Turnuva kapsamında, şirket içinde, farklı rakiplerle keyifli müsabakalar yapılarak, bu müsabakalarda bir futbol atmosferi oluşturuldu.

Trakya genelindeki çalışanlarından oluşan 15 takım Tekirdağ’da bir araya getirilirken, turnuvaya dahil olan kadın takımları da izleyicilerden büyük beğeni topladı.

KADIN TAKIMLARI “NEDEN OLMASIN” DEDİ-

“Neden Olmasın” sloganıyla cinsiyet eşitliğine dikkat çeken kadın çalışanların karşılaşması, ilgiyle izlendi.

Toplam 225 çalışanın katıldığı ve 6 hafta süren müsabakalar sonunda, turnuvanın şampiyonu, Tekirdağ takımlarından Dağıtım FC oldu. İkinciliği Kırklareli takımlarından OG Buşing 39, üçüncülüğü ise Edirne İşletme Müdürlüğü'nün kurduğu Edirne Spor elde etti. Kadınlar Gösteri maçının galibi ise FC Bayan Münih takımı oldu.

Turnuva sonrası düzenlenen ödül töreninde konuşan TREDAŞ Genel Müdürü Reşit Bilgili, enerji çalışanları haftası nedeniyle düzenledikleri turnuvada sona geldiklerini belirtti.

Bilgili, "Bu yıl ilk olarak başladığımız halı saha turnuvasını inşallah geleneksel hale getireceğiz. Bu aktiviteler sayesinde ekibin ortak birlikteliği, kaynaşma ve bağlılığı artıyor. Turnuvada çok heyecanlı ve güzel hatıralar oldu. Kadın çalışanlarımız da bu turnuvaya renk kattılar. Herkese teşekkür ediyorum." diye konuştu.

Daha sonra TREDAŞ Genel Müdür Bilgili, Mali ve İdari İşler Direktörü Süleyman Can, Yatırımlar Direktörü Cem Topbakan ve Operasyonlar Direktörü Veysel Toprak ile kurum müdürleri tarafından dereceye giren takımlara ödülleri takdim edildi.

Dağıtım FC takımı kaptanı Emre Arslantaş’a şampiyonluk kupası Genel Müdür Bilgili tarafından verilirken, kupasını alan takım oyuncularının sevinçleri görülmeye değer anlar yaşattı.

Turnuvada, gol kralı ödülünü Dağıtım FC takımından Berat Musul elde ederken, Fair Play ödülünü Kırklareli OG Buşing39 takımından Tolga Akgün, en enerjik çalışan ödülünü ise 61 yaşındaki Mustafa Yavuz Arslan aldı.


Spor 15.11.2021 22:32:00 0

Enerji Çalışanları Halı Saha Turnuvası Sona Erdi

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş., (TREDAŞ) ve Trakya Elektrik Perakende Satış A.Ş. (TREPAŞ) tarafından Enerji Çalışanları Haftası nedeniyle ortak düzenlenen ve çalışanlarının katıldığı Trakya geneli “Halı Saha Turnuvası” sona erdi.


Doğru Söyledik Yanlış Anlaşıldık

Velimeşespor Kulüp Başkanı Serkan Bezgin, “2 Ocak 2022 tarihinde basında ve kendi kişisel sosyal medya hesabımda yayınlanan paylaşımım kamuoyunda siyasi paylaşım olarak algılandı. Ne yazık ki bu yanlış anlaşılma beni çok üzdü

Tredaş Takımları Şampiyon Oldu

TREDAŞ Spor U14 Kız ve Erkek takımları, 2021 - 2022 Türkiye Basketbol Federasyonu’nun faaliyet programında yer alan U14 Kızlar ve Erkekler Ligi’nde Tekirdağ Şampiyonu oldular.

Tekirdağlı Çocuklar Buz Pateni İle Tanıştılar

Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Akademisi, uzman eğitmenler eşliğinde Süleymanpaşa Belediyesi Buz Sporları Merkezinde buz pateni ile tanıştı.

Kapalı Spor Salonuna Fiba Onaylı Parke Zemin Döşendi

​​​​​​​Çerkezköy Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri tarafından 29 Ekim Spor Kompleksi içerisinde bulunan Kapalı Spor Salonu’muzda FIBA onaylı parke zemin kaplama çalışmaları tamamlandı.

Tekirdağspor deplasmanda güldü

Sekizinci hafta müsabakalarının oynandığı haftada zorlu rakibi ile karşılaşan Tekirdağspor, ikinci yarıda bulduğu gollerle karşılaşmadan 2-1 galip ayrılmayı başardı.

1

Kadın Masa Tenisi Takımımız Play-Off Müsabakalarına Katılacak

2

‘Ömrünün Sonuna Kadar Büyük Beğeni Topladı

3

Bilim ve Tiyatro Şenliğine üç günde binlerce öğrenci akın etti

4

Buzun Minik Yıldızları yetişiyor

5

En çok yolsuzluk ve usulsüzlük haberleri kaldırılıyor

6

Vatandaşın Derdi, Geçim Derdi…

7

Çerkezköy Belediyesi Teyakkuzda

SON YÜKLENENLER

Anahtar Kelimeler: Enerji Çalışanları Turnuvası