TEKİRDAĞ’ a 21 Doktor Kadrosu Tahsis Edildi Doktorlarımızın atamaları 29 HAZİRAN 2022 ÇARŞAMBA tarihinde yapılacak ve görevlerine başlayacaklardır.
Tekirdağlı şehidin adı Vatan Mahallesi Barış Sokak’ta yaşayacak Şehit Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Halil Tuna Akgöz Spor Tesisleri, Barış Sokak’ta düzenlenen törenle hizmete açıldı.
Ülkü Ocakları Öğrencilere Hediye Veriyor Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile 100 bin öğrenciye karne hediyesi dağıtılacağını duyurdu.
Bütçe Yapamaz Haldesiniz, Sandığı Getirin Mızrak çuvala sığmıyor. 2022 bütçesinin ömrü 6 ay bile sürmedi. “Faiz sebep, enflasyon netice” diyerek döviz kurunu ve enflasyonu arşa çıkaranlar, şimdi çıkmış hiç sıkılmadan “enflasyon sebep, tutmayan bütçe netice” diyor.
Cüneyt Yüksel' in Muhteşem Şovu Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, ilçede görev yapan basın mensupları ile birlikte belediye tarafından gerçekleştirilen proje ve yatırımları yerinde değerlendirdiği bir tanıtım turu gerçekleştirdi.

Nizam Perk ,Türkiye MaviVatan’dan vazgeçmez!  

Erdal öner ve Fatma öner
25.05.2022 02:50:27
Herşeyin hayırlısı olsun Hakkınızda.iyiki varsınız.

Kızılay ihtiyaç sahiplerine yardım paketi dağıtıyor

Güneş demir
4.04.2022 18:21:52
Yardıma muhtacım 5 çocuğum var geçimimi sağlayamıyorum sizden madi yardım desteği istiyorum

Çocuk İstismarını önlemeye yönelik yeni dernek geliyor

dabut
12.02.2022 23:00:22
kendi annesi alkolik cocugunu ortada bırakan biri bu dernekte olması çok garip once ailesine sahip çıksın

Emiryakup Mahallesinde toplu aşılama yapıldı

Mahmut demir
30.12.2021 09:34:24
Aşılanan ve hasta olan komşularımızla geçmiş olsun dileklerimi iletirim Devletimizin. millet hizmetinde olması huzur ve güven veriyor

Edinilen bilgiye göre ‘Kitaplarımız öğrencilerimizle buluşuyor’ kampanyası kapsamında Türkiye’nin en büyük  transit konteyner limanı olan Asyaport Limanı , MSC ve Medlog  çalışanları tarafından personelin daha önce okuduğu kitaplar limanda toplandı. Kolilenen kitaplar, okulların kütüphanelerindeki kitapların zenginleştirilmesi, öğrencilerin çeşidi bol kütüphaneye kavuşturulması amacıyla ilçe milli eğitim müdürlüğüne teslim edildi. Asyaport Limanı Kurumsal İlişkiler Yöneticisi Hüseyin Sabancı yaklaşık bin adet kitabı Süleymanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Atilla’ya teslim etti. Atilla Asyaport Limanı’na özverili katkılarından dolayı teşekkür etti.


MANŞET 25.05.2022 01:17:00 0

Asyaport Çalışanlarından Milli Eğitime Kitap Desteği

Türkiye’nin en büyük  transit konteyner limanı olan Asyaport Limanı, MSC ve Medlog  çalışanları tarafından toplanan kitaplar öğrencilerin kütüphane içeriklerinin zenginleştirilmesi amacı ile milli eğitim müdürlüğüne teslim edildi


1

Karahisarlı Köyünde Görkemli Açılış

2

Halk Günü Buluşmaları Devam Ediyor

3

TEKİRDAĞ’ a 21 Doktor Kadrosu Tahsis Edildi

4

Tekirdağlı şehidin adı Vatan Mahallesi Barış Sokak’ta yaşayacak

5

Börek Festivali Yapılıyor

6

Çerkezköy' de Kurban Satış Yeri Hazırlığı Tamam

7

Tren Yolcu Kapasitesi Arttırılıyor

SON YÜKLENENLER