Sağlık kuruluşları ile kamu kurumlarının girişleri düzenli olarak dezenfekte edilirken, çocukların salgından korunmalarına destek olmak amacıyla ilçedeki çocuk parkları belirli aralıklarla özel ekipmanlar ile ilaçlanarak arındırılıyor.

ÜÇ MAHALLEDEKİ PARKLAR ARINDIRILDI

Süleymanpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen dezenfeksiyon çalışmaları kapsamında, Değirmenaltı Mahallesi Namık Kemal Parkı ile Gazi Süleyman Paşa Camii altında bulunan çocuk parkında genel temizlik ve arındırma işlemi uygulandı. Ayrıca 100. Yıl Mahallesi Gaffar Okkan Parkı da dezenfeksiyon işlemine tabi tutularak parktan faydalanan mahalle sakinleri ile çocukların güvenle kullanmalarına hazır hale getirildi.

Çınarlı Mahallesi’nde de park dezenfeksiyon çalışmaları gerçekleştirildi. Genç Osman Parkı, Osman Kavrakoğlu Çocuk Parkı ve Bulut Parkı uzman ekipler tarafından dezenfekte edildi.

AŞI ŞART, KİŞİSEL TEDBİRLERE DEVAM

Süleymanpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından çalışmalar ile ilgili yapılan açıklamada, kurumsal tedbirlerin salgının etkilerini azaltmada önemli olduğu ancak salgından korunmak için en güçlü yöntemin kişisel tedbirler olduğu belirtildi. Açıklamada, aşının bilinen en etkili korunma yolu olduğu, maske kullanımı, sosyal mesafe ve kişisel hijyen tedbirlerinin ihmal edilmemesi gerektiği ifadelerine yer verildi.


Sağlık 29.11.2021 21:23:00 0

Çocuk parkları dezenfekte ediliyor

Süleymanpaşa Belediyesi, ilçe genelinde gerçekleştirdiği salgın tedbirlerini eş zamanlı olarak sürdürüyor.


TTSO ie Özel Olgun Göz İndirim Protokolü İmzaladı

İmza Protokolüne Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay ve Özel Olgun Göz Tıp Merkezi sahibi Meral Olgun katılımda bulundu.

Çocuk parkları dezenfekte ediliyor

Süleymanpaşa Belediyesi, ilçe genelinde gerçekleştirdiği salgın tedbirlerini eş zamanlı olarak sürdürüyor.

Süleymanpaşa, dezenfekte etmeye devam ediyor

Süleymanpaşa Belediyesi son haftalarda artış gösteren Korona virüsü vakaları dolayısıyla, özellikle sağlık kuruluşlarının giriş çıkışlarında düzenli olarak gerçekleştirdiği dezenfeksiyon çalışmalarını sıklaştırdı.

Alkol bağımlılığı tedavisi nasıl yapılır

Bir asrı aşkın süredir bağımlılıklarla mücadelesini sürdüren Yeşilay’ın Tekirdağ Şubesi, 20-26 Kasım Alkol Farkındalık Haftası’nda açıklama yaptı.

Tekirdağ İl Pandemi Kurulu Kararı

Karar No          :   188

1

Kadın Masa Tenisi Takımımız Play-Off Müsabakalarına Katılacak

2

‘Ömrünün Sonuna Kadar Büyük Beğeni Topladı

3

Bilim ve Tiyatro Şenliğine üç günde binlerce öğrenci akın etti

4

Buzun Minik Yıldızları yetişiyor

5

En çok yolsuzluk ve usulsüzlük haberleri kaldırılıyor

6

Vatandaşın Derdi, Geçim Derdi…

7

Çerkezköy Belediyesi Teyakkuzda

SON YÜKLENENLER

Anahtar Kelimeler: Çocuk parkları dezenfekte ediliyor