Özlem GÜNDOĞDU


TEŞEKKÜRLER SAYIN EŞKİNAT

ÖZLEM GÜNDOĞDU


Süleymanpaşa Belediye Başkanımız Ekrem Eşkinat Bey Tekirdağ Sakatlar Derneğimizi ziyaret etti ve bizim sorunlarımızı dinledi.

Adaylar yönünden seçim öncesi faaliyetlerinin en önemli tarafı bol bol ziyaretlerin yapılmasıdır. Dernek Başkanımız Sayın Meziyet Erol Hanım da gayet güzel aydın açık bir şekilde isteklerimizi dile getirdi.

Bu ziyaretin bizim açımızdan güzel tarafının ne olduğunu sizlerle paylaşmak istiyorum:

Değerli  Belediye Başkanımız Sayın Ekrem Eskinat başkanımız; Bursa´da bir kampüs olduğunu, gezi olarak oraya gidelim bakalım, sonra da  benzerini Tekirdağ engelliler için proje düzenlemesi yapalım dedi. Konuşmasına devam ederek, bütün derneklerin bir kampüs içinde toplanacağını ve en kısa zamanda o projeyi gerçekleştirebileceklerini ifade eti.

Bu vesile ile ben de bir görüşümü ifade edeyim: Belediyelerin sosyal hizmetler birimlerinde gönüllülük esasına dayalı komisyonlar varsa bizim derneklerimizden de birer temsilci alınmasını dilerim. Çok çok yararlı olur. 

Engelli vatandaşlar olarak iyi projelerin yanındayız. Eşkinat Beyin ziyareti bizleri sevindirdi. Başkanımıza çok tesekür ediyorum bizim yanımızda olduğunu gösterdiği için kendilerine ayrıca basarılar diliyorum