Eski futbolcu ve antrenör olarak görevlerde bulunan Adnan Başbuğun acı haberi sevenlerini derinden üzdü…Adnan Başbuğa Allah’tan rahmet yakınlarına sabırlar dileriz.


Spor 15.10.2021 08:57:00 0

Eski Futbolcu Hayatını Kaybeytti

CHP Süleymanpaşa Kadın Kolları İlçe Başkanı Tülay Çıtlak Başbuğun eşi, Adnan Başbuğ geçirdiği kalp krizi sonucu tedavi gördüğü NKÜ hastanesinde hayatını kaybetti.


Yüksel, ödülü Cumhurbaşkanının elinden aldı

​​​​​​​Süleymanpaşa Belediyesi, Ankara’da başlayan Yerel Yönetimler Gençlik Festivali’nde 2021 yılında gençlere yönelik olarak yapılan yatırım ve hizmetler dolayısıyla ödüle layık görüldü.

Enerji Çalışanları Halı Saha Turnuvası Sona Erdi

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş., (TREDAŞ) ve Trakya Elektrik Perakende Satış A.Ş. (TREPAŞ) tarafından Enerji Çalışanları Haftası nedeniyle ortak düzenlenen ve çalışanlarının katıldığı Trakya geneli “Halı Saha Turnuvası” sona erdi.

Tekirdağspor Araba Veriyor

​​​​​​​Tekirdağspor Kulübü Başkanı Mülahim Kuru, Başkan Yardımcıları Özkan Sobacıoğlu, Kamil Özer derneğimizi ziyaret ederek gelir amaçlı düzenledikleri çekiliş hakkında kameralar önünde lansman toplantısı yaptı

Ortaokullar arası futbol turnuvası başlıyor

Süleymanpaşa Belediyesi, gençleri spora teşvik etmek ve her türlü zararlı alışkanlıktan uzak tutmak amaçları ile düzenlediği spor turnuvalarını geleneksel hale getirerek sürdürüyor.

Eski Futbolcu Hayatını Kaybeytti

CHP Süleymanpaşa Kadın Kolları İlçe Başkanı Tülay Çıtlak Başbuğun eşi, Adnan Başbuğ geçirdiği kalp krizi sonucu tedavi gördüğü NKÜ hastanesinde hayatını kaybetti.

1

Başkan Yüksel Atlas Pasajı esnafını ziyaret etti

2

Balkan Edebiyat ve Yazarlık Akademisi başladı

3

Çocuk parkları dezenfekte ediliyor

4

Bayburt'lu kadınlar yemekleriyle yarıştılar

5

NKÜ’de ‘Bilimsel Araştırma Çalıştayı’ Tamamlandı

6

Çocuk İstismarını önlemeye yönelik yeni dernek geliyor

7

“Mandacı; 30 Yaşındaki Bir İranlı Sahtekarın Önüne Yatanlardır”

SON YÜKLENENLER

Anahtar Kelimeler: Futbolcu Hayatını Kaybeytti