Savunma Sanayi Başkanlığı: Gücümüz yükseklerde Savunma Sanayi Dergilik Yotube kanalı yeni bir video yayımladı
Yunan Sipiker Türkiye'nin kararlılığına vurgu yaptı "vazgeçmeyecekler" Türkiye Savunma Sanayisiyle ilgili videolarıyla ünlenen Yunan Sipiker son videosuyla Savunma Sanayisinde ihracaat atağını anlattı.
Kargu kamikaze SİHA'lar hangi görevlerde kullanılıyor CNNTürk Akıl Çemberi suncusu Başak Şengül ve Güvenlik Politikaları Uzmanı Mete Yarar soruyor; Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir yanıtladı.
Anadolu Gemisine Siha ve İha Konabilir mi? CNNTürk Akıl Çemberi suncusu Başak Şengül ve Güvenlik Politikaları Uzmanı Mete Yarar soruyor; Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir yanıtladı.
İlk Denizaltı Bu Yıl Teslim Edilecek Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’nın ihtiyacına binaen, Denizaltı Harekat Konsepti kriterlerini karşılamak üzere, havadan bağımsız tahrik sistemli 6 adet denizaltının Gölcük Tersanesi Komutanlığında inşa edilmesine başlandı

Kızılay ihtiyaç sahiplerine yardım paketi dağıtıyor

Güneş demir
4.04.2022 18:21:52
Yardıma muhtacım 5 çocuğum var geçimimi sağlayamıyorum sizden madi yardım desteği istiyorum

Çocuk İstismarını önlemeye yönelik yeni dernek geliyor

dabut
12.02.2022 23:00:22
kendi annesi alkolik cocugunu ortada bırakan biri bu dernekte olması çok garip once ailesine sahip çıksın

Emiryakup Mahallesinde toplu aşılama yapıldı

Mahmut demir
30.12.2021 09:34:24
Aşılanan ve hasta olan komşularımızla geçmiş olsun dileklerimi iletirim Devletimizin. millet hizmetinde olması huzur ve güven veriyor

TESKİ'de Genel Müdür Koltuğu Bakın Kaç Ay Boş Kalacak?

Salih aksoy
16.11.2021 17:12:05
Makama talibim.

Bu proje ile, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’nın ihtiyacına binaen, Denizaltı Harekat Konsepti kriterlerini karşılamak üzere, havadan bağımsız tahrik sistemli 6 adet denizaltının Gölcük Tersanesi Komutanlığında azami ölçüde Türk sanayi katılımı ile inşa edilmesi amaçlanmıştır. Modern savaş sistemleri ile donatılacak olan bu denizaltılar, emsallerine göre daha uzun süre su altında kalma kabiliyeti nedeniyle Denizaltı Harekatı anlamında Deniz Kuvvetleri Komutanlığımıza büyük bir üstünlük sağlayacaktır.

İlk dört denizaltının inşasına başlanmış olup, birinci denizaltının 2022 yılı başında son denizaltının ise 2027 yılı başında Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’na kazandırılması planlanmaktadır.

Proje kapsamında çok sayıda yerli firmalarımızın ürünlerinin ilk kez bir denizaltı platformunda kullanılması sağlanmış olup, bu çerçevede denizaltı dizayn kabiliyeti de dahil olmak üzere bir çok alanda sanayimizin görev alması sağlanmıştır.

Kaynak: Savunma Sanayi Başkanlığı 


Savunma 1.01.2022 20:23:00 0

İlk Denizaltı Bu Yıl Teslim Edilecek

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’nın ihtiyacına binaen, Denizaltı Harekat Konsepti kriterlerini karşılamak üzere, havadan bağımsız tahrik sistemli 6 adet denizaltının Gölcük Tersanesi Komutanlığında inşa edilmesine başlandı


1

Asyaport Çalışanlarından Milli Eğitime Kitap Desteği

2

Mera İyileştirme Ve Yönetimi Projesinin Meyveleri Toplanmaya Başlandı

3

Futbol Turnuvası’nın şampiyonu Marmaraereğlisi Belediye Spor Kulübü oldu.

4

Öztrak: “Tarihimizde İlk Kez İç Borç Faizi, Borcu Aştı

5

19 Mayıs' ı Dolu Dolu Kutladık

6

Tekirdağ Ülkü Ocakları İl Başkanından Ziyaret

7

KTSO Başkanı Soner Ilık ile Türk Patent ve Marka Kurumu Daire Başkanı Tamer Ayar, Kırklareli Eski Kaşarı’nın Coğrafi İşareti konusunu görüştü

SON YÜKLENENLER

Anahtar Kelimeler: Denizaltı Teslim Edilecek