkanı Selçuk Türkoğlu, 19 Mayıs’ın 103.Yıldönümü dolayısıyla yaptığı açıklamada, “Bir bir yok ettikleri Cumhuriyetimizin bütün değerlerini, and olsun ki, yeniden inşa edeceğiz” dedi.
Prof. Dr. Türkan Saylan' ı Minnetle Andık Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Onursal Başkanı Prof. Dr. Türkan Saylan, vefatının 13. yılında adının verildiği Çerkezköy Belediyesi Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür ve Sanat Merkezi’nde anıldı.
TEKİRDAĞ TSO Başkanı Cengiz Günay TOBB Genel Kurul Toplantısına Katıldı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 78. Genel Kurul Toplantısı, elektronik ortamda gerçekleştirildi.​

Kızılay ihtiyaç sahiplerine yardım paketi dağıtıyor

Güneş demir
4.04.2022 18:21:52
Yardıma muhtacım 5 çocuğum var geçimimi sağlayamıyorum sizden madi yardım desteği istiyorum

Çocuk İstismarını önlemeye yönelik yeni dernek geliyor

dabut
12.02.2022 23:00:22
kendi annesi alkolik cocugunu ortada bırakan biri bu dernekte olması çok garip once ailesine sahip çıksın

Emiryakup Mahallesinde toplu aşılama yapıldı

Mahmut demir
30.12.2021 09:34:24
Aşılanan ve hasta olan komşularımızla geçmiş olsun dileklerimi iletirim Devletimizin. millet hizmetinde olması huzur ve güven veriyor

TESKİ'de Genel Müdür Koltuğu Bakın Kaç Ay Boş Kalacak?

Salih aksoy
16.11.2021 17:12:05
Makama talibim.

Çerkezköy Belediyesi saha çalışanları ve aileleri Belediye Başkanımız Vahap Akay tarafından tertip edilen piknikte bir araya geldiler.1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı dolayısı ile Kızılpanar Mahallesi Kocameşe Mesire Alanı´nda düzenlenen pikniğe Çerkezköy Belediye Başkanımız Vahap Akay, Belediye Başkan Yardımcımız İmdar Özgör, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Engin Camcı ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Çerkezköy Belediyesi Birim Müdürleri, Kızılpınar Mahalle Muhtarı Ahmet Milli, Çerkezköy Belediyesi saha çalışanları ve aileleri katıldı.


BİR ARADA OLMAK İSTEDİK
Düzenlenen piknikte tüm çalışanların 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı´nı kutlayan Belediye Başkanımız Vahap Akay ?Mesai arkadaşlarım hepiniz hoş geldiniz. Çalışanlarımızla, işçilerimizle bu bayramı hep bir arada kutlamak istedik. 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı vesilesiyle bu anlamı günü siz değerli ailelerinizle bir arada kutlamanın mutluluğunu yaşıyorum. Düzenlemiş olduğumuz etkinliğimize katılım sağlayan herkese teşekkürlerimi sunuyorum? dedi.


BELEDİYE BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR ETTİLER
Piknik etkinliğinde katılım sağlayan personel ve aileleri, mangal başında yemek ziyafetini gerçekleştirmenin ardından boş alanda canlı müzik eşliğinde eğlencelerine devam etti. Belediye Başkanımız Vahap Akay´ın Belediyemiz saha çalışanlarına yönelik düzenlediği piknikten büyük mutluluk duyduklarını belirten aileler, etkinlik için Belediye Başkanımız Vahap Akay´a teşekkürlerini iletti.


Gündem 2.05.2016 12:37:03 0

İşçilerimiz 1 Mayıs´ta Gönüllerince Eğlendi

Çerkezköy Belediye Başkanımız Vahap Akay, 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı´nda Belediyemiz saha çalışanları ve aileleri ile Kızılpınar Mahallesi Kocameşe Mesire Alanı´nda düzenlenen piknikte bir araya geldi.


1

Asyaport Çalışanlarından Milli Eğitime Kitap Desteği

2

Mera İyileştirme Ve Yönetimi Projesinin Meyveleri Toplanmaya Başlandı

3

Futbol Turnuvası’nın şampiyonu Marmaraereğlisi Belediye Spor Kulübü oldu.

4

Öztrak: “Tarihimizde İlk Kez İç Borç Faizi, Borcu Aştı

5

19 Mayıs' ı Dolu Dolu Kutladık

6

Tekirdağ Ülkü Ocakları İl Başkanından Ziyaret

7

KTSO Başkanı Soner Ilık ile Türk Patent ve Marka Kurumu Daire Başkanı Tamer Ayar, Kırklareli Eski Kaşarı’nın Coğrafi İşareti konusunu görüştü

SON YÜKLENENLER