Çerkezköy' de Kurban Satış Yeri Hazırlığı Tamam Belediye Başkanı Vahap Akay, “Vatandaşlarımızın sorunsuz bir Kurban Bayramı geçirmesi için Kurban Satış ve Kesim Yerimizi bu yıl da hazır hale getirdik” dedi.
Tren Yolcu Kapasitesi Arttırılıyor Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Kurban Bayramı’nda Yüksek Hızlı Tren hatlarında 11 bin 838, ana hat ve bölgesel trenlerde 39 bin 800 olmak üzere toplam 51 bin 638 kişilik ek kapasite artışı yapıldığını duyurdu.
Çerkezköy' de Dünya Yoga Günü Kutlandı Çerkezköy Belediyesi tarafından 21 Haziran Dünya Yoga Günü dolayısıyla Kartal Tepe Piknik ve Mesire Alanı’nda sabah ve akşam olmak üzere iki seans yoga etkinliği gerçekleştirildi
Feci kaza, İbresi 125 km'de takılı kaldı Tekirdağ Sahilinde görülmemiş kaza, aracın motoru 50 metre ileri fırladı 2 yaralı var.
Aygun Köy Okullarını TBMM'ye Sordu Tekirdağ'da bir süredir gündem olan köy okullarının içler acısı halini Tekirdağ CHP Milletvekili İlhami Özcan Aygun soru önergesi vererek konuyu TBMM'ye taşıdı.

Nizam Perk ,Türkiye MaviVatan’dan vazgeçmez!  

Erdal öner ve Fatma öner
25.05.2022 02:50:27
Herşeyin hayırlısı olsun Hakkınızda.iyiki varsınız.

Kızılay ihtiyaç sahiplerine yardım paketi dağıtıyor

Güneş demir
4.04.2022 18:21:52
Yardıma muhtacım 5 çocuğum var geçimimi sağlayamıyorum sizden madi yardım desteği istiyorum

Çocuk İstismarını önlemeye yönelik yeni dernek geliyor

dabut
12.02.2022 23:00:22
kendi annesi alkolik cocugunu ortada bırakan biri bu dernekte olması çok garip once ailesine sahip çıksın

Emiryakup Mahallesinde toplu aşılama yapıldı

Mahmut demir
30.12.2021 09:34:24
Aşılanan ve hasta olan komşularımızla geçmiş olsun dileklerimi iletirim Devletimizin. millet hizmetinde olması huzur ve güven veriyor

Çerkezköy Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeni ile düzenlenen etkinlikler 20 Mayıs Cuma akşamı saat 20.30’da Kartaltepe Piknik ve Mesire Alanı’nda Çerkezköy’de bulunan 10 adet folklor ekibinin sahne aldığı Halk Dansları Gösterisi ile başladı. Trakya, Zeybek, Trabzon, Balkan, Artvin ve Hasapiko Yörelerinin oyunlarının sahnelendiği Halk Dansları Gecesi’nde Çerkezköylüler yurdumuzun dört bir yanından derlenen halk oyunlarını izleme imkanına sahip olurken, gecenin finalinde Belediye Başkanımız Vahap Akay sahneye çıkarak, Halk Dansları Gecesi’nde sahne alan Halk Oyunları Ekiplerini tebrik etti ve eğitmenlerine çiçek takdim etti.

SATRNAÇ TURNUVAMIZ 2 GÜN SÜRDÜ

Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı 11. Geleneksel Satranç Turnuvası 21 Mayıs Cumartesi günü saat 10.00’da başladı. Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezi’nde iki gün süren Çerkezköy Belediyesi 11. Satranç Turnuvası’nda satranç ustaları 6 farklı kategoride mücadele ederken, dereceye giren sporculara ödülleri verildi.

ABUR CUBUR SHOW ÇERKEZKÖY’DE

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları çerçevesinde 21 Mayıs Cumartesi günü saat 21.00’da Kartaltepe Piknik ve Mesire Alanı’nda Doğan Onur Talk Show sahne aldı. Türkiye’nin sevilen talk şovcularından Doğan Akdoğan ve Rüştü Onur Atilla’nın sahnede olduğu Abur Cubur Talk Show’a konuk olarak Berkay Tulumbacı da katılarak, Kartaltepe Piknik ve Mesire Alanı’nı dolduran vatandaşlarımıza eğlenceli bir Mayıs akşamı yaşattılar.

AYAK TENİSİ TURNUVASI NEFES KESTİ

Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından 21 Mayıs Cumartesi günü düzenlenen Çerkezköy Belediyesi 2. Ayak Tenisi Ayak Turnuvası da Kartaltepe Piknik ve Mesire Alanı içerisinde bulunan Güreş Alanı’nda yapıldı. 15 yaş ve üzeri sporcuların katıldığı 2. Ayak Tenisi Turnuvası’nda 9 takım şampiyonluk için mücadele ederken, kıran kırana ve çekişmeli geçen müsabakalar sonucunda dereye giren takımlara ödülleri verildi.

İKİ GÜN BOYUNCA OYUNLAR OYNANDI

Ayrıca 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları çerçevesinde 21 Mayıs Cumartesi ve 22 Mayıs Pazar günleri 14.00-18.00 saatleri arasında Kartaltepe Piknik ve Mesire Alanı’nda Langırt ve Dev Jenga oyunları ile Çerkezköy’deki gençler eğlenceli vakit geçirdiler.


Gündem 22.05.2022 23:39:00 0

19 Mayıs' ı Dolu Dolu Kutladık

Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 103. Yıldönümü ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısı ile Çerkezköy Belediyesi tarafından düzenlenen birbirinden güzel etkinliklerle gençler unutulmaz bir gün geçirdi.


1

Karahisarlı Köyünde Görkemli Açılış

2

Halk Günü Buluşmaları Devam Ediyor

3

TEKİRDAĞ’ a 21 Doktor Kadrosu Tahsis Edildi

4

Tekirdağlı şehidin adı Vatan Mahallesi Barış Sokak’ta yaşayacak

5

Börek Festivali Yapılıyor

6

Çerkezköy' de Kurban Satış Yeri Hazırlığı Tamam

7

Tren Yolcu Kapasitesi Arttırılıyor

SON YÜKLENENLER

Anahtar Kelimeler: Mayıs' Kutladık