Mera İyileştirme Ve Yönetimi Projesinin Meyveleri Toplanmaya Başlandı Karamurat Mahallesi Mera Islah Alanında, 22 Mayıs 2022 Salı günü yapılan etkinlikle mera alanında gözlem yapılarak, teknik personellerden ıslah çalışmaları hakkında detaylı bilgiler alındı.
Öztrak: “Tarihimizde İlk Kez İç Borç Faizi, Borcu Aştı Öztrak, “Hazine ve Maliye Bakanlığının son tahminlerine göre, önümüzdeki dönemde, ödenecek iç borcun anaparası 1,5 trilyon lira, iç borç için ödenecek faiz 2 trilyon lira. Böyle bir durumla daha önce hiç karşılaşmamıştık."
Tekirdağ Ülkü Ocakları İl Başkanından Ziyaret Tekirdağ Ülkü Ocakları İl Başkanı Hayrullah ZIVALIOĞLU ve Bürokrasi Biriminden Rümeysa ALTINDAĞ, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e ziyarette bulundu.
Süleymanpaşa’nın Gençleri Canbay&Wolker İle Coştu Süleymanpaşa Belediyesi, Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla gençlere özel konser düzenledi.
Başkan Saygın, İlk Kez Oy Kullanan Gençler Millet İttifakı Diyor Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tekirdağ İl Başkanı Şener Zeynel Saygın, Yöneylem Araştırma Şirketi'nin ilk kez oy kullanacak gençler üzerine yaptığı seçim anketiyle ilgili değerlendirmede bulundu.

Kızılay ihtiyaç sahiplerine yardım paketi dağıtıyor

Güneş demir
4.04.2022 18:21:52
Yardıma muhtacım 5 çocuğum var geçimimi sağlayamıyorum sizden madi yardım desteği istiyorum

Çocuk İstismarını önlemeye yönelik yeni dernek geliyor

dabut
12.02.2022 23:00:22
kendi annesi alkolik cocugunu ortada bırakan biri bu dernekte olması çok garip once ailesine sahip çıksın

Emiryakup Mahallesinde toplu aşılama yapıldı

Mahmut demir
30.12.2021 09:34:24
Aşılanan ve hasta olan komşularımızla geçmiş olsun dileklerimi iletirim Devletimizin. millet hizmetinde olması huzur ve güven veriyor

TESKİ'de Genel Müdür Koltuğu Bakın Kaç Ay Boş Kalacak?

Salih aksoy
16.11.2021 17:12:05
Makama talibim.

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), Türkiye'de faaliyet gösteren ve çalışan deneyimine yatırım yapan şirketlerin katıldığı '3. EX Awards Turkey Çalışan Deneyimi Ödülleri'nde “Kurum İmajı Yönetim Özel Ödülü’nün sahibi oldu.

Nice Medya tarafından Türkiye'nin ilk çalışan deneyimi ödülü olan 3. EX Awards Turkey, bu yıl çalışan deneyimi alanında öne çıkan markaları ödüllendirdi. Ödüllü markalar, 3. Çalışan Deneyimi Online Konferansında yapılan etkinlikte bir araya geldi.

Müşteri İlişkileri ve Çağrı Merkezi Yöneticisi Ömer Yalçın, etkinlikte yaptığı konuşmada, son dönemde müşterilere yönelik hayata geçirdikleri çalışmalarla oldukça başarılı bir yılı geride bıraktıklarını ifade etti.

Yalçın şöyle konuştu;

“Çalışanlarımızın mutlu olması durumunda müşterilerimizin mutlu olacağı bilinci ile hareket ediyoruz. Çağrı Merkezi çalışanlarımıza teknolojik hediyeler iletmenin yanı sıra yılda bir kez tüm çalışanlarımızın katıldığı organizasyonlar düzenliyoruz. Her ne kadar outcource firma ile çalışsak da TREDAŞ’ a hizmet veren tüm çalışanlarımızın yanında olmaya gayret gösteriyoruz”

Yalçın, hem doğaya hem de çalışanlara katkı sağlamak amacıyla çeşitli projeleri hayata geçirdiklerini ifade ederek, “Doğamıza katkı sağlamak adına terfi alan ilgili çalışanlarımız adına ağaç dikimimiz devam ediyor” dedi.

Yalçın konuşmasını şöyle noktaladı:

“Çalışanlarımızın yönetimde söz hakkını sağlanması adına her birimde en az 2 kişiden oluşan ve dönüşümlü olarak tüm çalışanlarımızın katılmış olduğu TREDAŞ Lab ile aylık olarak yapılan toplantılarda birbirinden farklı konularda projeleri hayata geçirmek adına fikir alışverişi yapıyor ve projelerden uygun olanları hayata geçiriyoruz. Sektöründe dünyada ilk olan TREDAŞ Enerjik bu çalışmanın güzel bir meyvesi oldu.  Bu projeleri hayata geçirdiğimiz sürece hem çalışanlarımızı mutlu etmiş oluyoruz, hem de müşterilerimizi memnun ederek sektör bazında müşteri memnuniyetinde zirvede olmaya çalışıyoruz.”


MANŞET 11.05.2022 23:57:00 0

​​​​​​​ Tredaş'a 3. EX AWARDS TURKEY’ de Çalışan Deneyimi Ödülü

TREDAŞ, Nice Medya tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen EX Awards Turkey Çalışan Deneyimi Ödüllerinde, “Kurum İmajı Yönetimi Özel Ödülü”nün sahibi oldu.


1

Asyaport Çalışanlarından Milli Eğitime Kitap Desteği

2

Mera İyileştirme Ve Yönetimi Projesinin Meyveleri Toplanmaya Başlandı

3

Futbol Turnuvası’nın şampiyonu Marmaraereğlisi Belediye Spor Kulübü oldu.

4

Öztrak: “Tarihimizde İlk Kez İç Borç Faizi, Borcu Aştı

5

19 Mayıs' ı Dolu Dolu Kutladık

6

Tekirdağ Ülkü Ocakları İl Başkanından Ziyaret

7

KTSO Başkanı Soner Ilık ile Türk Patent ve Marka Kurumu Daire Başkanı Tamer Ayar, Kırklareli Eski Kaşarı’nın Coğrafi İşareti konusunu görüştü

SON YÜKLENENLER