Begüm Polat SMA Çocukları Derneğinin Yüzü Oldu Her şarkısı bir milyon tıklanma barajını geçen gençliğin pop starı ve örnek aldığı Begüm Polat, SMA çocukları derneğinin yüzü oldu ve gönüllü desteğe başladı
Aşk Değil, İş Buluşması Wilma Elles, Cihangir'de bir beyefendiyle yan yana görüntülendi.
Üniversiteli gençler müzik gecesinde buluştu Süleymanpaşa Belediyesi Ahmet Erensoy Gençlik Merkezi, Namık Kemal Üniversitesi öğrencilerine gün boyu sunduğu birçok hizmetin yanı sıra düzenlediği organizasyonlar ile de katkı sağlamaya devam ediyor.
MSG' de Ferhat Göçer Dönemi Başladı 700 Geçerli oy kullanılan Genel Kurulda Ferhat Göçer ve Yönetim Kurulu ekibi toplam 494 oyla, 2 yıl süreyle göreve geldi.
'Seninle Evlenir miyim?' En İyi Komedi Oyunu Seçildi Tiyatronun duayen ismi Haldun Dormen süpervizörlüğünde sahnelenen, Barbaros Uzunöner’in yazıp yönettiği “Seninle Evlenir Miyim?” En İyi Komedi Oyunu seçildi.

Kızılay ihtiyaç sahiplerine yardım paketi dağıtıyor

Güneş demir
4.04.2022 18:21:52
Yardıma muhtacım 5 çocuğum var geçimimi sağlayamıyorum sizden madi yardım desteği istiyorum

Çocuk İstismarını önlemeye yönelik yeni dernek geliyor

dabut
12.02.2022 23:00:22
kendi annesi alkolik cocugunu ortada bırakan biri bu dernekte olması çok garip once ailesine sahip çıksın

Emiryakup Mahallesinde toplu aşılama yapıldı

Mahmut demir
30.12.2021 09:34:24
Aşılanan ve hasta olan komşularımızla geçmiş olsun dileklerimi iletirim Devletimizin. millet hizmetinde olması huzur ve güven veriyor

TESKİ'de Genel Müdür Koltuğu Bakın Kaç Ay Boş Kalacak?

Salih aksoy
16.11.2021 17:12:05
Makama talibim.

Voce müzik etiketiyle ve Selçuk Sal Küçük,  Jesi Albayrak yapımcılığında müzikseverlerle buluşan Ferhat Özçelik, kaldığı yerden yoluna devam ediyor.

Voce müzik çatısı altında çıkardığı “SANA GELMEK İSTİYORUM” isimli teklisiyle sevenleriyle yeniden buluşan Ferhat Özçelik bir önceki başarısını geçmek istiyor. Söz ve müziği Ali Baba Özbay imzası taşıyan ve aranjörlüğünü Ozan Arapoğlunun yaptığı “SANA GELMEK İSTİYORUM” isimli esere İbrahim Bülbül yönetmenliğinde Ferhat Özçelik performansı ile birde klip çekildi.

Müzik dinleyicisinin farklı yorumu nedeniyle farklı bir yere koyduğu Ferhat Özçelik “Beni ben yapan en büyük özelliğim eserlere kattığım yorumdur. Müzik eseri seslendiren kişinin kendine has bir tarzı olması her zaman avantajdir” dedi. Son çıkardığı eserin arabesk formlarda olmasına rağmen sahnede müzik çeşitliliğini her sanatçı gibi yaşadığını ve her tarz eserler seslendirdiğini de dile getirdi. Yaptığı her işte daha iyiye koşmanın en büyük hedefi olduğunu vurgulayan Ferhat Özçelik, çıkan her işimin ardından bir sonraki çalışmamın elde edeceği başarıyı merak ediyorum ifadesinde bulundu.

FERHAT ÖZÇELİK “SANA GELMEK İSTİYORUM” KLİP LİNK

https://www.youtube.com/watch?v=TIMldv3f9sg

BASIN DANIŞMANI

SELÇUK AKA

0535 577 47 19 


Magazin 24.02.2022 22:51:00 0

Beni Ben Yapan Şarkılarımdaki Yorumum

Ferhat Özçelik ilk albümünü 2017’de çıkardıktan sonra gördüğü ilgi sonrası 2021 yılında müzik dünyasına sunduğu “NİYE ÇATTIN KAŞLARINI” isimli şarkının 70 milyon izlenme almasıyla haklı bir şöhrete de kavuştu.


1

Asyaport Çalışanlarından Milli Eğitime Kitap Desteği

2

Mera İyileştirme Ve Yönetimi Projesinin Meyveleri Toplanmaya Başlandı

3

Futbol Turnuvası’nın şampiyonu Marmaraereğlisi Belediye Spor Kulübü oldu.

4

Öztrak: “Tarihimizde İlk Kez İç Borç Faizi, Borcu Aştı

5

19 Mayıs' ı Dolu Dolu Kutladık

6

Tekirdağ Ülkü Ocakları İl Başkanından Ziyaret

7

KTSO Başkanı Soner Ilık ile Türk Patent ve Marka Kurumu Daire Başkanı Tamer Ayar, Kırklareli Eski Kaşarı’nın Coğrafi İşareti konusunu görüştü

SON YÜKLENENLER

Anahtar Kelimeler: Yapan Şarkılarımdaki Yorumum