Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen istişare toplantısına Süleymanpaşa Kaymakamı Harun Kaya, Tekirdağ Kahveciler ve Büfeciler Odası Başkanı Fahrettin Bayar ve Tekirdağ Halk Sağlığı İl Müdürü Dr. Hacı Bayram Zengin de iştirak etti. Toplantıda Korona virüsü salgını döneminde alınan tedbirler, yeni dönemde olası kapanma ve ek tedbir risklerini bertaraf etmek için alınması gereken önlemler masaya yatırıldı.

BAŞKAN YÜKSEL 30 AYLIK İCRAAT DÖNEMİNİ ANLATTI

Gönül Belediyeciliği Sunum Toplantısı başlığı altında gerçekleşen istişare toplantısında; Belediye Başkanı Yüksel, kahvehane işletmecilerine 30 aylık icraat dönemi ile ilgili bilgilendirme yaptı. Oda Başkanı Bayar başta olmak üzere oda yöneticileri ve üyeleri ile yapılacak olan yatırımlar ve şehrin geleceği ile ilgili istişarelerde bulunan Yüksel, Süleymanpaşa’nın daha yaşanabilir bir şehir olması için atılacak adımlarla ilgili fikir alışverişi gerçekleştirdi.

Tekirdağ Kahveciler ve Büfeciler Odası ile başlayan Gönül Belediyeciliği Sunum Toplantıları, Tekirdağ Lokantacılar Odası ve Tekirdağ Terziler Odası ile devam ediyor. Diğer meslek ve esnaf odaları ile de önümüzdeki günlerde istişare toplantılarının gerçekleştirileceği ifade edildi.

“HAYIRLARA VESİLE OLMASINI DİLERİM”

Toplantı sonrası açıklamada bulunan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, “Süleymanpaşa Belediyesi olarak, şehrimizde faaliyet gösteren farklı meslek grupları ve sektör temsilcileriyle istişarede bulunmak üzere düzenleyeceğimiz Gönül Belediyeciliği Sunum Toplantılarının ilkini gerçekleştirdik. Tekirdağ Kahveciler ve Büfeciler Odası’na kayıtlı kıraathane işletmecilerimizle bir araya geldiğimiz buluşmada, Oda Başkanımız Sn. Fahrettin Bayar, oda yönetimi ve üyeleriyle istişarede bulunduk. Programda, salgın dönemini ve geride bıraktığımız 30 ayda, Gönül Belediyeciliği hizmet anlayışıyla tanıştırdığımız şehrimizde, ‘Nereden nereye,’ dedirten proje ve hizmetlerimizin sunumunu gerçekleştirdik. Süleymanpaşa’mızda yapılması gerekenleri değerlendirdiğimiz toplantıda, Süleymanpaşa’mızın gelecek vizyonunu oluşturacak yatırımlarımızla hedeflerimizi konuştuk. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını dilerim,” diye konuştu.


Magazin 20.10.2021 21:51:00 0

Başkan Yüksel meslek ve esnaf odaları ile bir araya geliyor

Cüneyt Yüksel, Süleymanpaşa’da faaliyet gösteren meslek ve esnaf odaları ile bir araya gelerek istişare toplantıları gerçekleştiriyor. İlk toplantı Tekirdağ Kahveciler ve Büfeciler Odası ile DES Otel’ de yapıldı.


Öğrenci Nüfusu Arttı, Fırsatçılara Geçit Yok

Değirmenaltı Mahallesi’nde faaliyet gösteren işletmelerde fiyatları denetleyen Zabıta Müdürlüğü ekipleri, eksiklik tespit ettikleri işletmelere uyarılarda bulunarak mevzuat hakkında bilgilendirmede bulundular.

     Resim Bölümü Mezunları Sergisi

Cumhuriyetimizin 98. yıl dönümü nedeniyle Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Resim Bölümü tarafından ‘Resim Bölümü Mezunları Sergisi’ düzenlendi.

Muhtarlar Günü Kutlandı

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen çelenk sunma törenine katıldı.

Başkan Yüksel Süleymanpaşa Muhtarlar Derneğini ağırladı

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla ziyarette bulunan Süleymanpaşa Muhtarlar Derneği Yönetim Kurulu üyelerini ağırladı.

Başkan Yüksel meslek ve esnaf odaları ile bir araya geliyor

Cüneyt Yüksel, Süleymanpaşa’da faaliyet gösteren meslek ve esnaf odaları ile bir araya gelerek istişare toplantıları gerçekleştiriyor. İlk toplantı Tekirdağ Kahveciler ve Büfeciler Odası ile DES Otel’ de yapıldı.

1

Başkan Yüksel Atlas Pasajı esnafını ziyaret etti

2

Balkan Edebiyat ve Yazarlık Akademisi başladı

3

Çocuk parkları dezenfekte ediliyor

4

Bayburt'lu kadınlar yemekleriyle yarıştılar

5

NKÜ’de ‘Bilimsel Araştırma Çalıştayı’ Tamamlandı

6

Çocuk İstismarını önlemeye yönelik yeni dernek geliyor

7

“Mandacı; 30 Yaşındaki Bir İranlı Sahtekarın Önüne Yatanlardır”

SON YÜKLENENLER