‘Kampüse Bahar Geldi’ Etkinlikleri Kapsamında Düzenlenen 14. Spor Şenlikleri, Kupa ve Madalya Töreni ile Tamamlandı Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ‘Kampüse Bahar Geldi’ etkinlikleri kapsamında düzenlenen 14. Spor Şenlikleri, Kupa ve Madalya Töreni ile tamamlandı.
Anıtkabir’e giden ata toprağı Süleymanpaşa’da karşılandı Rumeli İskelesi’nde mola veren sporcuları Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Sabri Çınar misafir ederken sporcuların dinlenme sürelerince de Selanik’ten gelen toprağı emanet olarak aldı.
Kırsal Mahalleler Turnuvası Şampiyonu Bıyıkali oldu Turnuvaya da ev sahipliği yapan Bıyıkalispor, büyük çekişmeye sahne olan ve uzatma devrelerine giden maçı 5-4 kazanarak şampiyon oldu.
“Atama İçişleri Bakanı Hakkında Gereğini Yapın” “İçişleri Bakanlığı yapmak yerine siyaset yapan, on parmağında on kara siyasetçilere bulaştırmaya çalışan bu atama bakan haddini fazlasıyla aşmıştır. Görevini yerine getirmeyen bu memur hakkında Saray mutlaka gereğini yapmalıdır."
Doğa için sür etkinliği 8 Mayıs Pazar Günü Motosikletlere atlayıp, Ayvasıl'a gidiyoruz.

Nizam Perk ,Türkiye MaviVatan’dan vazgeçmez!  

Erdal öner ve Fatma öner
25.05.2022 02:50:27
Herşeyin hayırlısı olsun Hakkınızda.iyiki varsınız.

Kızılay ihtiyaç sahiplerine yardım paketi dağıtıyor

Güneş demir
4.04.2022 18:21:52
Yardıma muhtacım 5 çocuğum var geçimimi sağlayamıyorum sizden madi yardım desteği istiyorum

Çocuk İstismarını önlemeye yönelik yeni dernek geliyor

dabut
12.02.2022 23:00:22
kendi annesi alkolik cocugunu ortada bırakan biri bu dernekte olması çok garip once ailesine sahip çıksın

Emiryakup Mahallesinde toplu aşılama yapıldı

Mahmut demir
30.12.2021 09:34:24
Aşılanan ve hasta olan komşularımızla geçmiş olsun dileklerimi iletirim Devletimizin. millet hizmetinde olması huzur ve güven veriyor

Marmaraereğlisi Belediyesi 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Turnuva’sı Sonuçlandı. Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün bağımsızlık ve aydınlanma meşalesini yakmak için 19 Mayıs 1919’da Samsun’a ayak basışının 103. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında gerçekleşen ve 16 kuruluşun mücadele ettiği turnuvanın final müsabakasında Marmaraereğlisi Belediye Spor Kulübü ile Konak İnşaat karşı karşıya geldi. Marmaraereğlisi Belediye Spor Kulübü, Konak İnşaat takımını 7-2 mağlup ederek, turnuvayı şampiyon olarak tamamladı. Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata’nın ev sahipliğinde, Emlak Konut Villaları Tesisleri’nde gerçekleşen programa, kurum müdürleri ve sporcular katıldı.

Final maçının ardından konuşma gerçekleştiren Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata; müsabakaların fairplay çerçevesinde tamamlandığını belirterek, turnuvaya katılan tüm kuruluşlara teşekkür etti. Başkan Hikmet Ata, " Bu yıl ilkini düzenlediğimiz 19 Mayıs futbol turnuvamızda ilçemizden 16 kuruluşumuz ile bir araya geldik, kaynaştık. Maçın sonucu ne olursa olsun takımlardaki oyuncular bizim kardeşlerimiz. Dostluğun kazandığı turnuvamızda mücadele eden tüm genç kardeşlerimi tebrik ediyorum.” diye konuştu.

Marmaraereğlisi Belediye Spor Kulübü, oldukça çekişmeli geçen final müsabakasını, 7-2 kazanarak şampiyonluğu elde etti. İkinciliği Konak İnşaat alırken turnuvanın üçüncü ise Ayyıldız Takımı oldu. Maçın ardından, ödül töreni düzenlendi.

 

 

 


Spor 24.05.2022 00:28:00 0

Futbol Turnuvası’nın şampiyonu Marmaraereğlisi Belediye Spor Kulübü oldu.

19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor Bayramı Futbol Turnuvası’nın şampiyonu Marmaraereğlisi Belediye Spor Kulübü oldu.


1

Karahisarlı Köyünde Görkemli Açılış

2

Halk Günü Buluşmaları Devam Ediyor

3

TEKİRDAĞ’ a 21 Doktor Kadrosu Tahsis Edildi

4

Tekirdağlı şehidin adı Vatan Mahallesi Barış Sokak’ta yaşayacak

5

Börek Festivali Yapılıyor

6

Çerkezköy' de Kurban Satış Yeri Hazırlığı Tamam

7

Tren Yolcu Kapasitesi Arttırılıyor

SON YÜKLENENLER