YEL’in 19 Mayıs Mesajı Yel, Bugün 19 Mayıs 1919’da temelleri atılan kurtuluş mücadelemizin 103. Yıldönümünü milletçe büyük bir onur, coşku ve heyecanla kutlamaktayız.
Öztürk Yılmaz' dan 19 Mayıs Mesajı Öztürk Yılmaz mesajında, “Erdoğan rejimi yıktı diyoruz. Bu adamlar Erdoğan'la birlikte arkasına saklanıp Anıtkabir ziyaret ediyorlar. Bu ne demektir? Bu onu meşrulaştırmak demektir. Niye yapıyorlar bunu?
İYİ Parti Bursa İl Başkanı Selçuk Türkoğlu’ndan 19 Mayıs açıklaması: İYİ Parti İl Başkanı Selçuk Türkoğlu, 19 Mayıs’ın 103.Yıldönümü dolayısıyla yaptığı açıklamada, “Bir bir yok ettikleri Cumhuriyetimizin bütün değerlerini, and olsun ki, yeniden inşa edeceğiz” dedi.
Prof. Dr. Türkan Saylan' ı Minnetle Andık Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Onursal Başkanı Prof. Dr. Türkan Saylan, vefatının 13. yılında adının verildiği Çerkezköy Belediyesi Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür ve Sanat Merkezi’nde anıldı.
TEKİRDAĞ TSO Başkanı Cengiz Günay TOBB Genel Kurul Toplantısına Katıldı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 78. Genel Kurul Toplantısı, elektronik ortamda gerçekleştirildi.​

Kızılay ihtiyaç sahiplerine yardım paketi dağıtıyor

Güneş demir
4.04.2022 18:21:52
Yardıma muhtacım 5 çocuğum var geçimimi sağlayamıyorum sizden madi yardım desteği istiyorum

Çocuk İstismarını önlemeye yönelik yeni dernek geliyor

dabut
12.02.2022 23:00:22
kendi annesi alkolik cocugunu ortada bırakan biri bu dernekte olması çok garip once ailesine sahip çıksın

Emiryakup Mahallesinde toplu aşılama yapıldı

Mahmut demir
30.12.2021 09:34:24
Aşılanan ve hasta olan komşularımızla geçmiş olsun dileklerimi iletirim Devletimizin. millet hizmetinde olması huzur ve güven veriyor

TESKİ'de Genel Müdür Koltuğu Bakın Kaç Ay Boş Kalacak?

Salih aksoy
16.11.2021 17:12:05
Makama talibim.

Açılış törenine; Malkara İlçe Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan, İYİ Parti İlçe Başkanı Nevzat Ulu, Belediye Başkan Yardımcıları Ersin Kaçar, Hüseyin Vasfi Güner, Malkara Kent Konseyi Başkanı Hasan Akçay, Malkara Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Öznur Akyol, Belediye Meclis Üyeleri, çocuklar ve aileleri katıldı.

İlçemizde sosyal yaşama katkı sunacak alanın ilçemize kazandırmanın mutluluğunu yaşadığını belirten Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Sayın kaymakamım, Kent Konseyimizin değerli Üyeleri, saygıdeğer katılımcılar, değerli hemşehrilerim, bugünümüzün en büyük anlamı sevgili çocuklar, hepinizi saygıyla ve sevgiyle selamlıyorum. Bugün Dünya üzerinde özel bir gün. Dünya üzerinde ki en eşsiz bir lider olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün sizlere armağan ettiği gün. Ben tekrar 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı kutluyorum.

Bugün yine Malkara’mızda Kent Konseyi’nin güzel bir etkinliğinde bir aradayız. Umarım İlçemize kazandırılan bu alan ilçemiz için, gençlerimiz için faydalı alan haline gelir. Ben emeği geçen herkese, Malkara Kent Konseyimize, Malkara Kent Konseyi Kadın Meclisine teşekkür ediyorum. Bahçe Satranç Takımı Oyun Alanının ilçemize kazandırılmasında emeği geçen Malkara Kent Konseyi Kadın Meclisimize ve maddi olarak destek veren Ünal Peynircilik Sahibi Adnan Sungur’a da teşekkür ediyorum.” dedi.

Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’un ardından Malkara İlçe Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel

Bahçe Takımı Satranç Oyun Alanının ilçemize kazandırılmasında emeği geçenlere teşekkürlerini iletti.

Yapılan konuşmaların ardından protokol üyeleri tarafından Bahçe Takımı Satranç Oyun Alanının açılış kurdelesi kesildi.

 

                                                


Gündem 24.04.2022 09:59:00 0

Bahçe Santraç Takımın Açılışı Gerçekleştirildi

Malkara Kent Konseyi Kadın Meclisi’nin iş birliğinde Ünal Peynirciliğin destekleriyle Kurtuluş Parkına yapılan modern kent yapısına uygun Bahçe Satranç Takımı Oyun Alanının açılışı töreni gerçekleştirildi.


1

Asyaport Çalışanlarından Milli Eğitime Kitap Desteği

2

Mera İyileştirme Ve Yönetimi Projesinin Meyveleri Toplanmaya Başlandı

3

Futbol Turnuvası’nın şampiyonu Marmaraereğlisi Belediye Spor Kulübü oldu.

4

Öztrak: “Tarihimizde İlk Kez İç Borç Faizi, Borcu Aştı

5

19 Mayıs' ı Dolu Dolu Kutladık

6

Tekirdağ Ülkü Ocakları İl Başkanından Ziyaret

7

KTSO Başkanı Soner Ilık ile Türk Patent ve Marka Kurumu Daire Başkanı Tamer Ayar, Kırklareli Eski Kaşarı’nın Coğrafi İşareti konusunu görüştü

SON YÜKLENENLER