‘Kampüse Bahar Geldi’ Etkinlikleri Kapsamında Düzenlenen 14. Spor Şenlikleri, Kupa ve Madalya Töreni ile Tamamlandı Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ‘Kampüse Bahar Geldi’ etkinlikleri kapsamında düzenlenen 14. Spor Şenlikleri, Kupa ve Madalya Töreni ile tamamlandı.
Anıtkabir’e giden ata toprağı Süleymanpaşa’da karşılandı Rumeli İskelesi’nde mola veren sporcuları Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Sabri Çınar misafir ederken sporcuların dinlenme sürelerince de Selanik’ten gelen toprağı emanet olarak aldı.
Kırsal Mahalleler Turnuvası Şampiyonu Bıyıkali oldu Turnuvaya da ev sahipliği yapan Bıyıkalispor, büyük çekişmeye sahne olan ve uzatma devrelerine giden maçı 5-4 kazanarak şampiyon oldu.
“Atama İçişleri Bakanı Hakkında Gereğini Yapın” “İçişleri Bakanlığı yapmak yerine siyaset yapan, on parmağında on kara siyasetçilere bulaştırmaya çalışan bu atama bakan haddini fazlasıyla aşmıştır. Görevini yerine getirmeyen bu memur hakkında Saray mutlaka gereğini yapmalıdır."
Doğa için sür etkinliği 8 Mayıs Pazar Günü Motosikletlere atlayıp, Ayvasıl'a gidiyoruz.

Kızılay ihtiyaç sahiplerine yardım paketi dağıtıyor

Güneş demir
4.04.2022 18:21:52
Yardıma muhtacım 5 çocuğum var geçimimi sağlayamıyorum sizden madi yardım desteği istiyorum

Çocuk İstismarını önlemeye yönelik yeni dernek geliyor

dabut
12.02.2022 23:00:22
kendi annesi alkolik cocugunu ortada bırakan biri bu dernekte olması çok garip once ailesine sahip çıksın

Emiryakup Mahallesinde toplu aşılama yapıldı

Mahmut demir
30.12.2021 09:34:24
Aşılanan ve hasta olan komşularımızla geçmiş olsun dileklerimi iletirim Devletimizin. millet hizmetinde olması huzur ve güven veriyor

TESKİ'de Genel Müdür Koltuğu Bakın Kaç Ay Boş Kalacak?

Salih aksoy
16.11.2021 17:12:05
Makama talibim.

Ergene Velimeşespor Kulübü Başkanı Serkan Bezgin 2 Ocak tarihinde basında ve kendi sosyal medya hesabında Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak adına yayınlanan haberde kamuoyu tarafından yanlış anlaşıldığını belirten bir basın açıklamasında bulundu.

Ergene Velimeşespor Kulübü Başkanı Serkan Bezgin açıklamasında, “Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Kadir Albayrak’ı ben bir baba, bir abi olarak sever ve saygı duyarım. Tekirdağ’ımızı profesyonel liglerde temsil eden tek takım olan gururumuz Ergene Velimeşespor’umuza 500 bin TL para yardımında bulunacağı sözünü vermişti. Başkanımızın bu sözü ne yazık ki havada kaldı. Türkiye’nin her yerinde Tekirdağ’ımızı temsil eden kulübümüze vermiş olduğu para desteğini yerine getirmesini istiyoruz. Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Kadir Albayrak ve yüce meclis Bölgesel Amatör Liglerinde oynayan Tekirdağ temsilcisi futbol takımlarına maddi anlamda büyük destekler verdi. Bu yüzden Kadir Başkanımızı ve yüce meclisimize teşekkür ediyor, aynı hassasiyeti Ergene Velimeşespor takımımıza da göstermelerini istiyorum. Ergene Velimeşespor kulübü sadece benim ya da Ergene’nin değil tüm Tekirdağ’ın takımıdır. Ergene Belediye Başkanımız sayın Rasim Yüksel, Ergene Belediye Meclisimiz, esnaflarımız ve sanayicilerimiz elimizden geldiğince futbol kulübümüze maddi ve manevi anlamda destek olduk olmaya da devam ediyoruz. Bizleri üzen tek konu Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından yalnız bırakılmamızdır. Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Kadir Albayrak bizlere biz sör verdi ve bu sözü yerine getirmemesi bizleri çok üzdü. Büyükler babalık yapar, abilik yapar, bizler bu yaşımıza kadar böyle gördük böyle bildik. İlk devre çok şansızdık ama ikinci devre herkes daha güçlü bir Ergene Velimeşespor seyredecek. Bunun sözünü tüm sporseverlere veriyorum. Bu takım kesinlikle ligden düşmeyecektir. Düğün bittikten sonra kınayı nabalım, sayın Kadir başkanımız bize destek olsa ne olur olmasa ne olur. Ekonomik olarak desteği geçtik, manevi olarak da destek görmedik görmüyoruz da... Bugüne kadar Ergene Velimeşespor’umuza emek veren, destek olan tüm Velimeşespor camiasına teşekkür eder şükranlarımı sunarım” dedi.


Spor 5.01.2022 18:33:00 0

Doğru Söyledik Yanlış Anlaşıldık

Velimeşespor Kulüp Başkanı Serkan Bezgin, “2 Ocak 2022 tarihinde basında ve kendi kişisel sosyal medya hesabımda yayınlanan paylaşımım kamuoyunda siyasi paylaşım olarak algılandı. Ne yazık ki bu yanlış anlaşılma beni çok üzdü


1

Asyaport Çalışanlarından Milli Eğitime Kitap Desteği

2

Mera İyileştirme Ve Yönetimi Projesinin Meyveleri Toplanmaya Başlandı

3

Futbol Turnuvası’nın şampiyonu Marmaraereğlisi Belediye Spor Kulübü oldu.

4

Öztrak: “Tarihimizde İlk Kez İç Borç Faizi, Borcu Aştı

5

19 Mayıs' ı Dolu Dolu Kutladık

6

Tekirdağ Ülkü Ocakları İl Başkanından Ziyaret

7

KTSO Başkanı Soner Ilık ile Türk Patent ve Marka Kurumu Daire Başkanı Tamer Ayar, Kırklareli Eski Kaşarı’nın Coğrafi İşareti konusunu görüştü

SON YÜKLENENLER

Anahtar Kelimeler: Doğru Söyledik Yanlış Anlaşıldık