‘Kampüse Bahar Geldi’ Etkinlikleri Kapsamında Düzenlenen 14. Spor Şenlikleri, Kupa ve Madalya Töreni ile Tamamlandı Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ‘Kampüse Bahar Geldi’ etkinlikleri kapsamında düzenlenen 14. Spor Şenlikleri, Kupa ve Madalya Töreni ile tamamlandı.
Anıtkabir’e giden ata toprağı Süleymanpaşa’da karşılandı Rumeli İskelesi’nde mola veren sporcuları Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Sabri Çınar misafir ederken sporcuların dinlenme sürelerince de Selanik’ten gelen toprağı emanet olarak aldı.
Kırsal Mahalleler Turnuvası Şampiyonu Bıyıkali oldu Turnuvaya da ev sahipliği yapan Bıyıkalispor, büyük çekişmeye sahne olan ve uzatma devrelerine giden maçı 5-4 kazanarak şampiyon oldu.
“Atama İçişleri Bakanı Hakkında Gereğini Yapın” “İçişleri Bakanlığı yapmak yerine siyaset yapan, on parmağında on kara siyasetçilere bulaştırmaya çalışan bu atama bakan haddini fazlasıyla aşmıştır. Görevini yerine getirmeyen bu memur hakkında Saray mutlaka gereğini yapmalıdır."
Doğa için sür etkinliği 8 Mayıs Pazar Günü Motosikletlere atlayıp, Ayvasıl'a gidiyoruz.

Kızılay ihtiyaç sahiplerine yardım paketi dağıtıyor

Güneş demir
4.04.2022 18:21:52
Yardıma muhtacım 5 çocuğum var geçimimi sağlayamıyorum sizden madi yardım desteği istiyorum

Çocuk İstismarını önlemeye yönelik yeni dernek geliyor

dabut
12.02.2022 23:00:22
kendi annesi alkolik cocugunu ortada bırakan biri bu dernekte olması çok garip once ailesine sahip çıksın

Emiryakup Mahallesinde toplu aşılama yapıldı

Mahmut demir
30.12.2021 09:34:24
Aşılanan ve hasta olan komşularımızla geçmiş olsun dileklerimi iletirim Devletimizin. millet hizmetinde olması huzur ve güven veriyor

TESKİ'de Genel Müdür Koltuğu Bakın Kaç Ay Boş Kalacak?

Salih aksoy
16.11.2021 17:12:05
Makama talibim.

BAL’da zirveyi yakından ilgilendiren Çerkezköy 1911 maçı öncesi liderlik koltuğundaki yerini koruyan Tekirdağspor, geçtiğimiz hafta olumsuz hava koşulları nedeniyle ertelenen maçın hazırlıklarını sürdürürken, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, futbolcular teknik heyetle Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi Paşa Kafe’de bir araya geldi. Yüksel, şampiyonluk yolunda emin adımlarla yürüyen sporculara başarılar dileyerek destek verdi.

FUTBOLCULAR VE TEKNİK HEYETTEN BAŞKANA TEŞEKKÜR

Başkan Yüksel’in ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren futbolcular ve teknik heyet de Yüksel’e teşekkür ederek özellikle Süleymanpaşa Belediyesi tarafından sağlanan desteklerin karşılığında 3. Lig’e yükselme sözü verdiler. Tekirdağspor Kulübü Başkanı Mülahim Kuru da Başkan Yüksel’e destekleri için şükranlarını iletti.

ŞAMPİYONLUK MAÇI CANLI YAYINLANACAK

Öte yandan, Bölgesel Amatör Ligi’nin sona ermesine 4 hafta kala 7 puan farkla liderlik koltuğunda oturan Tekirdağspor, 20 Mart Pazar günü Çerkezköy 1911 deplasmanına çıkacak. Kazanması halinde şampiyonluğu büyük oranda garantileyecek olan Tekirdağspor’un Çerkezköy 1911 karşılaşması, Süleymanpaşa Belediyesinin yayın organı Süleymanpaşa TV’nin sosyal medya hesabından canlı olarak yayınlanacak.


Spor 21.03.2022 06:54:00 0

Başkan Yüksel Tekirdağsporlu futbolcularla buluştu

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Bölgesel Amatör Ligi’nde (BAL) şampiyonluğa oynayan Tekirdağsporlu futbolcularla bir araya geldi.


1

Asyaport Çalışanlarından Milli Eğitime Kitap Desteği

2

Mera İyileştirme Ve Yönetimi Projesinin Meyveleri Toplanmaya Başlandı

3

Futbol Turnuvası’nın şampiyonu Marmaraereğlisi Belediye Spor Kulübü oldu.

4

Öztrak: “Tarihimizde İlk Kez İç Borç Faizi, Borcu Aştı

5

19 Mayıs' ı Dolu Dolu Kutladık

6

Tekirdağ Ülkü Ocakları İl Başkanından Ziyaret

7

KTSO Başkanı Soner Ilık ile Türk Patent ve Marka Kurumu Daire Başkanı Tamer Ayar, Kırklareli Eski Kaşarı’nın Coğrafi İşareti konusunu görüştü

SON YÜKLENENLER