Drone Sahibi Olup Gökyüzüne kanat Açmak İçin 8 Sebep DJI Türkiye Yetkili Distribütörü Karfo Karacasulu, drone alışverişi konusundaki kafa karışıklıklarını gidermek adına, drone satın almak için 8 nedeni anlatıyor.
Boşanmanın Aile Üzerindeki Etkileri Konferansı Yapıldı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında, ‘Boşanmanın Taraflar Üzerindeki Hukuki Etkileri (Özellikle Kadın ve Çocukların Durumu)’ konulu konferans gerçekleştirildi.
Tredaş' dan Leyleklere Özel Platform TREDAŞ, elektrik dağıtım hizmeti sağladığı Trakya Bölgesinde enerji nakil hatlarına kurduğu özel platform ile hem leyleklerin akıma kapılarak ölmesini engelliyor, hem de enerji arzının kesintiye uğramasının önüne geçiyor.
Süleymanpaşa dört bir yandan dezenfekte ediliyor Süleymanpaşa Belediyesi, ilkbaharın yaklaşması ile birlikte gerilemesi beklenen Korona virüsü salgını ile mücadelede ayağını gazdan çekmiyor. Şehrin birçok noktasında dezenfekte çalışmaları aksamadan sürüyor.
Tekirdağ'da 2021 yılında 6 bin 956 evlilik gerçekleşti. Türkiye İstatistik Kurumu 2021 Yılı Evlenme ve Boşanma İstatistiklerinden “Tekirdağ İli, Evlenme ve Boşanma İstatistikleri” konusunda bir basın bülteni hazırladı.

Nizam Perk ,Türkiye MaviVatan’dan vazgeçmez!  

Erdal öner ve Fatma öner
25.05.2022 02:50:27
Herşeyin hayırlısı olsun Hakkınızda.iyiki varsınız.

Kızılay ihtiyaç sahiplerine yardım paketi dağıtıyor

Güneş demir
4.04.2022 18:21:52
Yardıma muhtacım 5 çocuğum var geçimimi sağlayamıyorum sizden madi yardım desteği istiyorum

Çocuk İstismarını önlemeye yönelik yeni dernek geliyor

dabut
12.02.2022 23:00:22
kendi annesi alkolik cocugunu ortada bırakan biri bu dernekte olması çok garip once ailesine sahip çıksın

Emiryakup Mahallesinde toplu aşılama yapıldı

Mahmut demir
30.12.2021 09:34:24
Aşılanan ve hasta olan komşularımızla geçmiş olsun dileklerimi iletirim Devletimizin. millet hizmetinde olması huzur ve güven veriyor

Çevrimiçi olarak düzenlenen etkinliğe Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, NKÜ Kadın ve Aile Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ezgi CANKURT, akademisyenler, öğrenciler ve ilgililer katıldı.

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN tarafından etkinliğin açılış konuşması gerçekleştirildi ve Rektör ŞAHİN, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında gerçekleşen bu ilk etkinliğin tüm katılımcılarına teşekkürlerini iletti.  Programda Merkez Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ezgi CANKURT da bir selamlama konuşmasında bulundu.

Moderatörlüğünü Kadın ve Aile Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdür Yardımcısı Arş. Gör. Oğuz ERSÖZ'ün yaptığı konferansta, NKÜ Hukuk Fakültesi Özel Hukuk Bölümü Medeni Hukuk Anabilim Dalı Dr. Öğr. Üyesi Semih YÜNLÜ bir sunum gerçekleştirdi.

Boşanmanın özellikle kadın ve çocukların durumu üzerindeki etkilerine değinen Dr. Öğr. Üyesi Semih YÜNLÜ, konuşmasında kadının soyadı, mirasçılık ve ölüme bağlı tasarruf meselesi, boşanma sonrasındaki kişisel durumu, eşler arasındaki mal rejiminin tasfiyesi, boşanma sonucu gündeme gelebilen maddi ve manevi tazminatlar ve yoksulluk nafakası ile çocuk üzerindeki velayet hakkı gibi konular hakkında bilgiler paylaştı.


Yaşam 8.03.2022 07:41:00 0

Boşanmanın Aile Üzerindeki Etkileri Konferansı Yapıldı

8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında, ‘Boşanmanın Taraflar Üzerindeki Hukuki Etkileri (Özellikle Kadın ve Çocukların Durumu)’ konulu konferans gerçekleştirildi.


1

Karahisarlı Köyünde Görkemli Açılış

2

Halk Günü Buluşmaları Devam Ediyor

3

TEKİRDAĞ’ a 21 Doktor Kadrosu Tahsis Edildi

4

Tekirdağlı şehidin adı Vatan Mahallesi Barış Sokak’ta yaşayacak

5

Börek Festivali Yapılıyor

6

Çerkezköy' de Kurban Satış Yeri Hazırlığı Tamam

7

Tren Yolcu Kapasitesi Arttırılıyor

SON YÜKLENENLER