Başkan Yüksel, İlçe Milli Eğitim Müdürü Atilla’ya Süleymanpaşa’da hizmet veren okullarda görev yapan tüm öğretmenler adına bir adet karanfil hediye ederek Öğretmenler Günü’nü kutladı. Atilla da ziyaret dolayısıyla Yüksel’e teşekkür ederek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ziyarette Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’e Süleymanpaşa Ak Parti İlçe Başkanı Sezayi Çetin de eşlik etti.

YÜKSEL ÖĞRETMENLER GÜNÜ’NÜ KUTLADI

Ziyaret sonrası açıklamada bulunan Başkan Yüksel, tüm öğretmenlerin özel gününü kutlayarak, “Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ilkeleri doğrultusunda fedakârca, gayretle, azimle, üretken ve cesurca çalışan; ömrünü, geleceğimizin güvencesi çocuklarımıza adayan, ilim ve irfan kaynağı öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun. Tüm öğretmenlerimize şükranlarımı sunuyorum,” diye konuştu.

BAŞKAN YARDIMCISI ÇINAR BELEDİYEDE GÖREV YAPAN ÖĞRETMENLERİ TEBRİK ETTİ

Öte yandan, Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Sabri Çınar da belediye bünyesinde görev yapan öğretmenleri görev yerlerinde ziyaret ederek 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı. Çınar, Altınova Mahallesi’nde okul öncesi eğitimi veren Çocuk Akademisi ve Ortacami Mahallesi’nde bulunan Bilgi Evi’nde görev yapan öğretmenler ile asıl mesleği öğretmenlik olup belediyede görev yapan birim müdürlerine birer karanfil takdim ederek Öğretmenler Günü coşkusunu paylaştı.


Gündem 24.11.2021 22:34:00 0

Başkan Yüksel’ den İlçe Milli Eğitim Müdürüne Ziyaret

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla, Süleymanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Atilla’yı makamında ziyaret ederek Öğretmenler Günü’nü kutladı.


Çerkezköy Belediyesi Teyakkuzda

Çerkezköy Belediyesi, İstanbul’da hayatı durma noktasına getiren kar yağışıyla mücadele çalışmalarına da 2 adet greyder göndererek destek verdi.

“Bizim Sizden Alacağımız Kriz Yönetimi Dersi Yok”

Bu Hükümetin, Türkiye’nin ormanları yanarken uçak kaldıramadığını, ülkeyi seller götürürken, “sel yatağına ev yapmışlar” deyip milleti suçladığını söyleyen Öztrak, “Şimdi çıkmışlar karşımıza kriz yönetiminden bahsediyorlar.

CHP Sözcüsü Öztrak: “Gıdada Kış Boyu ÖTV ve KDV'yi Sıfırlayın”

Enerjinin iğneden, ipliğe her şeyin temel girdisi olduğuna dikkat çeken Öztrak, “Üretimdeki kayıplar, daha fazla gelir kaybı, daha yüksek enflasyon, daha çok işsizlik olarak, bu mazlum millete fatura edilecek” uyarısında bulundu.

İstasyon Kırklareli Girişimcilik Programı Kamuoyuna Tanıtıldı

Trakya Kalkınma Ajansı ve Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası tarafından uygulamaya alınan İstasyon Kırklareli Girişimcilik Destek Programı tanıtım toplantısı Kırklareli’de yapıldı.

CHP’den 10 Maddelik Enflasyon Düşürme Reçetesi

Öztrak, Erdoğan’ a, 2018 seçimlerinden önce sarf ettiği “Siz bu kardeşinize yetkiyi verin, ondan sonra bu faizle, şunla, bunla nasıl uğraşılır görün” sözlerini hatırlattı

1

Kadın Masa Tenisi Takımımız Play-Off Müsabakalarına Katılacak

2

‘Ömrünün Sonuna Kadar Büyük Beğeni Topladı

3

Bilim ve Tiyatro Şenliğine üç günde binlerce öğrenci akın etti

4

Buzun Minik Yıldızları yetişiyor

5

En çok yolsuzluk ve usulsüzlük haberleri kaldırılıyor

6

Vatandaşın Derdi, Geçim Derdi…

7

Çerkezköy Belediyesi Teyakkuzda

SON YÜKLENENLER